Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
1erick

1erick

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4318
  • Znaleziska 1100
  • Mikroblog 3218
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
1erick
1erick wczoraj, 01:22:32
  • 8
Haiti to taki radosny futbol, elegancko się to ogląda xD bez ładu, bez składu ale z ciągiem na bramkę, a w obronie zostawiając rywalowi sporo miejsca do kontry. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
wczoraj, 01:07:24
  • 19
W końcu meczycho na które warto było wstać
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick wczoraj, 01:08:17 via Wykop
  • 3
@krystian-stepaniak: Ja się nawet nie kładłem żeby tego nie przegapic.
  • Odpowiedz
1erick
1erick wczoraj, 01:07:16
  • 208
Czas oddzielić chłopców od mężczyzn. Brazylię z Maroko to każdy oglądał, a ilu nas jest na prawdziwym meczu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
1erick - Czas oddzielić chłopców od mężczyzn. Brazylię z Maroko to każdy oglądał, a i...

źródło: sco

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
wczoraj, 01:12:05 via Wykop
  • 52
@1erick: prawdziwy test na meskosc bedzie dopiero o 6 na australia - turcja XD
  • Odpowiedz
Cernold
Cernold
21 godz. i 26 min temu via Android
  • 51
@1erick: to k---a Haiti gra gdzie na buty nie mają, a nasz orły co jeżdżą Rolls rycami nie grają? K---a gratulacje
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
wczoraj, 01:04:39
  • 3
Gorsze od Haiti reprezentacje na tym mundialu to tylko Cabo Verde i Curacao, no ale Szkoci, jak i Polacy, nie takie mecze przegrywali

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick wczoraj, 01:06:04 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Panama, Uzbekistan, RPA, Irak, Nowa Zelandia, to praktycznie ta sama półka
  • Odpowiedz
1erick
1erick przedwczoraj, 23:21:27
  • 7
Za wiele się nie dzieje a więc jeb protokół ciekawostka historyczna xD ależ ci komentatorzy są schematyczni i przewidywalni. No ale komentują z dziupli w Warszawie, to jak mają czuć klimat wydarzenia. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick przedwczoraj, 22:50:26
  • 19
Hype na kadrę Brazylii jest śmieszny i opiera się na nostalgii ludzi 30+. W 11 napastnik z jakiegoś Brentford (Thiago), na obronie chłop z ligi rosyjskiej (Douglas) na ławce pół emeryt co to kilka sezonów nie gra już w poważniej piłce Neymar. Jadą na kilku wybitnych indywidualnościach typu Vini, ale jako drużyna to przeciętniaki. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
przedwczoraj, 22:51:12 via Wypiek
  • 1
@1erick A jednak cisną Maroko, to nieźle
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
przedwczoraj, 22:53:44 via iOS
  • 2
@bezrobotnymysliwy78: dopiero mecz włączyłeś?
  • Odpowiedz
1erick
1erick przedwczoraj, 22:34:48
  • 7
Dobra, wszyscy wiemy, że oglądamy ten mecz jako rozgrzewka przed szlagierem Haiti - Szkocja o 3. w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi
przedwczoraj, 22:32:32
  • 67
Dawać Ronaldo z cukrzycą typu 2 i Ronaldinho po kresce, gorzej nie będzie
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick przedwczoraj, 22:32:58 via Wykop
  • 32
@Pradi: I n--------o Adriano
  • Odpowiedz
1erick
1erick przedwczoraj, 22:30:00
  • 2
Piękne jest to Maroko, jedzie z Brazylią jak z jakimiś amatorami w eliminacjach xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6

Robert Bąkiewicz zbiera na papier toaletowy

Robert Bąkiewicz zbiera na papier toaletowy

Robert Bąkiewicz, lider partii Niepodległość i Ruchu Obrony Granic, organizujący protest "Miasteczko Gniewu", ogłosił na swoim X zbiórkę na papier toaletowy.

1erick
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 15:00:48
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    heheszki
Szr1h
Szr1h
16.05.2026, 16:24:35
  • 1
kto nagrywa gwiazdy lombardu? Aktorzy w ogóle dostają za występy jakiś hajs poza kaszanką na grilla i tatrą w puszce?
#panzlombardu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 19.05.2026, 14:20:20 via Wykop
  • 1
@Szr1h: "Pan redaktor" chyba mówią na niego Maciek, nie pokazuje twarzy ale w jednym z ostatnich odcinków zapomniał zablurować jedno ujęcie i go widać. A hajsy na pewno jakieś mają, za odcinek rzędu 50-100 zł chyba dostają, ale to nie jest zweryfikowana informacja tylko taka która gdzieś krąży w komentarzach
  • Odpowiedz
1erick
1erick 06.02.2026, 09:01:37
  • 5
Zwykły odcinek: 12-15, max 20 tys. wyświetleń. Odcinek z różową: ponad 60k xD już wiemy jaki kontent będzie się pojawiał żeby podreperować budżet państwa Fazowskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przezswiatnafazie #polskiyoutube
1erick - Zwykły odcinek: 12-15, max 20 tys. wyświetleń. Odcinek z różową: ponad 60k x...

źródło: faza

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
06.02.2026, 09:09:53 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
09.02.2026, 07:08:38 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wirus133
wirus133
wirus133
02.02.2026, 06:08:41
  • 1204
#praca #kolchoz
wirus133 - #praca #kolchoz

źródło: IMG_4189

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 02.02.2026, 10:29:10 via Wykop
  • 0
Ludzie z pracy to w większości obcy ludzie poza najbliższymi współpracownikami, a z niektórymi nawet na tych samych stanowiskach jestem na Pan-Pani. Nie mam potrzeby się spoufalać. Chodzę tam zarabiać pieniądze a nie szukać przyjaźni.
  • Odpowiedz
Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
27.12.2025, 14:13:40
  • 1
#skoki Zniszczenko i Kubaczenko dzisiaj skaczą. Kubaczenko wygrał serie próbną a w 1 treningu słabo. Zobaczymy jak w konkursie. Zniszczenko nie za bogato. Joniak też słabo. Reszta szkoda gadać xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 27.12.2025, 14:36:12 via Wykop
  • 1
@Gruboklates: Ja lubię popatrzeć na słabsze nacje, dziś np. Chervet, Tkaczenko nieźle się prezentują, jest też szansa na kolejnego Czecha z prawem startu w PŚ - Holub dziś 30. w próbnej, oby powtórzył to w 1. serii.
  • Odpowiedz
1erick
1erick 27.12.2025, 11:19:43
  • 2
Będzie transmisja dzisiejszego kontynentala w Engelbergu https://www.youtube.com/watch?v=Vq2QR8h00Ic

#skoki
1erick - Będzie transmisja dzisiejszego kontynentala w Engelbergu https://www.youtube...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red
27.12.2025, 07:39:30
  • 1
Będzie gdzieś na żywo transmisja z dzisiejszego Pucharu Kontynentalnego?
#skoki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1erick
1erick 27.12.2025, 11:19:15 via Wykop
  • 2
@Gruboklates: Jest już link https://www.youtube.com/watch?v=Vq2QR8h00Ic
1erick - @Gruboklates: Jest już link https://www.youtube.com/watch?v=Vq2QR8h00Ic
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking