Wpis z mikrobloga

Partia "Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski" w wyborach uzyskała wynik 0,54%.

Dokładnie było to stonogowe pie$%olone 70, czy 80 tysięcy głosów (74 013). Najwięcej w Warszawie (i zagranicą): 1,66%.

W związku z tym wołam wszystkich, którzy zaplusowali ten wpis. Osobiście zakładałem wynik 0,4%, więc jestem zaskoczony lepszym.

Czas na nową zabawę: wszystkich plusujących ten wpis zawołam w październiku, gdy nowy twór Korwina nie przekroczy 4,99%.

#korwin #konfederacja #neuropa #4konserwy #gwiazdowski #polskafairplay #polityka #wybory
Radek41 - Partia "Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski" w wyborach uzyskała wynik...

źródło: comment_XapYfroUIT2JTOzTJkGeyQ1WNyG9lFfx.jpg

Pobierz
  • 36
Wątpię każdy liberał powinien być na tyle ogarnięty


@Janusz_Rekina: Wiekszośc ludzi nawet nie ma świadomości tego jak media ich skutecznie zamykają w bańce informacyjnej. Podejrzewam, że liberałów ten problem też dotyczy.
Dodatkowo nie możesz zapominać o tym, że przez lat w Polsce skutecznie promuje się teorię o "zmarnowanym głosie" przez co wielu ludzi nie chce oddawać głosów na ugrupowania niemające wysokiego poparcia w sondażach.
@kulass: @Janusz_Rekina: @Paayor: Gwiazdowski zrobił fajny wynik na Sląsku czy w Warszawie. Lokalnie zbliżony do Razem. Pomimo, że głosowanie na Gwiazdę było skazane na niepowodzenie. Nie zwijajcie się, niech liberalna część Korwina #!$%@? Godki, Brauny, Zięby i dziadka i odsuńcie PiS od władzy. Naprawdę mimo, żem lewak, to widze tu szanse na odstawienie PiSu a to zawsze cieszy