Wpis z mikrobloga

@Rencista_z_przypadku: jak Ci szkoda kasy, żeby wydać na smartfona, to zacznij się w ogóle interesować smartfonami, żeby zrozumieć, jak mocno go naprawdę potrzebujesz. Co posiadają te współczesne, jakie mają ekrany, czy jest słabszy, czy lepszy jakosciowo AMOLED czy tam OLED, czym się różnią podzespoły, jak wyglądają ekrany, czy obchodzi Cię zjawisko throttlingu np. jeśli grasz, jakie mają ficzery, aparaty, jak działa czytnik linii papilarnych, gdzie jest umiejscowiony, a może nie
  • Odpowiedz
A tak naprawdę szkoda mi wydać 5k na nowego smartfona czy inny gadże


@Rencista_z_przypadku: Mi by było żal wydać tyle hajsu nie ze skąpstwa. Płacić tyle za logo to frajerstwo. Lepiej kupić sobie starszą wersję, która zbytnio nie odbiega od nowszej xD
  • Odpowiedz
@Rencista_z_przypadku: To drugiej spektrum here - nie mam oszczędności i kupiłem sobie prawie wwszystko co chciałem w bieda/używanej opcji. Zawsze chciałem gopro więc jak wyszła 9mka za 2000zł to kupiłem używkę 7ki za 900zł. Tak samo z graficznymi premiera 2080 to kupiłem 1070tke itd Nawet szukając promek/używek to na te "rzeczy" rozpierdlama wypłaty i nie mam nic oszczedności ale jestem zadowolony bardziej niż jakbym miał te 10/20k na koncie majac
  • Odpowiedz
@seniorwykopek

zgłaszam się ( ͡° ͜ʖ ͡°), pół roku myślałem nad smartfonem za 5k, poprzedni miałem 5-6 lat.

Ale fakt że topowce się tak szybko nie starzeją wydajnościowo ( poza baterią).


W dzisiejszych czasach to już chyba żaden telefon się tak nie starzeje. Mojemu już chyba 4 rok leci, a kosztował z
  • Odpowiedz
@Rencista_z_przypadku No ja akurat nie mam 200k tylko troche ponad 1/3 z tego, ale też mam taki mental że jak uzbieram większą niż 30k sumę to im więcej musze wydać tym bardziej boli. Teraz rozmyślam nad zakupem samochodu bo mój ma zaraz 20 lat, włożyłem w niego worek pieniędzy a trzeba jeszcze drugie pół wpakować, ale jak patrzę na ceny aut względem moich wymagań to: XD. Nie ma żadnego samochodu w
  • Odpowiedz