Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@AnonimoweMirkoWyznania: nie miałem takiej sytuacji, ale znam dużo osób, które mimo młodego wieku ewoluują w przysłowiowe grażyny/januszy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Unbreakable91: subskrybuję tyle kanałów True Crime że chyba codziennie jakiś podcast się trafia do posłuchania
- 1
@mroczny_dzyndzel: Jest tego naprawdę sporo. Ja słucham tylko kilku wybranych a i tak nie jestem w stanie nadążyć ze słuchaniem na bieżąco.
- 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 55
@Dziczek3000: wspaniała #pasta i wierzę, że mogło to byc nawet true story. Zawsze mnie zastanawia czy ten "elektrownia atomowa" to ten na zdjęciu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
co ciekawe jak mówiłem ze jest k---ą i kto chciał to ja ruchał on się nie odzywał xD
- 0
@jerry_owies: albo jesteś w kole wzajemnej adoracji i krytyka innych nie wchodzi w gre nie wiem nie znam cie
1
OBYWATEL KANE. Historia Patty Hearst.

Patty Hearst urodziła się w 1954 roku w San Francisco i jako wnuczka wspomnianego Williama Hearsta stała się dziedziczką jego fortuny. Chociaż Patty Hearst próbowała swoich sił w aktorstwie to stało się o niej głośno w zupełnie inny, nieoczekiwany sposób.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 975
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 508
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wojkonio: ale baba głupia xd jak już przystanąłeś na fajka to mogła skorzystać z okazji i s--------ć ile sił w nogach, a nie siadać na ławce xd jakbyś miał w planach jednak jej coś zrobić no to by była łatwym celem
- 32
Jak wyglądały początki naszej sprzedaży żelków #gusto przez internet? Wszystko zaczęło się od #truestory #pasta z foliówkami z Biedronki, wiedzieliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli rozwijasz swoją sprzedaż internetową z garażu lub piwnicy, to nie jest powód do wstydu (sprawdź, jak my zaczynaliśmy xD). Zobacz, jaką drogę przeszliśmy i oceń, w którym miejscu sam się znajdujesz. Daleko mi do guru, ale chętnie podzielę się wskazówkami

@ecco: Ja wam kibicuję bo kocham Polskie, jestem patriotą i wspieram rodzime firmy.
źródło: comment_1655648449jc1gFXvJ6zp4IrjSu5ktMS.jpg
Pobierz@ecco: dzieki, przyda sie te kilka/nascie h w busie heh
- 410
- 138
- 111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Henrietta_Paczelokowska czyli zupełnie jak z klima. Jak nie odgrzybisz to będzie problem :)
- 269
@Henrietta_Paczelokowska: zdupydomordyzaur nie powstał z przypadku
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Co roku mam stresa, bo razem ze starymi na procesje trzeba, a mnie tłumy i tyle ludzi na raz mega stresuje xD w dodatku trzeba w tym tłumie raz stać, raz klękać, a raz iść. Jakoś dziwnie sie czuje. Chyba #fobiaspoleczna xD
#truestory #stres
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Co roku mam stresa, bo razem ze starymi na procesje trzeba, a mnie tłumy i tyle ludzi na raz mega stresuje xD w dodatku trzeba w tym tłumie raz stać, raz klękać, a raz iść. Jakoś dziwnie sie czuje. Chyba #fobiaspoleczna xD
#truestory #stres
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FirstOfHisName: Nie rozumiem jak mozna sie do tego dać zmuszać, no chyba ze ma 12 lat XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@herbatananoc: wiadomo : wystarczy odziedziczyć mieszkanie po babci albo mieszkać w piwnicy u starych (szczególnie z partnerką, w państwie bez przyrostu naturalnego), albo wybrać jedno z miliona ogłoszeń o wynajem, szczególnie w miejscowości poniżej 200k mieszkańców, w kraju w którym wynajmuje ok 10% ludności. To wszystko w państwie, które od lat jest poniżej średniej państw OECD jeśli chodzi o metraż na osobę
Chyba nie wiesz albo nie doceniasz jakie potrzeby
Chyba nie wiesz albo nie doceniasz jakie potrzeby
- 7
@powaznyczlowiek: bo umowa o kredyt, to typowa umowa adhezyjna. Albo godzisz się na wszystkie warunki i przystępujesz do umowy, albo rezygnujesz.
Wożę Wam w ten piękny, długi weekend Pawulon, babcie, leki itd. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Kto tam jeszcze dzisiaj robotaju od rana żeby cała reszta społeczeństwa mogła manifestować swoją wiarę w jedynego, słusznego grilla? Proszę się tu meldować raz dwa! A przy okazji pijcie dużo wody, jest ciepło, organizm szybko się odwadnia, nie dokładajcie nam roboty, przypominajcie swoim bliskim o nawodnieniu, obojętnie czy jesteście w kościele, na procesji, w
Kto tam jeszcze dzisiaj robotaju od rana żeby cała reszta społeczeństwa mogła manifestować swoją wiarę w jedynego, słusznego grilla? Proszę się tu meldować raz dwa! A przy okazji pijcie dużo wody, jest ciepło, organizm szybko się odwadnia, nie dokładajcie nam roboty, przypominajcie swoim bliskim o nawodnieniu, obojętnie czy jesteście w kościele, na procesji, w
źródło: comment_1655366428lktKODXX8FWNHEIn0CTIf2.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Zgłasza się obsługa pasażerska EPKK, trzymajcie się tam mireczki w tych kołchozach. Piesek nie może się zdecydować gdzie chce siedzieć
źródło: comment_1655370160k3JVEC4LktYD7h0qf3dPor.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Sąsiad niedawno kupił około 25 letniego okulara z gwiazdą na masce, co ledwo jeździ. Teraz chodzi po osiedlu dumny jak paw i ciągle gada o wyższości jego wozu nad innymi xD Spruł się ostatnio do innego sąsiada, bo też kupił auto, ale takiego 5-cio letniego koreańczyka i wyszło, że jego 25 letnie wozidło jest dużo lepsze, solidniejsze, ma prestiż i w ogóle xD Raz na rondzie jechał z 5
Sąsiad niedawno kupił około 25 letniego okulara z gwiazdą na masce, co ledwo jeździ. Teraz chodzi po osiedlu dumny jak paw i ciągle gada o wyższości jego wozu nad innymi xD Spruł się ostatnio do innego sąsiada, bo też kupił auto, ale takiego 5-cio letniego koreańczyka i wyszło, że jego 25 letnie wozidło jest dużo lepsze, solidniejsze, ma prestiż i w ogóle xD Raz na rondzie jechał z 5
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: O mato co za baran :D
Szczyt marzeń i celów życiowych osiągnięty, przez przeciętnego kowalskiego, 25 letni grat. Wyślij sąsiadowi artykuł o tym jak to do 2030 będą wycofywane spaliniaki.
Szczyt marzeń i celów życiowych osiągnięty, przez przeciętnego kowalskiego, 25 letni grat. Wyślij sąsiadowi artykuł o tym jak to do 2030 będą wycofywane spaliniaki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Czlowiek_i_ludz_zarazem:
Jeśli piszesz na Mirko z prośbą o poradę wędkarską, a ni udajesz wielkiego wędkarza, a nawet nie wiesz co to wędka xD
Jeśli piszesz na Mirko z prośbą o poradę wędkarską, a ni udajesz wielkiego wędkarza, a nawet nie wiesz co to wędka xD
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: do wykopków podchodzi się tylko z ograniczonym zaufaniem. Ludzie tu piszą głupoty, ja się już przyzwyczaiłem i zaakceptowałem to xD
Pamiętajcie że do końca czerwca trzeba złożyć wniosek do ZUS o 500+ na kolejny okres - teraz oni się mają zająć wypłatami. Prawie mi to uciekło ʕ•ᴥ•ʔ
#truestory #500plus #tatacontent
#truestory #500plus #tatacontent
- 2
@powaznyczlowiek: Możesz wciąż złożyć przez stronę banku jak sładałeś wcześniej.
Wcześniej mi odpowiadał MOPR teraz mi odpowiada ZUS ale wszystko przez Inteligo.
Wcześniej mi odpowiadał MOPR teraz mi odpowiada ZUS ale wszystko przez Inteligo.
@powaznyczlowiek: składałem w niedzielę. Zapomniałem, że to co roku trzeba odnawiać.
#anonimowemirkowyznania
K---a to juz 3 lata od skonczenia szkoly, a mi dalej sni sie dziewczyna w której sie podkochiwalem, chociaz nigdy nawet z nia nie gadalem xd Myslalem ze to tylko zauroczenie i mi przejdzie, chociaz to byl doslownie moj ideal, jesli chodzi o dziewczynę. Oczywiście s----------e nigdy nie pozwolilo mi do niej zagadać, wystalkowalem ja juz dawno temu na fb, niby nic nie pisze, ale pewnie ma juz dawno
K---a to juz 3 lata od skonczenia szkoly, a mi dalej sni sie dziewczyna w której sie podkochiwalem, chociaz nigdy nawet z nia nie gadalem xd Myslalem ze to tylko zauroczenie i mi przejdzie, chociaz to byl doslownie moj ideal, jesli chodzi o dziewczynę. Oczywiście s----------e nigdy nie pozwolilo mi do niej zagadać, wystalkowalem ja juz dawno temu na fb, niby nic nie pisze, ale pewnie ma juz dawno
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro z nią nie gadałeś nigdy to zakochałeś się w swoim własnym wyobrażeniu o niej. A co jakby się okazało, że w rzeczywistości pierdzi i robi kupę? To już nie tak fajnie co?
@AnonimoweMirkoWyznania: stary będzie takich w Twoim życiu pewnie jeszcze kilka, olej
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
@SzubiDubiDu: z Fabią pół na pół. Albo w------e, albo Cię ominie chodnikiem.
@SzubiDubiDu: fabia z handlowcem to prędzej przeskoczy krawężnik, w----e się pod prąd i zablokuje skrzyżowanie na czerwonym xD



























Taki mały motywujacy film, jak czasami niewiele potrzeba, aby pomóc drugiemu człowiekowi, i nie stawaiac na nim krzyżyka.
https://twitter.com/TansuYegen/status/1538511025288335360