Czy ja jestem jebnięty czy dział prawny w #tmobile nie ogarnia - dostałem umowę, mam taki zapis (nie chodzi o kwotę) jak 73,80 netto z VAT. Wg Pani z infolinii jest to informacja o kwocie brutto i taki zapis ustalił ich dział prawny. Wg mnie poprawnie powinno być netto + VAT albo brutto z VAT. A jak wg Was? Bo już mnie strzela jak mam rozmawiać z nimi przez telefon.
Mechanicy Mistrzów w Inter Cars! To oni wspierają najlepszych kierowców! Za każdym okrążeniem, odcinkiem i rekordem stoi praca mechaników: szybka diagnoza, precyzyjne przygotowanie auta i decyzje podejmowane pod presją czasu. Tę perspektywę pokazuje projekt Inter Cars Mechanicy Mistrzów, do któr
#zegarki #zegarkiboners Mirasy moje piekne potrzebny garniturowiec jakiś, chciałbym wydac max 800 zł, bo to własciwie na jedną imprezę, a na codzień preferuje divery czy jakieś chrono. Wstepnie wpadł mi w oko taki zegarek od Adriatici - co myslicie? Będe tylko potrzebował do niego ciemnobrazowy pasek, żeby do stylówy pasowalo. Da się kupić coś ciekawszego w moim budżecie? Mam straszny problem z tą marką, bo mam wrażenie że
Leandro dziś ostatni mecz w Radomiaku i od razu Lewandowski odchodzi z Barcelony - tu nie ma przypadków 😁 "RL9 welcome to Radomiak danza kaduro remix 2026" 🙃😁😎 #radomiak #lewandowski #rl9 #radomiakradom #ekstraklasa
#webdesign #wordpress #socialmedia Polecicie narzędzie do tworzenia krótkich filmów promocyjnych dla agencji która robi strony internetowe? Tak aby pokazać nową realizację na social mediach. Nie chce tworzyć takiego filmu od zera, tu chodzi o stworzenie z jakiś szablonów, kilka przejść między ujęciami, sceenami, przewijanie strony itp.
#seo szukam kogoś do raportu backlnków dla jednej domeny - jak ktoś może pomóc to proszę o info, sam używam semstrom do analizy domen, ale tam nie mam nic z bl
Pojawiają się kolejne chińskie marki urządzeń z technologią E-ink: Onyx Boox, Bigme, Xteink. Ich urządzenia są często tańsze, większe i szybsze niż firm takich jak Kindle czy Remarkable. Jednak ich przewagą jest duża swoboda w użytkowaniu urządzenia: brak zamkniętego systemu czy płatnych subskrypcji
Kupiłem rodzicom Matebook D14 - chcę na nim zainstalować W11 ale jakąś odchudzoną wersję. Poleca z Was ktoś coś z listy poniżej? A może jest zupełnie coś innego (poza Linuxem) czym warto się zainteresować?
@onionhero: Ja na Lenovo T460s (8GB, i5 chyba 6 gen) wrzuciłem sobie ReviOS i bardzo fajnie śmiga. Wywealone prawie wszystkie usługi MS (wszystko co online mam od Google). Lapek używany na jakieś spotkania online czy wyjazdy i głownie do pracy w przeglądarce.
System kaucyjny zaczyna wyraźnie wpływać na gospodarkę odpadami w Polsce. Jak wynika z wypowiedzi przedstawiciela MPO Łódź, spadek ilości cennych surowców przekłada się na realne straty finansowe i może w przyszłości wpłynąć na opłaty dla mieszkańców.
@Yayra: Kupuję wodę w butelkach 5 litrowych, one są bez kaucji. Piję z takiego mega wygodnego bidonu 0,7 l, poza tym okazjonalnie kupuje coś kaucyjnego.
źródło: image
Pobierz@sprzedafcaMakaronu: Tak powinno być, to co na zdjęciu to bzudry