via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nirin:
Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
@Saute: dlaczego w upał korygujecie ustawienie klimy? Przecież jak ma trzymać X stopni to niezależnie od temperatury na zewnątrz tak będzie.
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
  • Odpowiedz
Takie powiedzmy #coolstory i #truestory

Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w
CKNorek - Takie powiedzmy #coolstory i #truestory

Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twinzpl: Po spuszczeniu powietrze trzeba wymieniać felgi z oponami? Uszkodził felgi czy opony? A poza tym to menel zasłużył na spuszczenie mocnego w-------u.
  • Odpowiedz
Jak sądownie nie dostanie nakazu usunięcia konto na Instagramie i jakiejś poważnej kary finansowej, to będzie śmiech na sali. Wypromowała swój profil na taką skale ( na którym zarobi) łamiąc reguły na LM, tym samym pewnie pokazała innym latawicą pomysł jak zdobywać rozgłos, i tak sytuacja może być w przyszłości powielana. Od wczoraj przyrost 2mln followersów, za to że hasała z gołą dupą po LM
#logikarozowychpaskow #feels #
Mescuda - Jak sądownie nie dostanie nakazu usunięcia konto na Instagramie i jakiejś p...

źródło: comment_TXXSVGIHVT7zjDnpeahEcT7DeDsv4jmg.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin: Ter Stegen i Oblak są dużo pewniejsi od niego. Alisson popełnia częściej głupie błędy i niepotrzebnie ryzykuje. Osobiście wolę też Edersona, który dużo pewniej gra nogami, ale trochę gorzej broni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 303
@Nirin: Przecież w nocnych przepisach ma być
- jazda po ścieżce rowerowej jeżeli jest
- jazda po jezdni jeżeli jest ograniczenie do 30km/h
- jazda chodniku jeżeli nie ma dwóch powyższych
- dzieciaki od 10rż z kartą rowerową
-
  • Odpowiedz
Pamiętacie swój wytrysk życia? Ja to miałem na wycieczce na mazurach w wieku 16 lat i taka loszka chodziła z gołymi syraskami i skorzystalem z okazji aż matka z kuzynką wyszli gdzieś to zwaliłem koniucha pod prysznicem wyobrazajac sobie jak sie bzikamy w stodole obok na stole ping pongowym i o--------m syraski i strzeliłem z 5 razy mocno na te szybe od kabiny prysznicowej xD

#s--s #masturbacja #truestory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@rales zawsze toczę podobną dyskusję z rodzicami. To jest wasze hobby i wy robicie to dla swojej przyjemności. Ja jakbym interesował się nie wiem, przypuśćmy offroadem to bym was nie prosił żebyście pomagali mi z naprawą zawieszenia itp.
Oczywiście od czasu do czasu pomagam ze względu na ich wiek jak jest potrzeba. Ostatnio trzeba było naprawić komin to lepiej nie zostawiać ojca samego.

Chyba, że zdanie zostało wyrwane z kontekstu i
  • Odpowiedz
  • 12
Pamiętam jak za dzieciaka braciak kazał mi iść do kafejki i spytać czy CS zmieści się na dyskietke i czy nam zgrają. xD a jak wróciłem to kazał pójść znowu i spytać czy zmieści się na dwie.. oczywiście poszedłem. Nadszarpnął wtedy huncwot mojego zaufania, nie powiem, że nie xD
#heheszki #truestory #gry #csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach