Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wink: Podstawowe matury napisane na 90% to nie "świetnie zdana matura", a kryteria przyjęć na poszczególne studia (wymagania, w tym matury rozszerzone) nie są wiedzą tajemną.
  • Odpowiedz
@Nirin: chcesz mi wmówić że Clark Kent, reporter z Daily Star to Superman? xD no niezły joke, człowieku, przecież oni nawet nie są do siebie podobni, jak człowiek z wadą wzroku(przeciez nosi okulary) i ubierajacy sie jak typowy podrzedny pismak ma byc superbohaterem? Weź człowieku usuń konto
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuineg: Wnioskując po tonie twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jednak p---------ś trzy po cztery i jebnąłeś jakimś ksenofobicznym tekstem.
  • Odpowiedz
W pazdzierniku 2018 zarezerwowalem mieszkanie u dewelopera z odbiorem na I kwartal 2020 r. Minelo pol roku i blizniecze #mieszkanie pietro nizej ktos wczoraj tez zarezerwowal (przedostatnie wolne w bloku) ale cena przez te pol roku stala sie 55000zl wyzsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ladnie sie bawi rynek #nieruchomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mieszkania
#ekonomia #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

55000zl wyzsza


@Joze: zawsze tak jest ze im bliżej zakończenia budowy tym drożej. Ty ponosisz dodatkowe koszty (karencja, podniesione oprocentowanie itp), a tu jeszcze nastąpiła sytuacja, że ceny nieruchomości po prostu rosną i developer dostosowuje ceny do panującej sytuacji na rynku.
  • Odpowiedz
Mirki, rozprułem się na psach. Tzn jeszcze nie, ale zaraz to zrobię pewnie...;)
Byłem z psem na spacerze, wracałem i przy domu obok babsko jebło w auto (babsko w bi em dalbju pińcet czydzieści e szejśćdziesiont). U-----a lusterko w aucie co stało na ulicy. Wysiadła, no to od razu moja pamięć absolutna w ruch i nr zapamiętany, babsko sobie lusterko poprawia, nawet na drugie auto nie patrzy. Pakuje się i jedzie... Akurat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mac_jg W tym przypadku procedura jest taka, że jesteś przesłuchiwany w charakterze świadka, podajesz numer rejestracyjny a patrol jedzie do właścicielki auta i przesłuchuje ją charakterze obwinionej. Jeśli się ta przyzna to dostaję kwita, jeśli nie sprawa kierowana jest do sądu z wnioskiem o ukaranie. Jeżeli dostanie kwita można od razu zwrócić się do ubezpieczalni o naprawdę bądź wypłatę odszkodowania, jeśli nie to sprawa trafia do sądu w oparciu o przepisy
  • Odpowiedz
@Taikun44: daj spokój, nawet nie idź, to jest niestety standard u ludzi którzy mają sprane mózgi przez MLM. Miałem podobną sytuację z "kolegą z gimnazjum". Po x latach odezwał się i zaproponował umówienie się "na piwko", ale "przyjdź koniecznie sam".
Niestety nie było wspominania dawnych czasów lecz było nagabywanie na "biznes". No i te sztuczki typu "sorry telefon kontrahent dzwoni" albo "malboro sponsoruje mi firma". Z typem nie mam zamiaru
  • Odpowiedz
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Powiem wam ze jak ktos ma miec p--------e w życiu to będzie mial mino wszystko. Nie dość ze dwa lata temu straciłem nagle ojca i musiałem przejąć obowiązki w domu (wszystkie, mama wtedy nie była w stanie pracować) to teraz właśnie się dowiedziałem ze moja 12 letnia siostra ma stwardnienie rozsiane... Mam juz dosyć wrażeń na te moje 23 letnie życie. Siedzę w samochodzie i płacze bo nawet nie mam z kim
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj przyszli do mnie jehowi, wpuściłem ich. Zacząłem im przedstawiać ofertę orange, dziwnie się spojrzeli i powiedzieli że muszą już iść XDDD
#truestory
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1907
Mój #rozowypasek pracuje w #lidl jednocześnie robiąc szkołę w weekendy (muszę to zaznaczyć bo jak bym napisał że tylko w Lidlu pracuje to zaraz by było że KARYNA) Pracuje tam do czasu skończenia szkoły i potem idzie w swój zawód.

(Wykop PE EL, tu trzeba się tłumaczyć ze wszystkiego)

Śpi od 4h, nagle zaczyna rzucać się po całym łóżku, martwię się co się dzieje to ją budzę. Pytam co
Qontrol - Mój #rozowypasek pracuje w #lidl jednocześnie robiąc szkołę w weekendy (mus...

źródło: comment_rmqBjx0M0znUXpNvuLklUhz7nSoOCV7r.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol: Nie dla każdego przewidziane jest poważne stanowisko. Liczba takich miejsc jest ściśle ograniczona.
Normalna praca nie rozumiem wykopowiczów którzy wyśmiewają się z ludzi którzy chociaż pracują...
  • Odpowiedz