Tak jeszcze a propos #januszebiznesu to mi się przypomniała jeszcze jedna akcja. Mój janusz był takim typowym "byznesmenem", któremu się wydawało, że wszystko wie najlepiej - nieważne, czy to było związane z jego pracą, czy może ze sztuką duszenia cebuli (serio). Nie dało się z nim gadać, bo zawsze próbował udawać najmądrzejszego, a wszyscy inni to debile. No i kiedyś tam pisałam teksty do katalogów marketingowych. Dodam, że janusz był
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VediViniVici: No własnie, nie ma znaczenia, a mimo to musiał postawić tam swój stempel, pomimo, że nie ma to żadnego uzasadnienia. Każdy kto pracował w sposób twórczy wie jakie to jest irytujące. Kiedy sam sprawdzam czyjąś pracę, to gdy nie ma tam błędów merytorycznych albo ordynarnych, kłujących po oczach błędów językowych, to tego nie ruszam, pomimo, że często sam zrobiłbym to inaczej.
  • Odpowiedz
  • 5
@BarkaMleczna o, albo jeszcze standard:

- ktoś wpada na jakiś pomysł
- Janusz mówi, że to bez sensu i wychodzi
- po jakichs 3 tygodniach wraca z tym samym pomysłem, że niby on na to wpadł

Nawet nie zliczę, ile razy taki schemat się powtórzył
  • Odpowiedz
#truestory
historia przeczytana w National Geographic:
" siedzimy w przy ognisku (w Afryce), nagle jeden z tubylców mówi:
- Ja ciebie znam.
- Tak? A skąd?
- Rok temu płynęliśmy łódką. Zobaczyłem w oddali na brzegu rzeki, postać. Wymierzyłem w nią swój karabin.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszu86: Powiem ci z mojego doswiadczenia jak to wyglada (20 lat w szwecji).

Polska jest krajem na dorobku i kazdy ze wszystkiego chce wycisnac ostatni grosz. W polsce wszystko da sie spienierzyc.

W szwecji takiej ekonomicznej mentalnosci niema, gdyz szwed nie czuje potrzeby (i nie ma potrzeby) zeby przyciac na wszystkim na czym tylko
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, co za akcja. Ostatnio, siedząc w barze z kumplami, wparowała moja była z jej nowym fagasem. Dumna myślała, że zrobi nim na mnie wrażenie, co się jej nie udało bo potraktowałem ją jako obcą, nieprzyjemną z wyglądu lampuciarę. Koniec końców pogadałem przy barze ze znajomą i poleciałem do domu. Na drugi dzień owa koleżanka powiedziała mi, że moja była szukała zaczepki będąc opryskliwa w stosunku do niej. O-----------c
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Martinus06: Wiesz, mnie też ktoś zdradził, w zasadzie nawet kilka osób i to w różny sposób. Też kiedyś z tego faktu robiło mi się gorąco w środku, miałem chęć zemsty i pokazania. Dziś już dorosłem i wiem, że to było głupie, a najlepsze co mogłem w tamtych chwilach zrobić to olać tych ludzi definitywnie i iść dalej. I to w sumie jedyny sposób, by kiedykolwiek ukuć w człowieka, który cię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HenryMorgan: żeby sobie zaśmieszkować. Jeśli ona do mnie wyskakuje z taką pogardą to czemu nie? Mało interesuje mnie opinia plującej jadem baby, tego zawistnego spojrzenia na świat i tak bym nie zmienił.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 6 rano przewozimy z Niebieskim rzeczy do drugiego mieszkania. W planach jest tam mieszkać 2-3 miesiące póki nie skończymy domu.

I już hity. Blok typowy PRL, same stare baby. Wychodzą z mieszkań oglądać co to się dzieje, jedna dorwała mnie z pytaniem czy niebieski to mój mąż i czy mamy bombelka XD
A no i nie zapomniałam o dniu nóg, około 20 rundek na 4 piętro bez windy z pudłami
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś Dutkiewicz po mistrzowsku dojechał wrocławskiego dewelopera, który nie chciał mu dać łapówki, bo niby twierdził, że on chce wszystko lege artis i uczciwie stanąć do przetargu. W swoim misternym planie doniósł na niego do niejakiego @mroz3 (szarej eminencji struktur wrocławskiego magistratu), że ten nie chce podzielić się zyskami i trzeba chłopa naprostowac. @mroz3 nie myslac wiele, podpalił dwie nieruchomości należące do dewelopera, o których wiedział, że są nieubezpieczone (aby
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyny prawilny power ranking trenerów w piłce klubowej. Szanujesz, plusujesz
1. Klopp (Liverpool)
2. Zidane (Real Madryt)
3. Pochettino (Tottenham)
4. Guardiola (Manchester City)
5. ten Hag (Ajax Amsterdam)

znam się?

  • znasz się, znasz 19.0% (32)
  • xDDDDDD ty się lepiej zajmij oraniem pola 81.0% (136)

Oddanych głosów: 168

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuanZachariasz i tak je wybieracie, bo jak się Wam napisze, ze się ryby łowi to panikujecie i spieprzacie xD Jeszcze szybciej wychodzicie jak się Wam mówi, ze zakłada się robaczka na haczyk XDD

Ehh teraz to nie ma porządnych facetów.
  • Odpowiedz
@JuanZachariasz No raczej ja tak nie łowię, więc z Tobą bym nie chodziła na ryby :>

Poza tym łowię dla przyjemności, a nie żeby rybę zabrać do domu i zeżreć. Zwykła fotka z dużą rybcią wystarczy i do wody.
  • Odpowiedz