Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
viciu03
- 1
viciu03
- 0
@Nitanne: wypalenie to rzeczywiście średnia opcja ale pracoholizm? Rodziny w sumie i tak nie planuję zakładać itd, więc mógłbym siedzieć w robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nitanne
via Wykop- 0
@viciu03: też wyszłam z takiego załozenia aż mi kręgosłup wysiadł xD
8
Zdrowie Polaków poprawia się. Poprawy nie widać na wschodzie

Nowe dane GUS pokazują, że średnia długość życia w zdrowiu w Polsce ulega wydłużeniu. Zmiany te nie zachodzą jednak równomiernie.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamilry123 większość ludzi w ciągu całego swojego życia nic nie osiąga
- 1
@brerabreras0: a złoto to mi niepotrzebne, wystarczy spokojna głowa
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
✨️ Autor wpisu (OP): Niezly ze mnie szczesciarz, poprzez szczescie znalazl mi sie pokoj za granica, idac do chlewa mialem szczescie i przeteleportowalo mnie do Irlandi, dalej potknalem sie na lotnisku i na szczescie przewrocilem sie i operlem sie o fabryke w ktorej zaoferowali mi prace. Tam gdy pracowalem poslizgnalem sie na rybie i na szczescie uderzylem zebami o ziemie i te wyprostowaly sie, a podniosla mnie z ziemi poprzez szczescie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Falcon17: spełniam marzenia bez sił nadprzyrodzonych ¯\(ツ)/¯
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Złe newsy r-----------ą mi głowę, ciągle snuję scenariusze co się komu może w moim otoczeniu zdarzyć. I do czego to doprowadzi, jak zareagować? A co jak potem stanie się tak i siak, co wtedy zrobić? Takie myśli mają dużo zmiennych po drodze, a ja tych ścieżek generuję ogromne ilości, w mojej głowie rośnie drzewo równoległych ścieżek i nie wiem po której ścieżce właśnie idę.
Wypadki, choroby, śmierć, praca, wariaci,
Złe newsy r-----------ą mi głowę, ciągle snuję scenariusze co się komu może w moim otoczeniu zdarzyć. I do czego to doprowadzi, jak zareagować? A co jak potem stanie się tak i siak, co wtedy zrobić? Takie myśli mają dużo zmiennych po drodze, a ja tych ścieżek generuję ogromne ilości, w mojej głowie rośnie drzewo równoległych ścieżek i nie wiem po której ścieżce właśnie idę.
Wypadki, choroby, śmierć, praca, wariaci,
źródło: AdobeStock_609650939-scaled
Pobierz@mirko_anonim nauczyć się z tym żyć. Mam podobnie, ale nie w aż takim stopniu... Taki overthinking to albo złożony autyzm albo stany lękowe.
#pracbaca #zycie #przemyslenia
Jaka siła steruje tym, że mamy odpowiednią ilość np strażaków, pielęgniarek, ratowników w społeczeństwie by moglo funkcjonować na codzień
Przecież te osoby mogą w każdej chwili rzucić papiery bo ryzykują zdrowiem/życiem a zarabiaja strasznie mało, są przepracowani itp co ich przetrzymuje przed przejściem do sektora prywatnego
Skąd sie bierze to, że odpowiednia ilość osób stwierdza w swoim życiu, że chce zostać ratownikiem medycznym
Jaka siła steruje tym, że mamy odpowiednią ilość np strażaków, pielęgniarek, ratowników w społeczeństwie by moglo funkcjonować na codzień
Przecież te osoby mogą w każdej chwili rzucić papiery bo ryzykują zdrowiem/życiem a zarabiaja strasznie mało, są przepracowani itp co ich przetrzymuje przed przejściem do sektora prywatnego
Skąd sie bierze to, że odpowiednia ilość osób stwierdza w swoim życiu, że chce zostać ratownikiem medycznym
@grand_khavatari: chętnych jest zawsze więcej niż miejsc, nadwyżki trafiają gdzie indziej
@grand_khavatari: Jest dużo braków w wielu kluczowych zawodach
- 2
To nie koniec opowieści, ona po prostu nie jest o Tobie #zycie #ehhhhhhhhhhhhh
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ważę ponad 130kg i nie wiem co mam zrobic dalej #zycie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 48
@eskejper chłop ma jakąś bańkę pozerakich zidiocialych znajomych więc zrobił projekcje na całą prawie (czy nawet ponad) 2mln aglomerację xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Od pewnego czasu nasilają się do mnie i dziewczyny pytania naszych konserwatywnych rodzinek pytania o ślub, dzieci. Jak narazie odpowiadamy, że no wszystko w swoim czasie i zmieniamy temat. A prawda jest taka, że zwyczajnie nas nie stać, mieszkamy w odległym mieście, nie możemy liczyć na pomoc rodziny, żadne z nas nie dostało mieszkania, działki, spadku, pieniędzy, wynajmujemy mieszkanie przy zarobkach ok 2x 4,5kzl nie głodujemy ale wszystko rozchodzi się na biezace
@nieznamniepamietam: Nie. Rodzinka pewnie i tak nie zrozumie / zdania nie zmieni, za to dodatkowo mogą was brać za nieudaczników albo zacząć pytać "to po co w mieście siedzicie skoro was nie stać".
Najlepiej byłoby powiedzieć wprost że nie chcecie na te tematy rozmawiać i męczą was te tematy, i to nie jest tak że jak będą częściej pytać to zmienicie zdanie - jak się coś zmieni to sami dacie
Najlepiej byłoby powiedzieć wprost że nie chcecie na te tematy rozmawiać i męczą was te tematy, i to nie jest tak że jak będą częściej pytać to zmienicie zdanie - jak się coś zmieni to sami dacie
@nieznamniepamietam "nie możemy mieć dzieci. Zosia już 3 ciaze poroniła. - I cyk. Koniec tematu. A starym babom wstyd
13
Bill Gates nie chciał, aby jego pracownicy odpoczywali; stosował chytre sztuczki

Bill Gates opowiedział o swoim postępowaniu, z którego nie jest zadowolony. We wczesnych latach Microsoftu był wymagającym szefem chciał, by pracownicy zostawali w biurach po godzinach i pracowali w weekendy.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vedar: czy tylko mnie wkurza ta bananowa młodzież?
Ciekawy pomysł na upamiętnienie zmarłych bliskich - tabliczka z kodem QR odsyłającym do ich zdjęć i filmów z życia, którą montuje się na pomniku.
https://turninghearts.com
#ciekawostki #lifehack #zycie #smierc
https://turninghearts.com
#ciekawostki #lifehack #zycie #smierc
źródło: 2
Pobierz@ciemnienie Kilka miesięcy temu spotkałem taką w rezerwacie przyrody, która odsyłała do filmu właśnie. Młody chłopak. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
co myslicie o pojsciu do wojska jako plan B na zycie?
@synbozy777: kiedyś, jak byłem młody, to nawet to miało dla mnie sens. Teraz, jak żyję na dobrym poziomie, to już mi się odechciało w takie rzeczy bawić.
@synbozy777: żołnierze nie mogą grypsować
- 4
Zawsze mnie śmieszył ten zwyczaj. Tu jeszcze w miarę sensowne odliczanie, nieraz zaczyna się od 600 czy 700. I tak zmieniasz to codziennie przez rok czy dwa xD
Jakby ktoś nie kumał, to odliczanie dni do ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#francja #slub #malzenstwo #rodzina #zycie
Jakby ktoś nie kumał, to odliczanie dni do ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#francja #slub #malzenstwo #rodzina #zycie
źródło: IMG_20231009_143744
Pobierz@PiotrFr: niektórzy po prostu maja za malo rutyn w dniu
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@rekkin: nie wiem czy zrozumiałeś. Być kowalem swojego losu to jedno a mieć zryty beret po rodzinie to drugie
Czy od osiemnastki każdy jest kowalem swojego losu to nie wiem, bardziej wtedy gdy kończy szkołę średnią i może się usamodzielnić
Czy od osiemnastki każdy jest kowalem swojego losu to nie wiem, bardziej wtedy gdy kończy szkołę średnią i może się usamodzielnić
@viciu03: ja to napisałem wyśmiewczo, bo dla mnie być kowalem swojego losu znaczy mieć w pełni władzę nad swoim życiem, co jest bzdurą, bo nawet jak wyprowadzimy się z patologii, dalej mamy "zryty beret" co będzie nam ciążyło jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat jeśli nie do końca życia
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























