Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RussianTeacher

RussianTeacher

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22139
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 22138
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
fizzly
fizzly
03.06.2026, 18:53:20
  • 0
ej #cyfrowypolsat działa wam cokolwiek? bo u mnie że "tego kanału nie obejmuje blablabla" na każdym ....
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 05.06.2026, 10:55:13 via Wykop
  • 0
@fizzly: wyrok: infolinia
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 08.06.2026, 09:28:06 via Wykop
  • 0
@fizzly: to tak powiem od siebie. Lepiej na infolinię i to 3 razy. Za trzecim powinni przełączyć do magicznego działu który jakimś cudem potrafi ;)
  • Odpowiedz
lukglo86
lukglo86
31.05.2026, 09:28:53
  • 0
Cześć Mireczki, mam pytanie odnośnie #ubezpieczenia . W czerwcu kończy mi się OC/ AC samochodu, w dowodzie rejestracyjnym jest również bank (samochód wzięty na raty). Co roku musiałem wysyłać do banku OC/AC oni sprawdzali czy wszystko jest ok (zakres, wartości itp). W czerwcu płacę również ostatnią ratę za samochodu, chyba z 3-4 dni przed końcem ubezpieczenia. Zakładam, że wysłanie przez bank dokumentów abym mógł wywalić ich z dowodu rejestracyjnego zajmie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 03.06.2026, 14:44:40 via Wykop
  • 0
@lukglo86: ja bym powiedział że nie musisz, jeśli masz umowę która mówi że po zapłacie ostatniej raty własność jest twoja to z danym dniem jesteś właścicielem
  • Odpowiedz
Sztrum_99
Sztrum_99
Sztrum_99
09.12.2025, 20:07:11
  • 0
Cześć,
planuję zabieg laserowej korekcji (LASEK wavefront), bo mam –6 na obu oczach i cienką rogówkę, czyli kwalifikuję się tylko na LASEK.

- Jak wyglądały pierwsze dni po zabiegu, czy ból, światło, mgła to norma?
- Czy mieliście problem z zakraplaniem oczu (zaciskanie, odruch, stres)? Jak daliście radę?
- Kiedy wróciliście do pracy, komputera, normalnego życia? Ile czasu to zajęło?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 02.06.2026, 09:19:22 via Wykop
  • 0
@Shatter: wróciłą wada?
  • Odpowiedz
Ifter
Ifter
02.05.2026, 19:47:02
  • 5
#torun hej , jak są tu jacys zajawkowicze samochodów, czy poprostu zwykli kierowcy co chcą/lubią /umieją grzebać w swoim aucie - zapraszam do kontaktu. W czerwcu planuje ruszyć z własnym warsztatem samoobsługowym, podnośnik 4t komplet narzędzi mozesz zrobić od zmiany oleju po swap silnika. Mechanik cie nie oszuka bo ty nim będziesz, ja daje stanowisko i narzędzia. Wiadomo dla mirków cena specjal, w razie co pw.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 21.05.2026, 11:44:19 via Wykop
  • 0
@Ifter: wymiana opon też wchodzi w grę? :D
  • Odpowiedz
_anomim2002
_anomim2002
_anomim2002
20.05.2026, 08:36:31
  • 0
Dzisiaj przed chwilą sprawdzałem na odbiorniku u mamy, która posiada dekoder #polsatbox. Chciałem sprawdzić czy po naciśnięciu przycisku 0 na pilocie włączy się #kanalzero. Niestety póki co nie działa. Próbowałem nawet na nowo wyszukiwania kanałów i aktualizacji oprogramowania. Niestety bez skutku. Czy u kogoś też tak jest?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 21.05.2026, 11:42:17 via Wykop
  • 0
@_anomim2002: a skąd pomysł że będzie akurat pod zerem?
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
29.04.2026, 10:36:24
  • 67
To już ponad 2 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
matixrr - To już ponad 2 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw

źródło: 1000005047

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 29.04.2026, 12:37:50 via Wykop
  • 2
@matixrr: trud jego skończon
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
29.03.2026, 05:28:12
  • 692
PremeditatioMalorum

źródło: 42b4da5989173ab58802183c8a339b7af6f7cf91cd4ea0ec4883aed4a0e35514

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 29.03.2026, 07:43:26 via Wykop
  • 203
@Anoniemamowy: bo zamiast od razu wytłumaczyć to dają tylko papier i wysyłają żeby inny lekarz wytłumaczył. Totalny bezsens
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 28.03.2026, 12:10:03
  • 2
Na ktoś nasiona na sprzedaż?

Dużo nie potrzebuje ale kilka odmian bym przygarnął

#chilli #chili #chilizgobim #papryczki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
28.03.2026, 12:26:09 via Wykop
  • 0
@Towar_bezclowy: myślę że jeszcze spoko, lepiej późno niż wcale
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
28.03.2026, 12:27:10 via Wykop
  • 1
@Victor_Manzon: no to ciekawe, w takim razie nie kupię tylko przygarnę za darmo. Chyba że ktoś ma wpis w ewidencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 26.02.2026, 11:58:29
  • 0
Mam jedno wolne miejsce w rodzince, zapraszam
#youtubepremium
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
27.02.2026, 19:39:40 via Wykop
  • 0
@RussianTeacher: już zajete
  • Odpowiedz
latko
latko
25.02.2026, 17:58:56
  • 0
Cześć mireczki,

ma ktoś może miejsce na jedną osobę w YouTube premium rodzina? :)

#youtubepremium
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 26.02.2026, 10:58:40 via Wykop
  • 0
@latko: zapraszam
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
22.02.2026, 16:07:08
  • 116
#koty #smiesznekotki #heheszki #humorobrazkowy
CrokusYounghand - #koty #smiesznekotki #heheszki #humorobrazkowy

źródło: DACHOWIEC

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 23.02.2026, 12:41:36 via Wykop
  • 1
@CrokusYounghand: normalny ze śmietnika
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
12.02.2026, 15:21:10
  • 2702
Zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czarnyhumor #sprawadlareportera #heheszki
josedra52 - Zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czarnyhumor #sprawadlareportera #heheszki
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 12.02.2026, 18:15:42 via Wykop
  • 1
@josedra52: xDD jak to pobrać
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 03.02.2026, 07:13:10
  • 0
Czołem mirasy, kupiłem krzesło Mark Adler od huzaro i albo jestem głupi albo nie ogarniam, jak schować podnóżek?

#huzaro #krzeslo #fotel #kiciochpyta
RussianTeacher - Czołem mirasy, kupiłem krzesło Mark Adler od huzaro i albo jestem gł...

źródło: 1000033777

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 07:18:56 via Wykop
  • 0
@jakis_login: misie są do ochrony przed ciemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam dwie wajchy, jedna robi góra dół, a druga wysuwa siedzisko do przodu. Instrukcja była tylko złożenia, nic o używaniu
RussianTeacher - @jakis_login: misie są do ochrony przed ciemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam ...

źródło: 1000033778

Pobierz
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 07:32:59 via Wykop
  • 0
@jakis_login: Cisne mocniej niż misia w nocy ale to nie chce drgnąć
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 07:34:19 via Wykop
  • 0
@adhonores: Gdyby to był zagłówek to byłby od strony głowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 07:39:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 08:40:18 via Wykop
  • 0
@jakis_login: tak też zrobie, dzięki
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
03.02.2026, 14:05:19 via Wykop
  • 0
@RussianTeacher: dla potomnych
Tam gdzie jest śrubka to jest przycisk
RussianTeacher - @RussianTeacher: dla potomnych
Tam gdzie jest śrubka to jest przycis...

źródło: 1000033796

Pobierz
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
05.02.2026, 07:15:43 via Wykop
  • 0
@armt: przepłaciłem
  • Odpowiedz
zielonkagdansk
zielonkagdansk
zielonkagdansk
03.09.2022, 07:30:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Kupiłem Nothing Phone [1]. Po prawie 5 latach posiadania OnePlus 6 nadszedł czas na zmianę. Nie dlatego, że OnePlus mulił, ale guzik od głośności się wyrobił, podobnie jak suwak stanu. Szwankował też mikrofon bo wszyscy narzekali, że fatalnie mnie słychać.

Nothing ma wszytko czego oczekiwałem czyli czysty android, obiecane lata wsparcia. Jeśli chodzi o zdjęcia są bardzo okej (po przesiadce z OP6), 120hz ekran. Wszystko działa płynnie. Dodatkowo ładowanie bezprzewodowe, no i
zielonkagdansk - Kupiłem Nothing Phone [1]. Po prawie 5 latach posiadania OnePlus 6 n...

źródło: comment_1662190216CrdZ9YfdZZAf9EriRbC2uG.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 02.02.2026, 14:29:41 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: i jak tam zdecydowałeś się na zakup?
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 02.02.2026, 11:37:13
  • 0
Chciałem sobie wykupić premium z rodzicami, czy będzie działać nawet jak mieszkamy w innych miastach?
#youtubepremium
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
02.02.2026, 11:53:10 via Wykop
  • 0
@wykry: nie wiem, pytam bo nie używałem a jest tak jak w netflixie że w jednym domostwie
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 27.01.2026, 15:17:13
  • 2
#tibia
Jest jakiś piekarz?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kremufka2137
Kremufka2137
27.01.2026, 16:35:44 via Android
  • 1
@WscieklyIRozjuszonyManlet: czyli chętnych nie brakuje.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
27.01.2026, 16:36:38 via Wykop
  • 1
@Kremufka2137:
Kurla miałem odpowiedzieć tobie, kumplu
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 15.12.2025, 18:55:14
  • 0
Zamawiam sobie światłowód z Orange i pytanie czy warto brać od nich sprzęt czy lepiej mieć własny?

Jeśli dobrze zrozumiałem ofertę to za funbox 7 będzie opłata dodatkowo 10zł/msc

#swiatlowod #kiciochpyta #orange #siecikomputerowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
15.12.2025, 21:01:47 via Wykop
  • 0
@e47d8g46: rzeczywiście oferta z nju jest najlepsza cenowo, dzięki ;)
Widze że do światłowodu dają funboxa 3.0, czy to masz na myśli mówiąc ONT?
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
06.07.2025, 14:47:03
  • 1
Jan Kochanowski NA MOST WARSZAWSKI

Bógżeć zapłać, o królu, żeś ten most zbudował,

Pierwejem zawżdy szeląg nad potrzebę chował —

A dziś i tenem przepił, bo idąc do domu

Napozniej, od przewozu nie płacę nikomu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher 06.11.2025, 10:05:04 via Wykop
  • 0
@M4rcinS: niby tak zamierzchłe czasy, a zachowania dalej aktualne
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 30.10.2025, 20:25:53
  • 0
#tibia
Gram sobie na FACC i chce sobie potrainować dista więc wziąłem kamienie i wale slimy. Jednak ten slime którego tłuke dość szybko umiera. Czy zna ktoś jakiś lepszy sposób na online training?
Chciałem coś poszukać o treningu na monkach ale od kiedy wprowadzili nową klasę to prawie nie możliwe XD
RussianTeacher - #tibia 
Gram sobie na FACC i chce sobie potrainować dista więc wziął...

źródło: slimy

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
30.10.2025, 20:34:36 via Wykop
  • 0
@Reiter1906: tak jestem na full def, mam 57 dista także już po ofline. Przy okazji robie sobie M LVL robiąc strzałki, ale szukam czegoś żeby być bardziej AFK
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
30.10.2025, 21:14:18 via Wykop
  • 0
@Elev: Dobra, rzeczywiście jest to najbardziej afk opcja ale kosztowna a ja gołodupiec xD
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
30.10.2025, 21:27:55 via Wykop
  • 0
Stwierdziłem że będę czarował sobie burst arrowy w wolnej chwili trenujac na slimach, a wykorzystam je jak będzie double skill
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
30.10.2025, 21:35:10 via Wykop
  • 0
@DubKidz: Jakbym chciał wydać hajs na tą gre to bym nie pytał o online training
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
30.10.2025, 21:45:16 via Wykop
  • 0
@DubKidz: ja o zupie ty o dupie
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
04.11.2025, 08:59:44 via Wykop
  • 0
@nitrovski30000: dzięki wypróbuję
  • Odpowiedz
RussianTeacher
RussianTeacher 27.09.2025, 08:45:28
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianTeacher
RussianTeacher
Autor
27.09.2025, 18:52:07 via Wykop
  • 0
@ZoltoCzarnyJednorozec: dziękuję, pomodlę się za ciebie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking