Rejestracja pojazdu. Wirtualna kolejka ma miejsca ma miejsca na za 3 tygodnie, a muszę auto zarejestrować w piątek żeby je odebrać w poniedziałek. Czy przychodząc do wydziału komunikacji i stojąc w kolejce załatwię to jak dawno temu? Czy ta kolejka jest zobowiązująca? To jakiś absurd żeby czekać na rejestrację ponad 3 tygodnie./
Po dodaniu poprzedniego znaleziska opisującego statystyczną dysproporcję pomiędzy mężczyznami a kobietami w Polsce w obszarze krwiodastwa postanowiłem zbadać przyczynę tego stanu rzeczy. W artykule przeprowadzam analizę porównawczą pomiędzy Polską a innymi dużymi krajami europejskimi oraz USA.
Drogie Wykopowiczki, Drodzy Wykopowicze! Dokładnie 20 lat temu w polskiej sieci pojawiła się niepozorna strona z ikoną łopaty. Nikt wtedy nie przypuszczał, że dwa dziesięciolecia później będziemy największą społecznością w Polsce, która realnie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość!
To nie algorytmy, a Wy nadaliście temu miejscu charakter! Wszystko zaczęło się od jednej osoby, a do dziś w serwisie założona już ponad 2,5 mln kont. To
Halo, halo! Mamy dla Was świetną wiadomość! Od dziś możecie korzystać z odświeżonej aplikacji na Androida i iOS. Szybsze działanie, wygodniejsza nawigacja oraz powiadomienia, które pomagają wracać do ważnych tematów - a to tylko część zmian.
Pozdrawiam. Nigdy nie byłem w Olsztynie, a jutro będę na dwie noce. Zatrzymam się prawie przy rynku. Mam pytanie - czy da radę znaleźć gdzieś w okolicy parking, za który nie trzeba płacić? Mogę sobie podejść spacerkiem, na luzie, bez spiny.
ładnie padł rynek najmu w Olsztynie, skoro takie odpicowane mieszkanko za 1.4k miesięcznie nie może znaleźć chętnego lokatora, będzie tylko gorzej, szczególnie te wszystkie zamczyska budowane na Jagiellońskiej i przy torach, te ich penthousy po 14k, naczytali się bajek, jak to betonowe złoto pozwala spłacać ratkę z najmu, no to teraz zobaczymy https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,na-wynajem/25973141.html #nieruchomosci #olsztyn
Nauczyciele płakali o podwyżki, teraz płaczą że wpadli w drugi próg podatkowy. Dali podwyżki, a progi podatkowe zostawili po staremu - mówi Interii jedna z nich. O tym jak nauczyciele uczący nasze dzieci nie potrafią liczyć.
MRiT: nie będzie limitów cen bo takie limity w niewielkim stopniu przyczyniają się do spowolnienia wzrostów cen, a w pewnych warunkach ten wzrost przyspieszają XD
Data donacji - 08.06.2026
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Olsztyn
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 15750 ml
źródło: 969e7eca3d61c50356693b198
PobierzSkrypt do dodawania wpisów | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji