Jako, że #wlasnafirma here, to z tego tytułu gmina postanowiła podnieść opłatę za wywóz śmieci z 56 zł na k%#$a 160 zł ヽ( ͠°෴ °)ノ
Prowadzenie działalności było jedynym kryterium, które brano pod uwagę wprowadzając podwyżkę. W urzędzie na nic zdały się tłumaczenia, że działalność nie produkuje śmieci.
Dziękuję Pan PiS. Mam nadzieję, że bombelki będą szczęśliwe. ( ಠ_ಠ)
#jdg
Prowadzenie działalności było jedynym kryterium, które brano pod uwagę wprowadzając podwyżkę. W urzędzie na nic zdały się tłumaczenia, że działalność nie produkuje śmieci.
Dziękuję Pan PiS. Mam nadzieję, że bombelki będą szczęśliwe. ( ಠ_ಠ)
#jdg






































Jest taki Kacper, który chodzi do przedszkola z moim synem lvl 5, który do tej placówki edukacyjnej jeździ na rowerze właśnie. Kacper i mój syn to najlepsi koledzy i zawsze wszystko muszą robić tak samo, ale na nieszczęście mieszka on za miastem i do przedszkola dowożą go samochodem jego rodzice.
Kacper tak bardzo nie mógł znieść, że mój syn przyjeżdża na rowerze, a on nie,