Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sylar

Sylar

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 110570
  • Znaleziska 57803
  • Mikroblog 52767
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 35
Sylar
Sylar wczoraj, 13:10:10
  • 20
#przegryw #warszawa
Sylar - #przegryw #warszawa

źródło: IMG_4990

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar przedwczoraj, 07:44:25 via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: jestem jedynym z wielu osób, którym smartfony pomogły i podniosły komfort podróżowania. Dziękuję
  • Odpowiedz
LebullPL
LebullPL
19.06.2026, 11:09:26
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 19.06.2026, 21:18:12 via iOS
  • 5
@LebullPL: postawilem kiedys 19 kafli na nasza witaminke Radwanska, ze wygra seta. Wygrywala 5-1, poszedlem sie wysrac i wykapac, zwalilem konia a jak wrocilem to wynik byl 5-7. Bardzo sie wtedy wzruszylem, lzy same naplynely do oczu.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 135
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 13.06.2026, 16:35:44 via iOS
  • 0
@vladi_putin: mercedesy sie swieca jak psu j---a i nie wiem kto to tak s--------l
  • Odpowiedz
ciagletutajjestem22
ciagletutajjestem22
ciagletutajjestem22
10.06.2026, 17:23:18
  • 4
Wam też ta kaleka się ciągle wyświetla na fb ?
Chory gościu na łeb

#pytanie #facebook #mikrokoksy #silownia #fb
ciagletutajjestem22 - Wam też ta kaleka się ciągle wyświetla na fb ?
Chory gościu na ...

źródło: wS7pdKZX_o

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 11.06.2026, 09:10:45 via iOS
  • 1
@ciagletutajjestem22: mi sie wyswietlal ciagle taki patus, ktory w--------l kostki masla. No debil, musialem go zablokowac bo obrzydliwiec
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 11.06.2026, 13:43:44 via iOS
  • 1
@ulegly: nooo ten zjeb, chryste
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
05.06.2026, 09:52:53
  • 6
Tak wam tylko napiszę.

Odżywki białkowe w najbliższym czasie będą droższe, niektóre sklepy już podniosły cenę o 20-30%, a to nie koniec, więc warto zrobić sobie zapas, jeśli lubicie korzystać z białka.

Hormon wzrostu, sytuacja jak z jednym z środków dopingujących rok temu, masteronem. Chiny nie wysyłają go już do Europy, więc na rynku powoli będzie się robiła susza. Ceny pewnie poszybują mocno w górę.

#sterydy #mirkokoksy #
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 05.06.2026, 09:58:55 via Wykop
  • 0
@Lewusx: Generalnie jak jesteś w temacie to powiesz jak wygląda sytuacja z primą i masteronem na ten i przyszły rok?
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 05.06.2026, 10:49:23 via Wykop
  • 0
@arclex: czyli klasyka xD
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 05.06.2026, 13:08:46 via iOS
  • 0
@Lewusx: szczerze nigdy nie kupowalem bezposrednio od chinczyka, zawsze od hehe ziomeczkow. Jezeli zdradzilbys info nawet na priv jak to ogarnac od Pana z Azji to bylbym wdzieczny
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 05.06.2026, 13:19:19 via iOS
  • 1
@Lewusx: rozumiem, dzieki ;)
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 04.06.2026, 22:36:46 via iOS
  • 1
@wiktor-wkpl: portugalia ;)
  • Odpowiedz
revvan
revvan
26.05.2026, 19:02:47
  • 0
Mirki, szukam w rozsądnej cenie hotelu z dobrym śniadaniem w Rzeszowie na weekend. Macie jakieś godne polecenia opcje?
#rzeszow #hotel #nocleg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 26.05.2026, 20:53:09 via iOS
  • 0
@revvan: WR Sport Swilcza, do tego masz wstep na basen/sauny. Sprawdz na booking, cena bardzo dobra
  • Odpowiedz

4229

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Ponad 12 milionów złotych kosztowały nas przejazdy w 2025r. Proste i tanie rozwiązanie. Artykuł przypadkowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 17:22:47
  • 230
  • #
    kilometrowki
  • #
    polityka
Sylar
Sylar 25.05.2026, 07:29:19 via Wykop
  • 0
Mogą być karty. Znając życie dostaną karty imienne a nie na numer rejestracyjny i będą p-------ć, że przecież karty są :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Michael-Knight
Michael-Knight
21.05.2026, 02:03:53
  • 1107
Moja mama zmarła. Umówiła się z moimi synem że w weekend przyjedzie na działkę
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 21.05.2026, 06:52:30 via iOS
  • 1
@Michael-Knight: trzymaj sie
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 16.05.2026, 22:43:08
  • 5
Jest dobrze!

#eurowizja
Sylar - Jest dobrze! 

#eurowizja

źródło: IMG_4798

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
16.05.2026, 22:43:51 via Wykop
  • 1
@Sylar: Nie licząc bangarangi to jest dość ciasno w czołówce
  • Odpowiedz
Sylar
Sylar 16.05.2026, 22:21:25
  • 6
Ku pamieci

#eurowizja
Sylar - Ku pamieci 

#eurowizja

źródło: IMG_4797

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1165

Równouprawnienie to patriarchat, więc pracuj faceciku 5 lat dłużej!

Chcesz równości? To pracuj 5 lat dłużej, bo panie mają gorzej. Autorka tłumaczy, dlaczego jawna dyskryminacja mężczyzn to tak naprawdę obrona uciśnionych kobiet. Zapamiętaj f*ceciku: równouprawnienie ma sens tylko wtedy, kiedy się to kobietom opłaca.

Famine
z
kobieta.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 10:54:07
  • 256
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
Sylar
Sylar 15.05.2026, 13:23:44 via iOS
  • 17
Pani reduktor to chyba ma okolo 50 lat i sama tak zyje jak to opisuje. Generalnie czasy sie zmieniaja i mezczyzni nie podchodza do tych spraw jak ich ojcowie/dziadkowie, ktorzy przychodzili po robocie, zakladali klapki i pili browary przed telewizorem… na swoim przykladzie moge powiedziec, ze normalnie wykonuje obowiazki domowe, sprzatam, odkurzam, piore, zbieram pranie, nastawiam zmywarke, prasuje i inne rzeczy. Jezdze po dziecko, spedzam z nim czas i tez musze w
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

309

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Hej Generali jak wygląda u Was proces likwidacji szkody z #AC? Czy tak jak na przykładzie mojej żony? Mija 10 dni...

muzykantv
z
linkedin.com
dodany: 15.05.2026, 06:58:29
  • 121
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    wpadka
  • #
    generali
Sylar
Sylar 15.05.2026, 12:57:25 via iOS
  • 1
@gaily: inaczej sprawy maja sie jak sie naprawia z OC sprawcy a inaczej z AC. @niki-niki ma duzo racji w tym co mowi.
Sylar
Sylar 15.05.2026, 13:09:05 via iOS
  • 0
@gaily: ja zajmuje sie flota aut i takie kwity podpisuje w imieniu spolki na okraglo. Generalnie nie jestem specjalista w tym temacie ale moze chodzi o „kaliber” sprawy, moze tez nie kazdy salon ma takie procedury, moze tez sa jakies zaufane ubezpieczalnie, ktore nie robia takich akcji.
tbmm
tbmm
tbmm
11.05.2026, 09:24:46
  • 6
Kreatyna. Warto jest brać smakową czy jednak smak naturalny? Pytam bo zastanawiam się nad smakową pomarańczową od 6 pak :)
https://allegro.pl/oferta/kreatyna-monohydrat-premium-500g-sila-regeneracja-wytrzymalosc-crea-mono-17655902539?dd_referrer=
Bo jest obecnie w dobrej promce na allegro :)
#silownia #mirkokoksy #sport #odzywki #cwiczenia #kulturystyka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylar
Sylar 11.05.2026, 10:01:51 via Wykop
  • 0
@tbmm: jak najbardziej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Kuba

  • Rzeszów

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.04.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2014

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking