Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
finchharold
finchharold

finchharold

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12180
  • Znaleziska 2812
  • Mikroblog 9368
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
finchharold
finchharold
finchharold 19.06.2026, 22:08:57
  • 0
#lekarz100k #lekarze #medycyna

Serio tak was to boli że wykształcona elita jaka jest medycyna zarabia 100 tys miesięcznie? A ile mieliby zarabiać? 20tys jak jakiś robol glazurnik czy inny spawacz? Przecież oni musieli 6 lat studiować, potem rok stażu a następnie specka za marne 16tys brutto przez 6 lat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold
Autor
przedwczoraj, 12:27:38 via Wykop
  • 0
@Macuga_: jakie miejsce? xD wystarczy zdać odpowiednio maturę i możesz się dostać. Znam mnóstwo lekarzy bez znajomości
  • Odpowiedz

454

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 12:40:29
  • 93
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
finchharold
finchharold
finchharold 17.06.2026, 08:51:17 via iOS
  • 0
Proponuję żeby Polska dogadała się z Ukrainą i ściągali Afrykańczyków do Ukrainy i wypychali afeykabcyzkow do Białorusi przez granicę białorusko ukraińską
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AZ-5
AZ-5
10.06.2026, 05:13:07
  • 607
#hanuszki #heheszki
AZ-5 - #hanuszki #heheszki

źródło: temp_file303148671182268027

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 10.06.2026, 10:33:01 via iOS
  • 1
@bylem_zielonko: skrętkę jest też wykorzystywana na halach produkcyjnych
  • Odpowiedz

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 269
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
finchharold
finchharold
finchharold 07.06.2026, 13:02:18 via iOS
  • 0
@WOWMichal: Wolny rynek
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
06.06.2026, 11:57:22
  • 0
Coś się chyba z świat popsuło widzę jak młode chłopaki 20 letnie simpia do 53 latki na Facebook xD #przegryw #zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 07.06.2026, 09:58:09 via Wykop
  • 0
@tereska-kaczmek: Po prostu Polacy kochają 20 letnie samochody, wynajem mieszkań i 54 letnie babcie bro
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
30.05.2026, 19:17:27
  • 2
Ach ta kultura i lokalny folklor.
Jeszcze jasno i ciepło, ale jak się ściemni, trzeba się pewnie będzie ogrzać przy palących się samochodach.
#mecz #paryz #psg #ligamistrzow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 30.05.2026, 19:21:01 via iOS
  • 0
@hurraoptymizm: faktycznie burda i palenie aut to to samo co odpalenie rac xD
  • Odpowiedz

3154

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 323
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
finchharold
finchharold
finchharold 22.05.2026, 10:15:19 via iOS
  • 83
@fullmonty: przy wypadku nie robi to różnicy ale szansa na wypadek wzrasta
finchharold
finchharold
finchharold 13.05.2026, 17:57:26
  • 3
#zwiazki

Wszedłem na #tinder po nieco ponad roku przerwy bo byłem w związku i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to profile, które były tam już rok temu zanim wszedłem w związek. Serio te laski szukają kogoś przez tyle czasu? Czy to jakieś boty? Bo parowało mnie z niektórymi ale w sumie nic nie odpisywały zbytnio xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
13.05.2026, 18:03:52 via Wykop
  • 7
@finchharold: pisalem o tym na na mirko jakis czas temu
Zona kolegi chciała mnie swatać z koleżanką bo ona od dawna kogos szuka na timderze. Ale ciągle szuka kogos lepszego od poprzedniego i przez to nie moze nikogo poznac i zostać na stałe.
To slowa kobiety xDdddd potwierdziła hipergamie kobiet kiedy ja nawet sie nie odzywałem tylko sama zaczela nawijać o tym hahahaahaha
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
14.05.2026, 05:52:33 via Wykop
  • 2
@finchharold: od czasu do czasu instaluje to gowno zeby przejrzeć ten klaser pokemonów ktore sa tam od wielu lat. Niektóre kojarze jeszcze sprzed Covida xd
  • Odpowiedz

391

Płonie największa galeria handlowa Królewca

Płonie największa galeria handlowa Królewca

Pożar galerii handlowej Gigant w Królewcu wybuchł w niedzielę w południe. Przyczyną miały być prace remontowe prowadzone na dachu. Świadkowie mówią jednak o samochodzie zaparkowanym przed galerią. Miał się nagle zapalić (eksplodować?), a płomienie szybko ogarnęły galerię i przyległe budynki.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 05.04.2026, 15:48:40
  • 71
  • #
    rosja
  • #
    handel
  • #
    krolewiec
finchharold
finchharold
finchharold 06.04.2026, 12:56:07 via iOS
  • -1
@clown_world_order: a skąd wiesz że to nie polskie służby prowokują
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
16.03.2026, 15:46:11
  • 1275
W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Pojawia się pytanie, czy Robert Lewandowski za nie zapłaci. Odpowiadam. Nie. No, chyba że dobrowolnie, bo prawnie nie jest to konieczne. Zapraszam na krótką lekcję windykacji dłużników, czyli jedno z moich ulubionych zawodowo zajęć.

1. Spółka, o której pisze zero.pl to STOR9 sp. z o.o. sp.k. Czyli spółka komandytowa, w której komplementariuszem (podmiotem odpowiedzialnym za zobowiązania) jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy więc już
LaudatorLibertatis - W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Po...

źródło: 2026-03-16 16_41_24-RaportZbiorczy_16_03_2026_16_22.pdf - Adobe Acrobat Reader (64-bit)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 16.03.2026, 21:56:56 via iOS
  • 1
@DeoLawson: po to żeby komplementariusz nie odpowiadał całym majątkiem. Wtedy komplementariuszem jest np twoja spóła z oo
  • Odpowiedz

1531

Restauracje z obowiązkowym napiwkiem w Polsce Mapa 2026

Pokaż treści 18+

Restauracje z obowiązkowym napiwkiem w Polsce Mapa 2026

Mapa restauracji w Polsce które automatycznie doliczają napiwek do rachunku. Ile Polacy przepłacają? Sprawdź m

Menelowe_plus
z
miejscownik.pl
dodany: 14.03.2026, 06:31:30
  • 313
  • #
    oszukujo
  • #
    gastronomia
  • #
    polska
  • #
    napiwki
  • #
    patologiazmiasta
finchharold
finchharold
finchharold 15.03.2026, 07:53:48 via iOS
  • -1
@Mauro666: to możesz otworzyć lokal za połowę tych cen bez brania leasingu na BMW i będziesz miał sporo klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Soothsayer
Soothsayer
14.03.2026, 18:29:08
  • 368
tak w ogóle to ja myślał, żę wy se żartujecie z tymi kolejkami do butelkomatu a dzisiaj żem na własne oczy widział o 7 rano już kolejka aż do bułek była ustawiona i wszyscy z worami tych butelek boże święty co za z-----y system xd
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 14.03.2026, 22:30:41 via iOS
  • 1
@Kremufka2137: trzymasz 300 puszek na chacie?
  • Odpowiedz
finchharold
finchharold
finchharold 05.03.2026, 22:09:50
  • 0
#lekarze #medycyna
Kiedy ludzie masowo zaczną przebranżawiac się na medycynę?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaddeveloper
chaddeveloper
06.03.2026, 07:47:47 via Wykop
  • 1
@finchharold: nigdy
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
06.03.2026, 09:57:04 via Wykop
  • 0
@finchharold: nie wiem gdzie będą pracować jak nawet szpitale powiatowe są już wypchane. A w dużych miastach to lekarzy jak pakistanczykow w Birmingham: https://klinikaanestezjologii.wum.edu.pl/zespol tutaj to chyba w pięciu jednego pacjenta znieczulają
  • Odpowiedz
finchharold
finchharold
finchharold 05.03.2026, 15:59:41
  • 0
Czemu ludzie hejtuja zarobki lekarzy a sami się nie przebranżowią i nie zostaną lekarzami? 300zl za godzinę czeka wystarczy zdać studia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold
Autor
05.03.2026, 16:58:08 via iOS
  • 0
@Rudz1elec: przecież możesz zostać lekarzem
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
26.02.2026, 14:02:15
  • 15
Pytanie, którego nikt nie chce zadać: dlaczego Polska - 38 milionów ludzi, "tysiące programistów", "IT hub Europy Środkowej" - nie ma ANI JEDNEGO unicorna?

Estonia - półtora miliona ludzi, czyli mniej niż Warszawa - ma Skype'a, Wise'a, Bolt'a, Pipedrive'a. Nawet Rumunia ma UiPath. Czechy mają JetBrains. A Polska? Polska ma kontraktornie, które wynajmują Polaków za 40€/h zachodnim firmom, żeby te firmy mogły potem sprzedać ich pracę za 150€/h.

I teraz pytanie - czy to
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 26.02.2026, 19:49:23 via iOS
  • 0
@BlackpillMonster: co kurla? A słyszał o Allegro, cdprojekt, gadu-gadu, naszaklasa które zdominowały eBaya, Facebooka i icq?
  • Odpowiedz

698

Sprawdzamy zarobki. Lekarz ortopeda : zarabiam ponad 100 tys. zł miesięcznie

Sprawdzamy zarobki. Lekarz ortopeda : zarabiam ponad 100 tys. zł miesięcznie

Od umów w okolicach minimalnej krajowej po kontrakty liczone w setkach tysięcy rozstrzał wynagrodzeń lekarzy jest w Polsce ogromny. Patrzymy na oficjalne dane, rozmawiamy z medykami i administracją szpitali, przyglądamy się systemowi finansowania NFZ, który wyraźnie faworyzuje niektórych specjalis

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.02.2026, 14:12:26
  • 142
  • #
    zarobki
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    lekarze
  • #
    zdrowie
finchharold
finchharold
finchharold 19.02.2026, 14:30:34 via iOS
  • 0
@kill15you: a robotnicy budowlani, mechanicy, hydraulicy, i inni specjaliści nie pracują w kilku miejscach na raz? Mają paru klientów i jeżdżą od jednego do drugiego

316

Bank Anglii musi przygotować się na kryzys po ujawnieniu UFO

Bank Anglii musi przygotować się na kryzys po ujawnieniu UFO

Była ekspertka Banku Anglii, Helen McCaw, ostrzega, że oficjalne potwierdzenie istnienia obcego życia mogłoby wywołać wstrząsy na rynkach, upadki banków i niepokoje społeczne. Apeluje o przygotowanie planów awaryjnych, bo ujawnienie UAP może wywołać szok psychologiczny i chaos finansowy.

occultronaut
z
thetimes.com
dodany: 17.01.2026, 19:16:20
  • 200
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    uap
  • #
    ufo
  • #
    ciekawostki
  • #
    teoriespiskowe
finchharold
finchharold
finchharold 18.01.2026, 18:18:04 via Wykop
  • -2
@Sam_Altman: no ale co maja niby zrobic z taka informacją? istnieje zycie w kosmosie i co z tego? dalej nie rozwiązuje to problemów ludzi, ubustwa, chorób, samotności. Nie podważa nawet isntienia Boga bo mógł stworzyć życie na innej planecie
finchharold
finchharold
finchharold 31.01.2026, 10:47:59 via Wykop
  • 0
@Sam_Altman: ale dalej nie odpowiedziales co maja ludzie z tym zrobic? dowiadujesz się ze sa obcy i jak to wplywa na twoje dotychczasowe zycie? na moje w ogole
BasTajpan
BasTajpan
30.01.2026, 07:01:47
  • 553
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finchharold
finchharold
finchharold 30.01.2026, 12:46:40 via iOS
  • 0
@BasTajpan: a przeciętny pies w Moskwie żyje lepiej niż przeciętny warszawiak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.11.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking