via Wykop Mobilny (Android)
  • 342
@wojkonio: ale baba głupia xd jak już przystanąłeś na fajka to mogła skorzystać z okazji i s--------ć ile sił w nogach, a nie siadać na ławce xd jakbyś miał w planach jednak jej coś zrobić no to by była łatwym celem
  • Odpowiedz
Jak wyglądały początki naszej sprzedaży żelków #gusto przez internet? Wszystko zaczęło się od #truestory #pasta z foliówkami z Biedronki, wiedzieliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli rozwijasz swoją sprzedaż internetową z garażu lub piwnicy, to nie jest powód do wstydu (sprawdź, jak my zaczynaliśmy xD). Zobacz, jaką drogę przeszliśmy i oceń, w którym miejscu sam się znajdujesz. Daleko mi do guru, ale chętnie podzielę się wskazówkami
ecco - Jak wyglądały początki naszej sprzedaży żelków #gusto przez internet? Wszystko...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Co roku mam stresa, bo razem ze starymi na procesje trzeba, a mnie tłumy i tyle ludzi na raz mega stresuje xD w dodatku trzeba w tym tłumie raz stać, raz klękać, a raz iść. Jakoś dziwnie sie czuje. Chyba #fobiaspoleczna xD
#truestory #stres

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@herbatananoc: wiadomo : wystarczy odziedziczyć mieszkanie po babci albo mieszkać w piwnicy u starych (szczególnie z partnerką, w państwie bez przyrostu naturalnego), albo wybrać jedno z miliona ogłoszeń o wynajem, szczególnie w miejscowości poniżej 200k mieszkańców, w kraju w którym wynajmuje ok 10% ludności. To wszystko w państwie, które od lat jest poniżej średniej państw OECD jeśli chodzi o metraż na osobę

Chyba nie wiesz albo nie doceniasz jakie potrzeby
  • Odpowiedz
Wożę Wam w ten piękny, długi weekend Pawulon, babcie, leki itd. ( )

Kto tam jeszcze dzisiaj robotaju od rana żeby cała reszta społeczeństwa mogła manifestować swoją wiarę w jedynego, słusznego grilla? Proszę się tu meldować raz dwa! A przy okazji pijcie dużo wody, jest ciepło, organizm szybko się odwadnia, nie dokładajcie nam roboty, przypominajcie swoim bliskim o nawodnieniu, obojętnie czy jesteście w kościele, na procesji, w
Agemaker - Wożę Wam w ten piękny, długi weekend Pawulon, babcie, leki itd. (✌ ゚ ∀ ゚)☞...

źródło: comment_1655366428lktKODXX8FWNHEIn0CTIf2.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Sąsiad niedawno kupił około 25 letniego okulara z gwiazdą na masce, co ledwo jeździ. Teraz chodzi po osiedlu dumny jak paw i ciągle gada o wyższości jego wozu nad innymi xD Spruł się ostatnio do innego sąsiada, bo też kupił auto, ale takiego 5-cio letniego koreańczyka i wyszło, że jego 25 letnie wozidło jest dużo lepsze, solidniejsze, ma prestiż i w ogóle xD Raz na rondzie jechał z 5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: O mato co za baran :D
Szczyt marzeń i celów życiowych osiągnięty, przez przeciętnego kowalskiego, 25 letni grat. Wyślij sąsiadowi artykuł o tym jak to do 2030 będą wycofywane spaliniaki.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
K---a to juz 3 lata od skonczenia szkoly, a mi dalej sni sie dziewczyna w której sie podkochiwalem, chociaz nigdy nawet z nia nie gadalem xd Myslalem ze to tylko zauroczenie i mi przejdzie, chociaz to byl doslownie moj ideal, jesli chodzi o dziewczynę. Oczywiście s----------e nigdy nie pozwolilo mi do niej zagadać, wystalkowalem ja juz dawno temu na fb, niby nic nie pisze, ale pewnie ma juz dawno
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach