Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabeki zarabiające miesięcznie powyżej 5tys. na rękę:

-czym się zajmujecie?
-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?
-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?
-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?
-inne czynniki mające wpływ na zmianę (leczenie, zmiana otoczenia)?

#pytanie #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #studia #studbaza #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #programowanie
#programista25k #programista15k #pracbaza #praca #pieniadze #naukaprogramowania #naukajezykow #nauka #motywacja #linkedin #januszex #jezykiobce #korposwiat #jezykiobce #inwestycje #informatyka #depresja
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
- L2 Support - na 2 roku studiów dostałem się na staż półroczny, po tym pół roku druga umowa co wiązało sie z podwyżką - 22 lata
, a i oczywiście to UZ wiec brutto = netto
  • Odpowiedz
  • 0
@infectum nieprogramista here, branża reklama i marketing. Mi bardzo dużo wszystkie stażem, które zrobiłam. Studenci, z reguly, to dosc leniwe bestie, więc gdy podczas studiow porobilam różnego rodzaju praktyki moje cv zupelnie inaczej wygladalo.
  • Odpowiedz
@infectum:

- Front Developer (Angular)
- Samouk, w trakcie magisterki zacząłem się uczyć programowania
- Nope, filolog angielski
- po 2 latach pracy, czyli 2016-2017
- Chyba nie
  • Odpowiedz
  • 0
@infectum
-konstruktor mechanik
-magisterka mibm i łącznie 5 lat doświadczenia w CAD, ale na poziom 5k wskoczyłem już po 4
-tak
-28 lat (stosunkowo późno zacząłem pracę)
-nie zmieniałem branży, ale mam zamiar
  • Odpowiedz
@infectum:
- Programowanie mikrokontrolerów
- W sumie brak doświadczenia, wykształcenia też bo jeszcze nie skończyłem inżynierki, chyba że możemy uznać że licealne
- Teoretycznie tak, ale pewnie do tej pracy bardziej pasowałby AiR albo elektronika niż to co studiuję (informatyka)
- ~20 lat
- Brak takich czynników

Z dzisiejszą inflacją i faktem że na UoZ ze statusem studenta masz brutto=netto to 5k na start dostaniesz nawet w korpo z takimi super
  • Odpowiedz
@infectum:

- Handlowiec w hurtowni.
- Zdobyte wykształcenie mi się średnio przydało, żeby nie powiedzieć, że wcale. Mam dyplom technika elektronika i inżyniera informatyka.
- Przydało się doświadczenie z poprzednich stanowisk w branży elektrycznej - znajomość materiałów i asortymentu.
- Wykształcenie ma niewiele wspólnego z zajmowanym stanowiskiem.
- Nie podobało mi się poprzednie stanowisko (inżynier budowy za niecałe 3k - 3 lata temu). Na LinkedIn zgłosiła się rekruterka i od niechcenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@infectum: grafik komputerowy (na etacie) (minimalnie powyżej 5k)
Studia 3,5roku inżynier
Tak
25lat
Nie rozumiem ostatniego pytania
  • Odpowiedz
@infectum:
-czym się zajmujecie?
sprzedaz

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?
matura, po prostu ciagle rozbudowywanie portfela klientów/

-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?
nie

-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?
21lat
  • Odpowiedz
-czym się zajmujecie?


Programowanie webowe (backend)

-jakie wykształcenie i doświadczenie było wam potrzebne do zdobycia takiej wypłaty, jaka była wasza droga?


Byłem w trakcie studiów informatycznych. Po roku pracy miałem już ponad 5k na rękę

-czy pracujecie w miejscu zgodnym z waszym wykształceniem?


Tak

-w jakim wieku osiągnęliście ten pułap?


22

-inne czynniki mające wpływ na zmianę (leczenie, zmiana otoczenia)?

Interesowałem się programowaniem od podstawówki. Szybko zacząłem pracować w zawodzie (na początku
  • Odpowiedz
@infectum:
Inżynier działu Utrzymania Ruchu (ale zdecydowanie typowo biurowe Utrzymanie ruchu) w firmie farmaceutycznej
Skończyłem inżynierkę automatyka i robotyka i do tego dorobiłem zaocznie magistra z Elektrotechniki
Tak
27 lat (doświadczenie 4-5 lat, w zależności jak liczyć) - minimalnie ponad 5 na rękę.
  • Odpowiedz