na pewno na trybunach jest jakiś jankes w barwach Szkocji, tylko dlatego że jego stary kupił jakieś zakurzone dudy na wyprzedaży garażowej ( ͡°͜ʖ͡°) #mecz
#latwogang weźcie już dajcie spokój. Przecież tak wyglada typowa rozmowa dwóch ziomków. Emocje opadają. Będzie 200 baniek. Oni mogą tylko siedzieć i być po prostu dumni z tego co odwalili. I taki koniec jest najlepszy. A nie darcie mordy przez celebrytów.