Czy parking na Młyńskiej jest darmowy? Nigdy nie widziałem tam żadnej tablicy, a potrzebuje zaparkować na parę dni auto w pobliżu dworca i zastanawiam się czy tam czy szukać na Krochmalnej #lublin
Jakie światła rowerowe możecie polecić? Szukam czegoś do jazdy wieczorem i w nocy, czegoś co dobrze i szeroko oświetla drogę, ale jednocześnie nie oślepia. Może jakiś chińczyk z Ali? Tylko boję się, że w tych „dobrych” tanich lampkach żywotność będzie najwyżej miesiąc #gravel #rowery
PZU odpaliło chyba jedną z najbardziej odklejonych kampanii społecznych ostatnich lat. Akcja prewencyjna PZU
Mistrzowie dwóch kółek, wymówki, szyderczy ton i narracja jakby głównym problemem polskich dróg był rowerzysta bez odblasku, a nie regularne zap**rdalanie samochodami po miastach i wyprzedzanie w każdym niemożliwym miejscu. Najlepsze jest to, że gdy kampanie dotyczą kierowców aut, narracja brzmi: Kierowców zwolnij, uważaj, wszyscy popełniamy błędy. Ale gdy chodzi o rowerzystów czy motocyklistów, nagle wjeżdża protekcjonalne eeej mistrzu, pomyśl tej!
Kupiłem sobie szosę. Mam chwytak na telefon, nawigacje sobie z Komoot odpalam i jest gicik. No ale zamarzyło mi się móc sobie jeszcze wyświetlać kadencję live, żeby trochę lepszy obraz mieć kiedy te przerzutki kurcze zmieniać.
Polecacie któryś produkt do tego, i generalnie setup? Warto dopłacać czy najtańszy się tak samo sprawdzi?
Nawet jak już będę mieć czujnik, to Komoot mi tego nie wyświetli, więc pewnie eksport trasy z Komoot do innej
@Artiz2: jeżeli chodzi Ci o pomiar kadencji to ja mam czujnik od Magene za <60PLN i legancko mi się łączy z komputerkiem Wahoo i nawet z Apple Watchem (jak nie mam akurat Wahoo) i pokazuje jak szybko korbo się majta https://pl.aliexpress.com/item/4001008082955.html
no chyba że chodzi Ci o jakieś bardziej zaawansowane rzeczy, to wtedy... nie wiem (⌐͡■͜ʖ͡■)
Rok temu sporo osób mówiło mi, że VeloPlanner nie ma sensu. Jest Strava, jest Komoot, po co to robisz? Dzisiaj mamy 58 tysięcy zarejestrowanych rowerzystów aktywnie planujących trasy.
Ej, ktoś wie skąd się biorą buce? Chłop zajechał różowemu drogę bo sobie wymyślił, że jak budynek można objechać dookoła to to jest ruch okrężny... Więc specjalnie odbił, zatamował ruch, otworzył okno i drąc mordę postanowił swoimi genialnymi pomysłami się podzielić... (づ•﹏•)づ
Ciekawe czy jakby kierowcą był facet to też by pyszczył, czy jak zobaczył "babę za kierownico!" to musiał się wyżalić bo by się zesrał
Cześć, chciałbym zabezpieczyć rower jakimś trackerem. Czy możecie polecić coś, co faktycznie się sprawdza w praktyce? Fajnie, gdyby sprzęt miał dobrą baterię i dało się go sensownie ukryć w rowerze. Macie coś sprawdzonego i wartego uwagi?
Serwus. Czy jakiś poczciwy Mirek lub poczciwa Mirabelka mogliby mi pomóc i odebrać w Decathlon Węglin małą część do roweru, która nie jest dostępna online? Mam ponad 100 km do sklepu, a sprawa dość nagląca. Mogę wysłać potrzebną kwotę Blikiem i wygenerować nadanie paczki przez paczkomat.
@klintoniusz: Siemka, ja mógłbym jutro podjechać jak chcesz. Jak podeślesz link to mogę zarezerwować. Tylko odbiór i wysyłka dopiero jutro wieczorem, bo dzisiaj nie dam rady :/
Czy jest w #lublin jakiś carsharnig umożliwiający wynajęcie małego dostawczaka typu Dacia Dokker, Berlingo, itd. Na kilka godzin? Klasyczne wypożyczalnie to minimum doba, albo dwie. A ja potrzebuję zrobić 10 km po centrum. Zarejestrowałem się w Traficar, ale od dwóch tygodni nie pojawiają się tam, żadne dostawczaki.
Mirki, co robić z mendami, które regularnie blokują mi wjazd do garażu?
tl;dr:
Mam garaż naziemny w centrum Wrocławia (ale nie ma tu strefy płatnego parkowania). Jest usytuowany na podwórku i notorycznie ktoś mi go zastawia "tylko na chwilę". Nie że jakiś sąsiad - przyjezdni. Frustrujące jest to okrutnie, nie jestem agresorem, ale naprawdę trochę tracę już siły czasem i jedyne co mam ochotę zrobić to zdemolować te samochody.
#lublin
*no chyba że przez ostatnie kilka miesięcy coś się zmieniło ;)