Aktywne Wpisy
PieknyChuligan +12
#artemis #astrofaza Zawsze mnie coś drażniło w tym typie ale jak widze że on nawet przy takim evencie nie poprowadzi transmisji te 2 godziny dłużej żeby być przy tych wydarzeniach jak wrócą itd tylko idzie spać to sorry. Jest ogromna nisza żeby ktoś zajął miejsce tego farmazona, który ewidentnie nie ma do tego pasji tylko to robi dla hajsu od niechcenia.


wfyokyga +29
Taka szara myszka by wystarczyła, byle żeby kacapów dronowała
źródło: temp_file8980503084271281615
Pobierz




Dla tych co tej akcji nie znają:
Zanim przejdziemy do konkretów, małe streszczenie tego co się wydarzyło od mojego ostatniego wpisu:
- miał miejsce split akcji (tzn. każda akcja Tesli została rozdzielona na 3 mniejsze, 3 razy tańsze) (mój trolujący wpis z #pdk na ten temat)
- Tesla opublikowała bardzo znaczący update (v10.69) do swojego programu FSD - radzi już sobie całkiem dobrze z "piekielnym skrzyżowaniem"
- miał miejsce event rekrutacyjny Tesla AI Day 2022, na m.in. którym Tesla pokazała prototyp swojego robota
- Tesla opublikowała dane sprzedażowe z kolejnego rekordowego kwartału.
- Elon podczas Earnings Call Q32022, przyznał, że prawdopodobny jest buyback akcji przez Teslę
- podliczono, że Tesla Model Y we wrześniu była najpopularniejszym sprzedawanym w autem w Niemczech oraz w całej Europie (wśród wszystkich aut, a nie tylko wśród elektryków)
- Tesla zaczęła sprzedawać Model Y w dwóch nowych cudnych kolorach (Quicksilver & Midnight Cherry Red)
- Elon kupił zlew i Twittera (na pewno o tym słyszeliście)
A teraz konkrety:
Od czas poprzedniego wpisu, cena akcji Tesli zmieniła się z 306,66 USD do 193,93 USD (-36.76%), a cena USD zmieniła się z 4.61 PLN do 4.65 PLN (0,88%),
a tym samym wartość posiadanych przeze mnie akcji od 2022-08-03 zmieniła się o -36.2% (-222 679 PLN)
Ile dokupiłem od ostatniego wpisu?
- 5 sierpnia kupiłem 0.255 akcji Tesli w cenie 290.84 USD (346.70 PLN), w IBKR
- 7 września kupiłem 1 akcji Tesli w cenie 278.82 USD (1333.95 PLN), w mBank (IKZE)
- 12 września kupiłem 3.1 akcji Tesli w cenie 304.5 USD (4374.60 PLN), w IBKR
- 30 września kupiłem 1.5 akcji Tesli w cenie 269.61 USD (2005.13 PLN), w IBKR
- 3 października kupiłem 1 akcji Tesli w cenie 252.67 USD (1252.76 PLN), w IBKR
- 17 października kupiłem 4 akcji Tesli w cenie 208.50 USD (4139.81 PLN), w IBKR
- 19 października kupiłem 6 akcji Tesli w cenie 220.84 USD (6486.70 PLN), w IBKR
- 19 października kupiłem 0.4 akcji Tesli w cenie 220.88 USD (432.52 PLN), w IBKR
- 4 listopada kupiłem 3 akcji Tesli w cenie 215.46 USD (3113.04 PLN), w mBank (IKZE)
- 8 listopada kupiłem 2 akcji Tesli w cenie 195.00 USD (1813.50 PLN), w mBank (IKZE)
Łącznie kupiłem 22.255 akcji za łączną kwotę: 5 237.83 USD / 25 298.74 PLN
# Liczba obecnie posiadanych akcji TSLA: 457.3297
- 261 w mBanku na eMaklerze
- 25 w mBanku na eMaklerze IKZE
- 172.2799 w Interactive Brokers
# Wartość portfela: 84 423 USD / 412 472 PLN
# Wkład własny: 36 887 USD / 154 085 PLN
# Średnia cena zakupu: 80.66 USD/sztukę
# Zysk/Strata: 47 536 USD / 258 387 PLN
# Suma uzbierana na podatek belki: 49093 PLN (98 Bombelków, tj. 98 świadczeń 500+)
----------------
Dla transparetności, dodam jeszcze, że zacząłem eksperymentować z opcjami na akcję Tesli. Krótkie podsumowanie moich poczynań w tym temacie można znaleźć w osobnym wątku tutaj.
Logi
2022-08-03,2022-07-13, 2022-06-09, 2021-12-28, 2021-12-20, 2021-10-26, 2021-04-01, 2021-01-09 - UZBIERANE, 2020-11-25, 2020-09-09, 2020-08-20, 2020-07-13, 2020-06-09, 2020-04-28, 2020-04-05, 2020-03-05, 2020-02-03, 2020-01-01, 2019-12-04, 2019-11-06, 2019-10-25, 2019-07-24, 2019-07-03, 2019-06-05, 2019-05-24
#zbieramnatesle #tesla #samochody #elonmusk #modely #gielda #januszeinwestowania #inwestowanie #oszczedzanie #ike #ikze #inflacja
źródło: comment_1667935500TqXKMigoeDE7GZz1SQxSj0.jpg
Pobierz@ksiegowy, @htmerky, @niki_niki, @Khor666, @Chlebek_Pyszny, @bloodyhandYT, @nuck, @morduk89, @mirekkomputronikel, @ejdier, @kulawyRys, @Lndr9, @dzikaswinia1, @nizio, @zabayek, @Ennox, @
@geti, @yamaykee, @Mihis, @oreoo, @monter_wolter, @orzeszkiziemne, @Kmicic90, @kolorado_mordy, @ysk_, @wszystkieInneBylyZajete, @One_day_full, @kowzan, @swierzaq, @agio2010, @bosco, @Fiver, @
@dawidekaa, @syzygia, @Madziarsko, @qmox, @Samzach, @POW_WOW, @fiku_miku, @PolaroidalnY, @mare4e, @EliG, @om9k, @rhund, @Szaraban, @fragolka, @podpiko, @Villthuriss, @
@oktaNITRO, @MLeko29, @matinumerjeden, @Shamson, @TymRazemNieBedeBordo, @spaduwa_mam_robote, @Sp4m, @PIAN--A_A--KTYWNA, @Jarek_maks, @Quantuum, @bernhard, @ptak_powszedni, @Nieidealnyja, @wk26t, @unster, @maoam, @
@macias0526, @teekop, @InivaridU, @Veslov, @kamil062, @Fruttti, @KajakOdTyluToKajak, @Wymietek, @poul121, @nicramnet, @pyatek, @Grubyarchi, @loozaque, @donm, @mirek-kania, @fubica, @
@0Rhplus, @parkor, @Daviv, @RussianTeacher, @porque, @Werden, @Reloz, @qopeq, @BananowySok, @siaczek91, @CoyJared, @Kuork, @klush, @tylko_na_dole, @Ostatni_Sarmata, @lokuero, @
@venad, @Januszoo99, @Krupier, @kexus512, @Microbiusz, @Lupusisko, @krakers123, @po08, @kam966, @Rynia, @exteasy, @kupkowa_kupka69, @Danzuo, @xPanicz, @roobeN, @A_Opal, @
@LosMuertos, @luji, @mateuszjestfajny, @elpresidente, @Kukimen7, @Kaziu, @Dastardly, @Salior, @cecyl, @Monti0512, @ddonik, @baambaam, @kapitan_sebek, @linijkana20cm, @jurrek_killer, @glider05, @
@like_drug, @fasolazgrochem, @ManlyMoustache, @Babuszka_z_Rasyji, @krzychu3, @Mr_Dude, @ProPiter, @andiwol, @Admor, @kesnall, @Geppetto, @Maselel, @szon122, @Mufasaaa, @bojas1, @twojamatka, @
@GetOffMyLawn, @nnnn19, @bialy_murzynek, @stid2, @hcbadixhc, @Kamil333PL, @aPaula, @NikczemnyJudasz, @jakno, @motylanogha, @samot, @MojHonorToWiernosc, @pini000, @BRYN0L, @gatineau, @Damdzior, @
@kurlapejter, @Lurriel, @morrph, @Wypoks, @wnukgorala, @hs_2-D, @ToJaMateusz, @PodniebnyMurzyn, @Riv31, @Paralizator, @kielba, @Mdx91, @kajtom, @defar, @Mogard, @karpello, @
@chwil0wyl0gin, @yatech01, @salet, @cieciu, @dupinka5000, @Gjt1337, @xaawer, @CzyJestCosWiecej, @Eplan, @maxoutday, @Obruni, @LukOl, @Vitz, @KupiecKorzenny, @dupne_pomarancze, @leazyer, @
@trocineczka, @JogurtySmakowe, @opinia_niewarzna, @greq333, @niepodrodze, @lluke, @Polalakilasy, @Zimnx, @Sl_w_k_1, @kasander_m, @DeltaMike_98, @Shaze, @Studento4444, @Bartek9595, @ad5242, @Salvaro, @
@dzana, @Krecik620, @Zydomasoneria, @obserwator_z_prawem_interwencji, @zenitram, @Boczinio, @pablosik, @stanislaw78, @AberratioIctus, @pawel_je, @najpierw_robic_potem_myslec, @Jabel, @pinuseldarica, @trzy_razy_rzezucha, @WTF_1, @JanMleczarz, @
@GeT_RicZi, @adenosine, @villsvin, @Chcialbym_byc_kaczka, @MattePRL, @QWERTYPOL, @CODER_BEST, @ma999, @lentil_souppp, @konusek10, @to_znowu_ja, @HARAKU, @polaczko02, @mixererek, @niezdiagnozowany, @PuDZ, @
@jurabos, @Pluto, @Sharq00, @SzanownyKlata, @JestemWPracy, @zielu33, @aqnar, @Akirra, @Aldalion, @Mxx-, @crs333, @AdiLDZ, @bigger, @Kurczaczek312, @pejkoslaw, @Javkens, @
@Revival, @thepjoter, @r3dy, @shaphiro95, @udips, @Cappyo, @DOgi, @HojnyCezary, @thenotorious8, @szcz33pan, @temp16, @hcrns, @ZapomnialemNiezapomniec, @wojtekk96, @highdon, @Bob_z_Wisconsin, @
@Nelnir, @Kaamil69, @sprzedafcaMakaronu, @kurazjajami, @w00nski, @Yamikaze, @Dumdeedum, @keton123, @andy27, @WielkiOczkinsKuropatwon, @Leniwiec1, @koxok, @markier, @czoo, @wetam, @narowerzesamochodem, @