Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piotrc90

piotrc90

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7649
  • Znaleziska 39
  • Mikroblog 7610
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 28
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
wczoraj, 18:17:39
  • 78
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 23 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Naczelna_Hedonistka: ukułby
  • Odpowiedz
thority
thority
23 godz. i 30 min temu
  • 17
Wilk Makłej (na zdjęciu, przyp. red).
#sebcel
thority - Wilk Makłej (na zdjęciu, przyp. red).
#sebcel

źródło: IMG_0440

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 23 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 9
@thority: tylko wtajemniczeni znają historie tej ksywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
przedwczoraj, 14:16:26
  • 19
Pewnie już robi przygotowania metodą #contrawise autorstwa #sebcel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang #bieganie #sport #maraton
Malpigaj - Pewnie już robi przygotowania metodą #contrawise autorstwa #sebcel ( ͡° ͜ʖ...

źródło: IMG_7756

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 przedwczoraj, 14:18:34 via Wykop
  • 28
@Malpigaj: 23, bo w Atenach odwołają jak zawsze..
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
przedwczoraj, 11:45:21
  • 4
#przegryw dla trukela
dzikikowal - #przegryw dla trukela

źródło: IMG_8058

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 przedwczoraj, 12:37:47 via Wykop
  • 1
@dzikikowal: byla taka teoria że ona z nim tylko dla wizy
  • Odpowiedz
123_
123_
przedwczoraj, 09:51:05
  • 103
Seba dostał te osiem baniek jednorazowo, czy wypłacali w transzach?

#sebcel
123_ - Seba dostał te osiem baniek jednorazowo, czy wypłacali w transzach?

#sebcel

źródło: a0f62106a83b8996e5ce205de6db27455de24eaabc14613b3694f257817aedea

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 przedwczoraj, 10:01:49 via Wykop
  • 68
@123_: jednorazowo dostał, ale wszystko przejął komornik, niestety
  • Odpowiedz
podrywacz1
podrywacz1
12.06.2026, 10:49:11
  • 15
W obliczu braku bieżącej Wartości chcę sobie odświeżyć Wartość archiwalną. Posiada ktoś odnośnik do jakiegoś dysku z takimi materiałami? #sebcel
podrywacz1 - W obliczu braku bieżącej Wartości chcę sobie odświeżyć Wartość archiwaln...

źródło: mozesz wszystko

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 12.06.2026, 13:19:31 via Wykop
  • 13
@podrywacz1: fire 🔥🔥🔥
  • Odpowiedz
piotrc90
piotrc90 12.06.2026, 07:31:21
  • 0
#gielda jak nic bedzie rakieta na wykresie dzisiaj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
11.06.2026, 07:55:32
  • 35
Co to za afera?
Ktoś wie o co chodzi?

#sebcel
#podsiadlo
#ai
thority - Co to za afera?
Ktoś wie o co chodzi?

#sebcel 
#podsiadlo
#ai

źródło: sbc

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 11.06.2026, 08:07:55 via Wykop
  • 15
@thority: alimenty widmo proszę Pana
  • Odpowiedz
sabino-arana
sabino-arana
sabino-arana
09.06.2026, 17:51:08
  • 38
" ...WIDZĘ ŻE JEST PIERWSZA OSOBA NA CZACIE, MOŻEMY ZACZYNAĆ. WITAJCIE KOCHANI, TAK JAK MÓWIŁEM W ZAPOWIEDZI NA INSTAGRAMIE, PYTANIA I ODPOWIEDZI BĘDĄ TYLKO W TRZECH TEMATACH: GIEŁDA, EKONOMIA, STOSUNKI DAMSKO-MĘSKIE, OGÓLNIE ROZWÓJ TAK? I ZERO PIE....NIA, JA MAM WYJE....NE NA GŁUPIE TEKSTY, TO NA MNIE NIE ROBI WRAŻENIA CO TU PISZECIE. WIDZĘ PIERWSZE PYTANIE NA CZACIE NO ALE TO NIE JEST W TEMACIE NO ALE DOBRA, MOGĘ WYJĄTKOWO ODPOWIEDZIEĆ BO TO
sabino-arana - " ...WIDZĘ ŻE JEST PIERWSZA OSOBA NA CZACIE, MOŻEMY ZACZYNAĆ. WITAJCIE...

źródło: 1000024651

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 09.06.2026, 18:02:22 via Wykop
  • 4
@sabino-arana: "edytuj film" Mirosław też tu z nami siedzisz?
  • Odpowiedz
piotrc90
piotrc90 06.06.2026, 21:18:17
  • 22
#sebcel to pojadę klasyczkiem. Dlaczego o tym mówię? Dlatego.
piotrc90 - #sebcel to pojadę klasyczkiem. Dlaczego o tym mówię? Dlatego.

źródło: 1000200150

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90
Autor
06.06.2026, 21:24:58 via Wykop
  • 14
@Wojtu: poTomek poTomkiem, ale nie mów że sam byś nie pyknął w most wanted
  • Odpowiedz
piotrc90
piotrc90
Autor
07.06.2026, 21:57:09 via Wykop
  • 3
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: żeby nauczyć się grać to trzeba pobrać, tak?
  • Odpowiedz
Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
05.06.2026, 14:32:19
  • 9
Zostawil kobiete dla meskiego mentora. Tego sie po nim spodziewalem.
#sebcel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 05.06.2026, 17:45:19 via Wykop
  • 13
@Zakala_Wadowic: ty byś nie zostawił?
🔥UWAGA NIESPODZIANKA 🔥
Hej zauwazytem że wyglądasz na pozytywną
uśmiechniętą osobe pomyślatem że napiszę
i się przywitam mito będzie cię poznać😁
  • Odpowiedz
Fookingalien
Fookingalien
Fookingalien
01.06.2026, 14:39:16
  • 0
Kurs stoi na xtb?
Zarobiłem, czy straciłem?
#gielda #space
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 01.06.2026, 14:45:23 via Wykop
  • 0
@Fookingalien: stoi, teraz jest $6.70
  • Odpowiedz
mikrokokos
mikrokokos
01.06.2026, 14:35:39
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 01.06.2026, 14:45:04 via Wykop
  • 0
@mikrokokos: :D
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
31.05.2026, 20:34:47
  • 107
W tej grze zamieniamy jedno słowo z tytułu filmu na #sebcel
Zaczynam ja:

  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 31.05.2026, 20:39:52 via Wykop
  • 154
@ShineLow: Sebcel
  • Odpowiedz
qbuteq
qbuteq
05.05.2026, 21:18:12
  • 52
#sebcel
qbuteq - #sebcel

źródło: f26bcea768aaccedf96d4a48f1ec0b9e78573fcd1beafb180b15cf863dd7c595

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 05.05.2026, 21:30:05 via Wykop
  • 33
@qbuteq: wielki powrót FeetSnifferOfficial
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
02.05.2026, 17:31:26
  • 34
Tagowicze, mam prośbę: niestety ze względu na słabe uszy nigdy nie było mi dane obejrzeć tego materiału, zawsze się boje przestrogi Sebastiana i wyłączam na samym początku.

Czy ktoś mógłby mi jak najbardziej wyjaśnić o czym jest ta rolka?

#sebcel #frajerzyzmlm
ShineLow - Tagowicze, mam prośbę:  niestety ze względu na słabe uszy nigdy nie było m...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 02.05.2026, 17:45:00 via Wykop
  • 10
@ShineLow: fire
  • Odpowiedz
Coach-your-coach
Coach-your-coach
Coach-your-coach
30.04.2026, 07:38:50
  • 16
#sebcel coincidence?
Coach-your-coach - #sebcel coincidence?

źródło: 62741

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 30.04.2026, 08:48:54 via Wykop
  • 11
@Coach-your-coach: fink about it.
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
16.04.2026, 14:33:25
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 16.04.2026, 18:13:50 via Wykop
  • 4
@Cozwykopem: rasistka? Wymierający gatunek. Fajnie ze jeszcze takie są.
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
13.04.2026, 15:19:02
  • 40
Sebastian ostro o Sebastianie
#sebcel
AgentGRU - Sebastian ostro o Sebastianie 
#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
piotrc90
piotrc90 13.04.2026, 15:19:41 via Wykop
  • 28
Śmiejesz się? Kup.
piotrc90 - Śmiejesz się? Kup.

źródło: 1000168307

Pobierz
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
10.04.2026, 19:55:46
  • 7
Kiedy ktoś coś zrobi ztym Izraelem? Myślicie że przyjdzie taki dzień ? #izrael #iran #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrc90
piotrc90 10.04.2026, 19:59:14 via Wykop
  • 1
@Megasuper: oby.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.08.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking