#heheszki #truestory #bieganie
Razem z żoną postanawiamy: Od jutra biegamy.
W nocy padał deszcz.
Jutro.
Wstałem. Wyglądam przez okno czy jeszcze pada. No już od dłuższego czasu nie, śmiało można iść biegać.
- To co biegamy? - pytam nie do końca obudzonej żony.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, kuchwa, potrzebuję konsultacji. Albo mam urojenia, albo mnie nowy szef podrywa xD

Już od pierwszego spotkania wydało mi się, że koleś ma inne podejście do mężczyzn niż typowy facet. Sam sposób w jaki się ze mną przywitał był dziwny, nie wiem jak to wytłumaczyć. Później zaczęły się różne dziwne odzywki, które wskazywały na niestandardową naturę szefa. "Lubię gdy jesteś w dobrym humorze", "porządny z ciebie człowiek, podoba mi się to", "co
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Mirasy... Pajac, który wymyślił Axe Anti-Hangover na kaca powinien się zdrowo, ale to zdrowo p--------ć w głowę...

Gęste, lepkie, o intensywnym zapachu kompletnie nie nadaje się to w ogóle do picia. Męczyłem pół szklanki, bo ciągle zbierało mi się na wymioty, ale myślę sobie "Przełknij Robaczku, w końcu na kaca, teraz może i jest Ci nie dobrze, ale potem będzie jak ręką odjął"...

I wiecie co? Siedzę praktycznie przytulony do kibla już 3
chalwaklb - Dobra Mirasy... Pajac, który wymyślił Axe Anti-Hangover na kaca powinien ...

źródło: comment_dSGmdXr2NeNGOkYbF2rQsOv6Puu5p7QU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin chyba nie jadłeś w foodtracku nigdy, oczywiście że żarcie z nich jest stosunkowo drogie, zwłaszcza na zlotach, w regularnych miejscach cena jest akceptowalna jak się nie jest biedakiem co każdą złotówkę liczy.
Po drugie, duża popularność FT przyczyniła się do tego, że pojawiło się ich coraz więcej, co za tym idzie spadla jakość. Nie zmienia to faktu że w dalszym ciągu są FT serwujące REWELACYJNE jedzenie, trzeba tylko wiedzieć gdzie
  • Odpowiedz
Wysłałem CV do pewnej firmy kurierskiej.
Napisali do mnie wieczorem, mam przyjść jutro na 6:00 rano.
Dzień pierwszy i ostatni:
Poranek, baza:
Stawiam się w pracy, dostaję kamizelkę odblaskową żeby widzieli gdzie nie rzucać paczką.
Rzucać to mało powiedziane bo paczuszki latały dalej niż wzrok sięga i uderzały z hukiem o ziemię, szczególnie te oznakowane na czerwono że niby nie wolno nimi rzucać.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kexus512: znaczy się co w tej historii jest według ciebie malo prawdopodobne?

Koleś mówiący po polsku i potrafiący wkleić swoje dane do cv, a do tego czytający na tyle szybko, że da radę sortować paczki to rzadkość xD
  • Odpowiedz
Mieliście w dzieciństwie coś takiego, że chcieliście w przyszłości zostać kimś przez jakieś postaci z bajek? Mi mama często opowiadała jakieś historie których głównymi bohaterami byli Żwirko i Wigurko xD przez to długo chciałem zostać pilotem ale potem się okazało, że mam lęk wysokości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dziecinstwo #dzieci #marzenia #truestory #nostalgia #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za p------a akcja to ja nie, Mirasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moja babcia jest wziętą nauczycielką angielskiego z tzw. "powołania" - czyli robi to, bo to kocha. Już dawno osiągnęła wiek emerytalny, mogłaby odpoczywać, ale nie - uczy dalej. Kocha to, a przy okazji ma pieniądze, które są ważne zwłaszcza po śmierci dziadka, który co by tu nie mówić, utrzymywał dom jako wybitny inżynier znany w całym kraju. #krakow
  • 305
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wręcz ciężko uwierzyć że już nie mirkuje z nami @sarmatawkapciach
Przecież jego pierwsze posty o chorobie pamiętam jakby było to kilka dni temu.

Trzeba korzystać z tego życia na ile tylko możemy. Życie tak naprawdę jest k------o krótkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszłam z psem na spacer i spotkałam ulana matke z równie ulanym 10 letnim gowniakiem.

Wiecie co robili? Biegali razem. Jakoś się miło zrobiło na serduszku, że pewnie razem się wspierają w utracie wagi. Oczywiście najlepiej byłoby się nie utuczyć ale skoro już doprowadzili się do takiego stanu to ¯_(ツ)_/¯

#czujedobrzeczlowiek nie #madka #truestory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spajkodron3000 otyłość może wynikać z wielu czynników więc naśmiewanie się z kogoś grubego jest równie słabe co naśmiewanie się z osoby w jakikolwiek inny sposób odbiegającej od normy np. niepełnosprawnej albo chorej.
  • Odpowiedz
Zbliża sie 4 lata mojego pobytu na wypoku i mam takie luźne przemyślenie, że o ile czasem znajdują się tu fajne znaleziska, historyczne, naukowe itd (tylko dlatego jeszcze tu zaglądam) to to co sie dzieje na mirko to jest dramat. Wypok potrafi obrzydzić człowiekowi dosłownie każdą sferę życia, pracę, kraj, naród, związek, zdrowie itd. Ilość ludzi z różnymi zaburzeniami i fobiami, która tu przesiaduje i nawzajem a to obraża kobiet bo coorvy,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujeklistonosza:
ASG, nawet bardzo mocne nie potłucze takiej szyby. Na bezzwrotną butelkę z cienkiego szkła potrzeba serii kilku kulek z odległości max kilku metrów. Wiatrówka jak byk. A za takie wybryki należy się rosyjskim zwyczajem lutownica w dupę.
  • Odpowiedz