@RustyJames: stary, ja sam o siebie dbam, czyjś majątek mnie nie odchodzi. to dla mnie żaden argument. inna kwestia jest, że ojcu zarzucić można wiele, ale na pewno nie że jest idiotą ;) jeśli jakaś siksa liczy na wzięcie go na bachora to będzie musiała sprawdzić w wiki znaczenie słowa wazektomia xD
  • Odpowiedz
Pamiętacie tą pastę/historię jak gość na kacu idzie do żabki czy gdzieś w niedzielę i mija rodziny i kobieta mówi że jak skończyła u boku pantoflarza czy coś xD ma ktoś ją na szybko?
#pasta #truestory #nk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem mirasy czy serio mój kolega to troll idealny, czy jest n---------y XD...
Ogólnie, kolega jest z okolic Grecji. Co ciekawe mieszka tutaj już długo, ale podobno jego rodzice wychowali go zgodnie, z ich tradycją ( ? ? ? ), i na powitanie nie daję ręki, czy coś w tym stylu gdy sie ktoś z kimś wita. Tylko typek od razu unosi rękę i jak on to sobie nazwał, przy dyrekcji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W normalnym państwie ci na filmie już dawno zostaliby schwytani i wyprowadzeni w kajdankach, a co się krwa u nas robi


@Mescuda: Owszem masz rację, jednak na chwilę obecną sytuacja u nas wygląda następująco:

Policja zatrzymała 6 maja o 6:10 rano znaną aktywistkę Elżbietę Podleśną, pod zarzutem znieważenia uczuć religijnych przez rozklejenie w Płocku w okolicach kościoła św. Dominika nalepek z wizerunkiem Matki Boskiej z tęczową aureolą. Mieli dać tylko
  • Odpowiedz
ZNACIE TE TARGARYENKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE P----------E" SZALONE PO TACIE. PMS, DARCIE RYJA, PALENIE NIEWIERNYCH, ZABIJA BO PŁACZE, PŁACZE BO ZABIJA, ŻARTY O WYSOKICH EX Z KOLEŻANKAMI Z PÓŁNOCY DO PORZYGU, W PIWNICY UWIĘZIONE WŁASNE DZIECI, TYTUŁ DŁUŻSZY NIŻ IMIĘ I NAZWISKO, A NA DOJEBKĘ WYZWALANIE UCIEŚNIONYCH I NISZCZENIE GRY O TRON. SKOK W BOK Z DAARIO NAHARIS BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin: Z tymi szansami na dobry wynik to bym się tak nie rozpędzał. Może ludzie będą dla beki głosować i dostanie trochę punktów od widzów, ale u jury będzie bardzo nisko.
  • Odpowiedz