Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qrka

Qrka

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22709
  • Znaleziska 786
  • Mikroblog 21923
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 57
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
19.06.2026, 17:03:20
  • 65
Wśród silniczków obecnie panuje narracja, może i kradniemy i traktujemy ludzi jak plebs ale patrzcie ile PiS ukradł xD. Czyli w zasadzie dosłownie mówią że jak oni mogą to my też xD

Ładnie wam się tam pali d--a

#bekazlewactwa #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 19.06.2026, 19:03:57 via Wykop
  • 3
@PrawdziwyMongolzMongolii: no nie wiem, dla mnie jako ktoś kto głosował na ogólnie pojętą koalicję to ważne jest że temat nie jest zamiatany pod dywan tylko od razu chłop ustawiony do pionu a w rządzie procedowana ustawa o jawności dochodów, ludzie to tylko ludzie, zawsze będą kłamali i kradli, ważne że nie ma na to społecznego przyzwolenia
Najbardziej mnie będzie śmieszyć jak to będą rzeczywiście drugie "ośmiorniczki" bo różnica między tym
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
18.06.2026, 18:19:15
  • 287
Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, to zaszły taki:
- na zdjęciu widać zmianę o -27kg.
- w czerwcu zaliczyłem swój pierwszy pół-maraton (w czasie poniżej 2h).
- do tego rekordy: 50 pompek w 1 serii i 10 podciągnięć na drążku w jednej serii

Na ten moment ważę już 87 kg, więc już w sumie -29 kg.
anonimowy_programista - Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, t...

źródło: przed i po - 8 maj 2026

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 18.06.2026, 21:11:25 via Wykop
  • 2
@anonimowy_programista: ej daj przepisy na te dania, bo ja mam ten sam system ale tylko 2 dania ...
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
18.06.2026, 07:21:39
  • 7
#gielda j----e dino
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 18.06.2026, 08:53:10 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: no ja liczę na to że jednak w dłuższej perspektywie dino odbije i i to mocno z uwagi na to co napisałeś
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
13.06.2026, 15:47:09
  • 32
Myślałem że pójdzie bokiem
Ale lunęło
Drzewa ochroniły
I cień dają
Pamiętajcie o ogrodach
PorzeczkowySok - Myślałem że pójdzie bokiem 
Ale lunęło
Drzewa ochroniły 
I cień dają...

źródło: 1000022043

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 13.06.2026, 20:35:54 via Android
  • 0
@PorzeczkowySok: tekst dolny
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
07.06.2026, 17:58:41
  • 53
Ciekawe jak sie żyje bez depresji i zaburzeń lękowych
#depresja #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 07.06.2026, 19:21:17 via Wykop
  • 1
@Cingciangciong: @andrzej-tata-000000 pamiętaj że depresja nie jest zależna od twojego statusu społecznego, możesz być najśmieszniejszym komikiem na świecie, miliony na koncie, żonę a na koniec i tak wylogować się w taki sposób że cały świat robi wtf
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
13.05.2026, 08:58:26
  • 49
Jak to jest ze kazdy pokazuje tu tylko wzrosty, ale nie ma na tym tagu nikogo co pokazuje ile stracil? #gielda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 13.05.2026, 14:40:05 via Wykop
  • 0
@ossprime: jaki masz plan na to Dino? Uśredniasz to z nadzieją że odbije?
  • Odpowiedz
Qrka
Qrka 14.05.2026, 05:43:37 via Android
  • 0
@ossprime: a gdzie sprawdzasz daty wyników / wyniki, masz jakieś premium na jakiejś stronie ?
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08
08.05.2026, 11:59:42
  • 131
Jak @Pan_Szeryf pokazał metamorfoze swojego podopiecznego (siebie) to ja też pokażę mojego (mnie)
Te dwa zdjęcia dzieli około 6,5 roku i 38 kg wagi (na lewym 61 kg, na prawym 99 kg) wzrost 182 cm
Na moment dzisiejszy jeszcze pozostaje naturalem.


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme
dominges08 - Jak @Pan_Szeryf pokazał metamorfoze swojego podopiecznego (siebie) to ja...

źródło: miniintruder

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 08.05.2026, 13:31:03 via Wykop
  • 1
@dominges08: daj info jakie wyniki siłowe, mam podobny wzrost i chcę wiedzieć ile trzeba mniej więcej cisnąć żelastwa żeby tak wyglądać
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 832
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 05.05.2026, 09:58:41 via Wykop
  • 22
@Sin-: A ja uważam że za mało jest pokazywania dobrych cech rodzicielstwa, a za duża nagonka na "gówniaki" i "kaszojady"
Jedna dobra kampania na tik toku i zamiast setek "psiecków" mielibyśmy wzrost dzietności
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
27.04.2026, 05:50:27
  • 9
Zbiórka łatwogang przekroczyła 200 milionów złotych. Kto by się spodziewał, że można zbierać pieniądze na chore dzieci bez angażowania w to kilku własnych spółek, aparatu państwa, mediów i robienia na tym brudnej polityki.

Zdjęcie niepowiązane.
#latwogang #bekazpo #bekazlewactwa #wosp
chokysrocky - Zbiórka łatwogang przekroczyła 200 milionów złotych. Kto by się spodzie...

źródło: IMG_0159

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 27.04.2026, 07:38:23 via Wykop
  • 3
@chokysrocky: jezu ale trzeba mieć wbity gwóźdź w mózg żeby takie wpisy produkować, wośp działa od ponad 30 lat, ma struktury, powtarzalność, robi to co rok, odpiera ataki ameb z prawej strony i jeszcze robi festiwal na kilkadziesiąt tysięcy osób,
a ten łatwogang zrobił to pierwszy raz, niesiony powiewem nowości i na barkach influencerów którzy chcieli się wybić, i słusznie zresztą pojawiły się głosy czy aby na pewno te pieniądze
  • Odpowiedz
cheture
cheture
23.04.2026, 11:24:13
  • 13
jakiego zegarka używacie do sportu i czy polecacie??
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 23.04.2026, 12:53:27 via Wykop
  • 1
@cheture: Garmin Fenix 6x PRO chyba już 4-ty albo 5-ty rok, bardzo jestem zadowolony, kupiłem za ponad 2k ale jest wart każdej złotówki, bateria dalej trzyma 21 dni tak jak na początku, ma wbudowaną kartę do płacenia (nie trzeba mieć telefonu żeby płacić kartą) i jeszcze do tego wbudowanego spotify'a który też działa bez podłączenia z telefonem
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.04.2026, 17:38:18
  • 429
To jest niewiarygodne, jakim mastermindem polskiej polityki jest ten człowiek. Poza Walaszkiem, tylko on zrozumiał Polskę i od tego oszalał.

Zobaczcie:

Rok 2015. Polacy są zmęczeni potężnymi aferami PO (takimi jak jedzenie ośmiorniczek za parędziesiąt złotych), polityką ciepłej wody w kranie, „niedasizmem”. Prezydentem jest Komorowski - przaśny, przypominający pijanego wujka, robiący błędy ortograficzne, wchodzący na krzesło w japońskim parlamencie (w rzeczywistości wszedł na podest służący do stawania na nim do zdjęć, ale
czerwonykomuch - To jest niewiarygodne, jakim mastermindem polskiej polityki jest ten...

źródło: IMG_2032

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 21.04.2026, 21:20:55 via Wykop
  • 7
@czerwonykomuch: to zupełnie nie jest tak jak napisałeś w oryginalnym poście - chodzi o to że kaczyński rzadzi strachem i machiną medialną, wie gdzie leży ten języczek uwagi w danym momencie, no i sprzyjają mu okoliczności, tj. ruskie wpływy na media w Polsce, w 2015 roku ludzie byli zmęczeni 8 latami PO więc wystarczyło lekko wstrząsnąć opinią publiczną (vide ośmiorniczki, ciepła woda i stawanie na stołku) i nagle Duda okazywał
  • Odpowiedz
mozgen
mozgen
mozgen
14.04.2026, 10:26:52
  • 26
#f1 #heheszki #nauka #matematyka
mozgen - #f1 #heheszki #nauka #matematyka

źródło: IMG_2547

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 14.04.2026, 12:37:22 via Wykop
  • 4
@mozgen: też mi coś, Kubica już od lat tego używa
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.04.2026, 17:17:59
  • 776
Zakute Łby 2: Przebudzenie XDDDD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Zakute Łby 2: Przebudzenie XDDDD

#polityka #bekazprawakow #bekazp...

źródło: IMG_7318

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 08.04.2026, 18:03:53 via Wykop
  • 4
@donatien-de-sade: czarnek to tak podrasowany przez AI że wygląda bardziej jak Kierwiński z koalicji xDDD
  • Odpowiedz
urwe
urwe
urwe
07.04.2026, 08:50:58
  • 6
Kolejne partia akcji Ubisoftu wleciały, do końca miesiąca planuje mieć ich 10k.
Mam nadzieje że po wynikach w maju nic się nie ruszy to może uda się dozbierać 20k przez wakacje.

Widzimy się na 20 Euro+ za akcje w 2027 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #ubisoft
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 07.04.2026, 10:13:42 via Wykop
  • 0
@urwe: prawda jest taka że jak nie zmienią podejścia, i dalej będą robić woke shity to widzimy się na 1 eur albo nawet niżej, bo obecna wycena to raczej dalej bazuje na dużym zaufaniu że się opamiętali, wyniki wynikami, raczej będą słabe bo nic się przez ostatni czas nie podziało w UBI, ale pewnie za jakiś czas na którychś targach zobaczymy pierwsze trailery nowych części gier i wtedy się okaże
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
03.04.2026, 10:16:49
  • 103
Małpy z roskomnadzoru podczas wyłaczania rosjanom internetu zablokowały rosjanom cały system płatniczy

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Małpy z roskomnadzoru podczas wyłaczania rosjanom internetu zablokowały ro...

źródło: 1000002325

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 03.04.2026, 11:31:58 via Android
  • 69
@robertkk: heh ale się musiało odwalać w ruskim internecie że aż zablokowali, pewnie trolle i szczujnie nie nadążały z opisywaniem jak dobrze idzie na froncie i w gospodarce
  • Odpowiedz
prometheusfides
prometheusfides
prometheusfides
27.03.2026, 21:38:17
  • 66
Zamknąłem dziś wszystkie pozycje CFD na ropie i wypłaciłem resztę środków.

Przez ostatnie 4 miesiące grałem spokojnie – trochę CFD, trochę akcje. Bez spiny, bez all-inów. W efekcie podwoiłem depozyt. Wszystko wyglądało dojrzale, pod kontrolą, jak trzeba.

I wtedy wjechała ropa i pomysł na „łatwy hajsik”.

Miałem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 27.03.2026, 23:10:18 via Wykop
  • 4
@prometheusfides: problem z CFD jest taki że zarabiają albo garstka wymiataczy, albo goście z inside news jak np. syn trumpa
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
26.03.2026, 20:51:48
  • 28
Był kiedyś trener, który ogrywał Albanię 4:1 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #mecz
JPRW - Był kiedyś trener, który ogrywał Albanię 4:1 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #mecz

źródło: ps

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 26.03.2026, 22:30:45 via Wykop
  • 12
@JPRW: @mitua88 do dzisiaj pamiętam jak o------i tą akcję jak z kawału gdzie mówił szczęsnemu i obrońcom żeby uważali w meczu ze słowacją na krótki słupek bo oni tak zawsze strzelają i to jest ich sztandarowa akcja i w bodajże 30-tej minucie słowacja nam w-----a dokładnie takiego gola jak przewidział xDDDD
jak on tych patałachów nakłonił żeby wyciągnęli jaja z d--y i grali z Anglią jak równy z równym
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
25.03.2026, 07:16:07
  • 10
Swoją drogą ciekawe czy wykopkowe przygłupy dalej będą nawoływać do jak największej frekwencji wyborczej xD
Twierdzenie że oszołomy wchodzą do sejmu a PiS wygra dlatego że normalni ludzie nie chodzą na wybory bardzo źle się zestarzało xD
W czasach gdy K----n rozbijał się o progi wyborcze frekwencja wyborcza nie wynosiła więcej niż 50%, dzisiaj jest ponad 70% i konfiarze wchodzą do sejmu bez gumy i nawet taki Braun się jeszcze załapie xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 25.03.2026, 09:20:31 via Wykop
  • 1
@NaczelnyWoody: jesteśmy w trakcie wojny hybrydowej z rosją która to finansuje media akademii chłopskiego rozumu, odcinanie nas od EU, ocieplanie wizerunku rosji np. w kanale zero, szczucie na ukraińców - wszystko to i wiele więcej sprawia że wahadło się odbija na prawo i czekają nas rządy głupich ludzi a wraz z nimi chude czasy, duża frekwencja kiedyś działała bo takich ludzi był margines i reszta była w stanie przechylić szalę
  • Odpowiedz
bugzer
bugzer
23.03.2026, 07:03:06
  • 133
#gielda #zloto #srebro
Przeciez ten wykres wyglada jak ksążkowy wykres bańki spekulacyjnej. Wszystko co do milimetra, nawet ulica już stała w kolejkach zeby kupować złoto i srebro na historycznych szczytach. Takich poziomow nie zobaczymy przez najbliższe kilkadziesąt lat
bugzer - #gielda #zloto #srebro 
Przeciez ten wykres wyglada jak ksążkowy wykres bańk...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qrka
Qrka 23.03.2026, 07:52:26 via Wykop
  • 41
@bugzer: pełna zgoda, ale większość analityków i co mądrzejszych głów mówiła że jak chcesz kupić złoto inwestycyjnie to to jest kasyno i lepiej się od tego trzymać z daleka, ale jak chcesz zdywersyfikować swój portfel i np. mieć część w fizycznym złocie to i tak cię to nie ruszy bo to perspektywa 15-20 lat i dokupując w kolejnych latach spokojnie wyjdziesz na poziomy tej średniej z wykresu który wrzuciłeś, a
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking