Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
narowerzesamochodem

narowerzesamochodem

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13872
  • Znaleziska 273
  • Mikroblog 13599
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 86
Karier
Karier
Karier
02.06.2026, 18:22:52
  • 1
Czy parking na Młyńskiej jest darmowy? Nigdy nie widziałem tam żadnej tablicy, a potrzebuje zaparkować na parę dni auto w pobliżu dworca i zastanawiam się czy tam czy szukać na Krochmalnej
#lublin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 03.06.2026, 06:47:24 via Wykop
  • 0
@Nokimochishii: @Karier dokładnie, też tam zawsze stawałem*, o 5 powinno być miejsce na luzie.

*no chyba że przez ostatnie kilka miesięcy coś się zmieniło ;)
  • Odpowiedz
RadioaktywnyBorsuk
RadioaktywnyBorsuk
02.06.2026, 19:24:59
  • 0
Jakie światła rowerowe możecie polecić? Szukam czegoś do jazdy wieczorem i w nocy, czegoś co dobrze i szeroko oświetla drogę, ale jednocześnie nie oślepia. Może jakiś chińczyk z Ali? Tylko boję się, że w tych „dobrych” tanich lampkach żywotność będzie najwyżej miesiąc
#gravel #rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 03.06.2026, 06:43:30 via Wykop
  • 1
Offbondage 1000lm


@khosis: Polecam również, mam w 3 rowerach, cena / jakość - sztos. Na Ali w okolicach 50plnów.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
28.05.2026, 13:58:00
  • 9
PZU odpaliło chyba jedną z najbardziej odklejonych kampanii społecznych ostatnich lat.
Akcja prewencyjna PZU

Mistrzowie dwóch kółek, wymówki, szyderczy ton i narracja jakby głównym problemem polskich dróg był rowerzysta bez odblasku, a nie regularne zap**rdalanie samochodami po miastach i wyprzedzanie w każdym niemożliwym miejscu.
Najlepsze jest to, że gdy kampanie dotyczą kierowców aut, narracja brzmi:
Kierowców zwolnij, uważaj, wszyscy popełniamy błędy. Ale gdy chodzi o rowerzystów czy motocyklistów, nagle wjeżdża protekcjonalne eeej mistrzu, pomyśl tej!
Wojciech_Skupien - PZU odpaliło chyba jedną z najbardziej odklejonych kampanii społec...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 28.05.2026, 14:40:09 via Wykop
  • 4
@Wojciech_Skupien: a co jest nie tak na tym obrazku?
W sensie że "mistrzu dwóch kółek dlaczego ciemiężysz kierowców jadąc po drodze"?
narowerzesamochodem - @Wojciech_Skupien: a co jest nie tak na tym obrazku?
W sensie ż...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Artiz2
Artiz2
22.05.2026, 10:16:18
  • 0
Kupiłem sobie szosę. Mam chwytak na telefon, nawigacje sobie z Komoot odpalam i jest gicik. No ale zamarzyło mi się móc sobie jeszcze wyświetlać kadencję live, żeby trochę lepszy obraz mieć kiedy te przerzutki kurcze zmieniać.

Polecacie któryś produkt do tego, i generalnie setup? Warto dopłacać czy najtańszy się tak samo sprawdzi?

Nawet jak już będę mieć czujnik, to Komoot mi tego nie wyświetli, więc pewnie eksport trasy z Komoot do innej
Artiz2 - Kupiłem sobie szosę. Mam chwytak na telefon, nawigacje sobie z Komoot odpala...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 22.05.2026, 10:31:56 via Wykop
  • 0
@Artiz2: jeżeli chodzi Ci o pomiar kadencji to ja mam czujnik od Magene za <60PLN i legancko mi się łączy z komputerkiem Wahoo i nawet z Apple Watchem (jak nie mam akurat Wahoo) i pokazuje jak szybko korbo się majta
https://pl.aliexpress.com/item/4001008082955.html

no chyba że chodzi Ci o jakieś bardziej zaawansowane rzeczy, to wtedy... nie wiem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Noxgate
Noxgate
16.05.2026, 16:51:23
  • 0
Ten odcinek za Zalewem Zemborzyckim, z Krężnicy Jarej do Niedrzwicy serio jest taki słaby na rower?
#lublin #lubelskie
Noxgate - Ten odcinek za Zalewem Zemborzyckim, z Krężnicy Jarej do Niedrzwicy serio j...

źródło: hfgxcgvfdcv fcdv

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 18.05.2026, 08:13:26 via Wykop
  • 1
@Noxgate: imo jest git, w lesie tak jak na fotce, a tak to normalnie asfalt
narowerzesamochodem - @Noxgate: imo jest git, w lesie tak jak na fotce, a tak to norm...

źródło: 7e408e80-adf2-4fe7-b7c5-6472c79f43fd

Pobierz
  • Odpowiedz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 18.05.2026, 08:15:50 via Wykop
  • 0
@DrJudym: ta kładka to chyba jak skręcisz ciut wcześniej i dojedziesz do kościoła "od tyłu" ;)
  • Odpowiedz

497

VeloPlanner po pierwszym roku

VeloPlanner po pierwszym roku

Rok temu sporo osób mówiło mi, że VeloPlanner nie ma sensu. Jest Strava, jest Komoot, po co to robisz? Dzisiaj mamy 58 tysięcy zarejestrowanych rowerzystów aktywnie planujących trasy.

velomapa
z
veloplanner.com
dodany: 14.05.2026, 14:20:45
  • 90
  • #
    rower
  • #
    startup
  • #
    biznes
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 15.05.2026, 09:15:14 via Wykop
  • 0
@Futsalista_cisowianka: jak po zapisaniu trasy ćpakniesz "Eksportuj GPX" to możesz sobie wysłać do Garmina. Też chwilę tego szukałem :)
narowerzesamochodem - @Futsalista_cisowianka: jak po zapisaniu trasy ćpakniesz "Ekspo...

źródło: Screenshot 2026-05-15 at 11.13.31

Pobierz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 13.05.2026, 15:51:20
  • 1
Ej, ktoś wie skąd się biorą buce? Chłop zajechał różowemu drogę bo sobie wymyślił, że jak budynek można objechać dookoła to to jest ruch okrężny... Więc specjalnie odbił, zatamował ruch, otworzył okno i drąc mordę postanowił swoimi genialnymi pomysłami się podzielić... (づ•﹏•)づ

Ciekawe czy jakby kierowcą był facet to też by pyszczył, czy jak zobaczył "babę za kierownico!" to musiał się wyżalić bo by się zesrał
narowerzesamochodem - Ej, ktoś wie skąd się biorą buce? Chłop zajechał różowemu drogę...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 17.26.55

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem
Autor
13.05.2026, 15:51:53 via Wykop
  • 0
ten szary jegomość
narowerzesamochodem - ten szary jegomość

źródło: IMG_1782

Pobierz
  • Odpowiedz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem
Autor
13.05.2026, 15:54:12 via Wykop
  • 0
"Tu nie wolno skręcać bo ja tak mówie nie słuchaj pan olejorza i jego strzałków"

google mapy link
narowerzesamochodem - "Tu nie wolno skręcać bo ja tak mówie nie słuchaj pan olejorza ...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 17.53.33

Pobierz
  • Odpowiedz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem
Autor
13.05.2026, 16:12:06 via Wykop
  • 0
@potatolot: @Zartos_Larpiarz racja, zapomniałem strzałek...
My zielony, chłop czerwony
narowerzesamochodem - @potatolot: @Zartos_Larpiarz racja, zapomniałem strzałek...
My ...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 17.26.55

Pobierz
  • Odpowiedz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem
Autor
13.05.2026, 16:21:35 via Wykop
  • 0
@potatolot: no dokładnie. Tam nie ma żadnych innych znaków - skąd wziął "ruch okrężny" to nie wiem XD
  • Odpowiedz
SPLASHY
SPLASHY
11.05.2026, 18:32:39
  • 1
Cześć, chciałbym zabezpieczyć rower jakimś trackerem. Czy możecie polecić coś, co faktycznie się sprawdza w praktyce? Fajnie, gdyby sprzęt miał dobrą baterię i dało się go sensownie ukryć w rowerze. Macie coś sprawdzonego i wartego uwagi?

#kupujzwykopem #bezpieczenstwo #airtag #apple #szosa #rowery #rower #gravel #mtb #kolarstwo #rowerowyrownik #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 12.05.2026, 04:02:00 via Wykop
  • 0
@SPLASHY: Airtag plus taki koszyk na bidon. Czy dobre? Nie wiem - nikt mi jeszcze roweru nie ukradł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://amzn.eu/d/0bAGbj5D
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
11.05.2026, 04:17:55
  • 24
#f1 uszanowanko, życzę wam wspaniałego dnia (。◕‿‿◕。)
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 uszanowanko, życzę wam wspaniałego dnia (。◕‿‿◕。)

źródło: 1000013729

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 11.05.2026, 09:00:02 via Wykop
  • 1
@Kutang-Pan: a to nie AI nałożone na jakąś ruską sesję zdjęciową z VK? XD
To legitna sesja? XD
  • Odpowiedz
narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 25.03.2026, 11:14:17
  • 20
Vibe coder pov
#heheszki #sztucznainteligencja #ai
narowerzesamochodem - Vibe coder pov
#heheszki #sztucznainteligencja #ai

źródło: 05c44fb60e0e31301871eb1b98b2243a4cb98f32e052737e1d923f66dd0bd44b

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....a
a.....a
konto usunięte 25.03.2026, 11:18:20 via Wypiek
  • 19
@narowerzesamochodem przepraszam, rzeczywiście usunąłem twoją bazę danych. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniach? 😊 🚀
  • Odpowiedz
klintoniusz
klintoniusz
23.03.2026, 18:39:11
  • 3
Serwus. Czy jakiś poczciwy Mirek lub poczciwa Mirabelka mogliby mi pomóc i odebrać w Decathlon Węglin małą część do roweru, która nie jest dostępna online? Mam ponad 100 km do sklepu, a sprawa dość nagląca. Mogę wysłać potrzebną kwotę Blikiem i wygenerować nadanie paczki przez paczkomat.

#lublin #rower #szosa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 23.03.2026, 18:59:23 via Wykop
  • 4
@klintoniusz: Siemka, ja mógłbym jutro podjechać jak chcesz. Jak podeślesz link to mogę zarezerwować. Tylko odbiór i wysyłka dopiero jutro wieczorem, bo dzisiaj nie dam rady :/
  • Odpowiedz
TataStifflera
TataStifflera
22.03.2026, 06:56:33
  • 1
Czy jest w #lublin jakiś carsharnig umożliwiający wynajęcie małego dostawczaka typu Dacia Dokker, Berlingo, itd. Na kilka godzin? Klasyczne wypożyczalnie to minimum doba, albo dwie. A ja potrzebuję zrobić 10 km po centrum. Zarejestrowałem się w Traficar, ale od dwóch tygodni nie pojawiają się tam, żadne dostawczaki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 23.03.2026, 10:00:34 via Wykop
  • 0
@TataStifflera: pod IKEA kiedyś były, nawet sama Ikea ma to na stronie wpisane
https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/delivery/wynajem-samochodu-pub7d568950/

Ale to też trafficar…
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.03.2026, 23:30:19
  • 270
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 12.03.2026, 06:23:17 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: w śledztwie pomagał mu agent Smirnoff ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
03.11.2025, 07:22:03
  • 205
Mirki, co robić z mendami, które regularnie blokują mi wjazd do garażu?

tl;dr:


Mam garaż naziemny w centrum Wrocławia (ale nie ma tu strefy płatnego parkowania). Jest usytuowany na podwórku i notorycznie ktoś mi go zastawia "tylko na chwilę". Nie że jakiś sąsiad - przyjezdni. Frustrujące jest to okrutnie, nie jestem agresorem, ale naprawdę trochę tracę już siły czasem i jedyne co mam ochotę zrobić to zdemolować te samochody.
Iudex - Mirki, co robić z mendami, które regularnie blokują mi wjazd do garażu? 

tl;...

źródło: upadek-1993

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 03.11.2025, 10:29:42 via Wykop
  • 0
4. Na monitoring nie mam opcji - z moich okien tej sceny dobrze nie widać, w garażu prądu brak.

5. To co napisał @testuser widziałem kiedyś przed budynkiem na Liskego - sztos. Ale nie mam prądu tam i infrastruktury do montażu takich zabawek.


@Iudex: Co co kamerki to możesz pójść w taką z panelem solarnym, np: ORLLO TZ1 PRO
Miałem coś takiego na garażu gdzie nie było prądu i
  • Odpowiedz
noleiret
noleiret
noleiret
26.05.2025, 12:06:24
  • 254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 26.05.2025, 13:45:28 via Wykop
  • 2
@galicjanin: akcje “pro-frekwencyjne” już odpalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rusza-konkurs-profrekwencyjny-aktywna-lubelska-wies-2-0/
  • Odpowiedz
EndrjuKatalonia
EndrjuKatalonia
12.03.2025, 22:55:27
  • 59
Jeden + = jedno splunięcie
#mecz
EndrjuKatalonia - Jeden + = jedno splunięcie 
#mecz

źródło: temp_file2089168266133384329

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 13.03.2025, 01:00:43 via Wykop
  • 5
@ScarySlender: jakby nie to ze tylko raz mogą dotknąć to przecież mógłby se ktoś żonglerkami w truchcie podbijać i z metra p-------ć XD
  • Odpowiedz
TS_X9
TS_X9
TS_X9
08.11.2024, 11:05:31
  • 4
#polityka
TS_X9 - #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narowerzesamochodem
narowerzesamochodem 08.11.2024, 12:44:15 via Wypiek
  • 8
@TS_X9 to jeszcze za smutnej Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
narowerzesamochodem - @TS_X9 to jeszcze za smutnej Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image_picker_18B06CD8-86DD-4465-A732-672E8FE04DE5-16260-00000715212BBFE3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • troche #machinelearning, troche #python, trochę #dataengineering, trochę #hehe

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking