Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabeki zarabiające miesięcznie powyżej 5tys. na rękę:

-czym się zajmujecie?
-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?
-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?
-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?
-inne czynniki mające wpływ na zmianę (leczenie, zmiana otoczenia)?

#pytanie #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #studia #studbaza #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #programowanie
#programista25k #programista15k #pracbaza #praca #pieniadze #naukaprogramowania #naukajezykow #nauka #motywacja #linkedin #januszex #jezykiobce #korposwiat #jezykiobce #inwestycje #informatyka #depresja
  • 38
@infectum: Dwa zawody- 1 to tester. Tam zarabiam dużo bo 635 euro dziennie netto. Zacząłem zarabiać więcej w 2006 roku jak miałem 27 lat. Pomogło - zmiana miasta i zmiana pracy. Mam studia IT wiec zgodnie z wykształceniem. Zawód 2 - piekarz . Mam domowa piekarnie. Otworzyłem ja mając 40 lat. Zarabiam teraz tam około 3000-5000 euro ma miesiąc. Nie mam wykształcenia piekarniczego
@infectum:

-czym się zajmujecie?

Java Backend Developer w firmie outsourcingowej.

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?

Mam wyższe inżynierskie, ukończyłem informatykę na prywatnej uczelni. Zaczynałem swoją karierę w IT jako technik od latania z drukarkami, zepsutymi kompami - większość rzeczy, które były potrzebne do wykonywania tego typu prac nauczyłem się sam, grzebiąc po szkole zamiast dbać o swoje życie towarzyskie. Z czasem
-czym się zajmujecie?

IT. Java Backend Developer

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?

Dużo własnego wysiłku, ale studia dały jakieś podstawy. Pierwsza i druga praca za wegetacyjną stawkę. Załamanie nerwowe.

-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?

Nie. Skończyłem AiR i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Od razu poszedłem w IT.

-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?

5k+ - 27 lat
@infectum
1. Inżynier ds. tłoczników.
2. Polibuda we Wroc, wydz. mech., AiR, praca po studiach w różnych narzędziowniach jako konstruktor.
3. Raczej tak.
4. 30 lat
5. Pochodzę z rodziny, gdzie się nie przelewało. Edukacja była jedyną szansą na dobry hajs. Siłownia pomaga mi od paru lat utrzymać zdrowię, siłę i pewność siebie. Nie ma drogi na skróty przy osiąganiu swoich celów.
@infectum a ja Ci polecam dywersyfikować źródła dochodu. Rozwijasz się w jednym kierunku, który jest dochodowy a po godzinach kombinujesz z innymi branżami gdzie można skalować biznes. Ja bardzo często oprócz pracy mimo czasu wolnego szukałem sposobu na dorobienie od chyba 13r życia. Przemielem mnóstwo branż - najlepiej działała zasada, że potrzebowałem coś kupić/zlecić i koszt był moim zdaniem wysoki. Zagłębiałem się w temat skąd taka cena i jeżeli wydawało mi się
-czym się zajmujecie?
Koloruje tabelki w excelu w korpo

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?
Po maturze studia 5,5letnie - farmacja. Dłuższej drogi nie było. Prosto po studiach mam więcej niż 5k netto

-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?
Tak

-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?
24lata

-inne czynniki mające wpływ na zmianę (leczenie, zmiana otoczenia)?
Wszyscy z najbliższego otoczenia z
-czym się zajmujecie?


@infectum: Frontend Development, piszę aplikacje w React dla klienta z Australii pod skrzydłem polskiego software house'u

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?


Żadne wykształcenie, oficjalnie mam zawodowe na kierunku kamieniarstwo. Moja droga wyglądała tak, że w wieku ok. 11 lat załapałem bakcyla na tworzenie stronek, ale dopiero 13 lat później i po dziesiątkach błędnych decyzji życiowych, przekułem to w
-czym się zajmujecie?


frontend developer

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?


brak wyształcenia, 5k miałem po 1,5 roku doświadczenia (2018)

-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?


nie

-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?


25 lat

-inne czynniki mające wpływ na zmianę (leczenie, zmiana otoczenia)?


nie wiem
@infectum: