Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 717
- 220
@klebsiella: Z babami robota to życie jak w lesie... nie jak w lesie, jak w chlewie obsranym! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 196
@Saute: dlaczego w upał korygujecie ustawienie klimy? Przecież jak ma trzymać X stopni to niezależnie od temperatury na zewnątrz tak będzie.
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
- 3
Takie powiedzmy #coolstory i #truestory
Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w
Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w

konto usunięte via Android
- 7
@onionhero STYROPIANOWE DZIECKO
@onionhero: Niech się cieszy że ma tanie utrzymanie. Sporo bym dał żeby mój dzieciak jechał na samym styropianie.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@1Lupa: @KingRagnar: było odmówić i w sadzie imo byscie wygrali
@JakTamCoTam a gdzie tam, jest przepis że jeżeli pasy są niedalej niż chyba 100m to trzeba na nie z---------ć.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 610
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Vitaly. Szanujesz, plusujesz
#youtube #prank #oswiadczenie #truestory #pilkanozna #mecz #polskiyoutube #instagram
#youtube #prank #oswiadczenie #truestory #pilkanozna #mecz #polskiyoutube #instagram
źródło: comment_Vs4XHTFq7vNd1SxdX692W3jyZ0v9TO01.jpg
Pobierz- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@pranko_csv: Dowal jeszcze: #ciekawostkizruznychdziedzinwiedzyniepowszechnej #wszystkocochcialbyswiedziecaleboiszsiezapytacmamy #wiedzaogulna #czuowiekciekawostka #nieczytasznieideztobotoluzka #czytofaktczyniewiem #tegoniewiedziauem #bondzmondry #1000faktuw #swiadwiedzy #encyklopedja #ratujmypoziomwypoku #bibljoteka
- 17
Jak sądownie nie dostanie nakazu usunięcia konto na Instagramie i jakiejś poważnej kary finansowej, to będzie śmiech na sali. Wypromowała swój profil na taką skale ( na którym zarobi) łamiąc reguły na LM, tym samym pewnie pokazała innym latawicą pomysł jak zdobywać rozgłos, i tak sytuacja może być w przyszłości powielana. Od wczoraj przyrost 2mln followersów, za to że hasała z gołą dupą po LM
#logikarozowychpaskow #feels #
#logikarozowychpaskow #feels #
źródło: comment_TXXSVGIHVT7zjDnpeahEcT7DeDsv4jmg.jpg
Pobierz@R2D2_z_Sosnowca: chyba wczoraj na finale ligi mistrzów wybiegła na stadion zdobywając w ten sposób followersoe. Ale wiem że mieszkasz w Australii i Cie nie dotyczy problem Ligii mistrzów charatania w gałe
- 3
Jeden z najlepszych pranksterów na świecie. Szanujesz, plusujesz. W dodatku wygląda jak Lewandowski xD Nawet robił pranki gdzie go udawał #oswiadczenie #truestory #youtube #prank #lewandowski #humorobrazkowy
źródło: comment_o573IMAADrBlg0rac4iBvEJFJdlxshNd.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
@Nirin: Nawet nie jest podobny.
- 30
Alisson Becker. Najlepszy obecnie bramkarz w piłce nożnej. Szanujesz, plusujesz
#pilkanozna #liverpool #mecz #ligamistrzow #oswiadczenie #truestory
#pilkanozna #liverpool #mecz #ligamistrzow #oswiadczenie #truestory
źródło: comment_ypEyFbgCJuR1Wwx9dArvu6DgJQLypDAj.jpg
Pobierz- 64
Tu minusy
- 28
@Nirin: Ter Stegen i Oblak są dużo pewniejsi od niego. Alisson popełnia częściej głupie błędy i niepotrzebnie ryzykuje. Osobiście wolę też Edersona, który dużo pewniej gra nogami, ale trochę gorzej broni.
- 54
"Wymagajcie od siebie nawet gdyby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II.
Piękny cytat.
Szanujesz, plusujesz
#katolicyzm #wiara #religia #papiez #janpawel2 #oswiadczenie #truestory #cytatywielkichludzi #cytaty
Piękny cytat.
Szanujesz, plusujesz
#katolicyzm #wiara #religia #papiez #janpawel2 #oswiadczenie #truestory #cytatywielkichludzi #cytaty
źródło: comment_DoYrzFgv9pKKuvSVwCKZY28vtyAWYznn.jpg
Pobierz@Nirin: Nie szanuję go za tuszowanie afer wszelakich. A jeszcze bardziej gardzę ten napompowany hype po nim, że może spokojnie rywalizować z Leninem.
- 38
@Nirin: wolę ten:
źródło: comment_5O2hcO9RwNQjiOMbcFcjNRXHMDPHlcEU.jpg
Pobierz- 43
@Thronstahl: Az tego przyrostu 1,5 mln 1,49999 mln to suby dyskryminowanych białych heteroseksualnych meżczyźn
- 4
@Thronstahl: no zgaduj, kto im tych obserwujących nabija xD może mężczyźni?
- 339
Hulajnogi elektryczne. Szkalujesz, plusujesz. Moda która zaniknie tak szybko jak powstała. Daje temu max 2 lata. Za 5 nikt nie będzie o czymś takim pamiętał
#oswiadczenie #truestory #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #lime #takaprawda
#oswiadczenie #truestory #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #lime #takaprawda
źródło: comment_EdvqWoOIthUFPA2Hiax0KIgL0nYpcRrL.jpg
Pobierz@Nirin: przecież to elegancki sposób transportu w mieście. Nie wiem dlaczego by miało zniknąć.
@Nirin: Przecież w nocnych przepisach ma być
- jazda po ścieżce rowerowej jeżeli jest
- jazda po jezdni jeżeli jest ograniczenie do 30km/h
- jazda chodniku jeżeli nie ma dwóch powyższych
- dzieciaki od 10rż z kartą rowerową
-
- jazda po ścieżce rowerowej jeżeli jest
- jazda po jezdni jeżeli jest ograniczenie do 30km/h
- jazda chodniku jeżeli nie ma dwóch powyższych
- dzieciaki od 10rż z kartą rowerową
-
Pamiętacie swój wytrysk życia? Ja to miałem na wycieczce na mazurach w wieku 16 lat i taka loszka chodziła z gołymi syraskami i skorzystalem z okazji aż matka z kuzynką wyszli gdzieś to zwaliłem koniucha pod prysznicem wyobrazajac sobie jak sie bzikamy w stodole obok na stole ping pongowym i o--------m syraski i strzeliłem z 5 razy mocno na te szybe od kabiny prysznicowej xD
#s--s #masturbacja #truestory
#s--s #masturbacja #truestory
@znasz-swojego-starego: chciałbym być tą szybą od kabiny prysznicowej
- 9
@WhippingQueen: tak miałem barwne życie
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rales: pomóc nie chcą, ale po pomidorki i rzodkiewke to pewnie pierwsi:D
@rales zawsze toczę podobną dyskusję z rodzicami. To jest wasze hobby i wy robicie to dla swojej przyjemności. Ja jakbym interesował się nie wiem, przypuśćmy offroadem to bym was nie prosił żebyście pomagali mi z naprawą zawieszenia itp.
Oczywiście od czasu do czasu pomagam ze względu na ich wiek jak jest potrzeba. Ostatnio trzeba było naprawić komin to lepiej nie zostawiać ojca samego.
Chyba, że zdanie zostało wyrwane z kontekstu i
Oczywiście od czasu do czasu pomagam ze względu na ich wiek jak jest potrzeba. Ostatnio trzeba było naprawić komin to lepiej nie zostawiać ojca samego.
Chyba, że zdanie zostało wyrwane z kontekstu i
Pamiętam jak za dzieciaka braciak kazał mi iść do kafejki i spytać czy CS zmieści się na dyskietke i czy nam zgrają. xD a jak wróciłem to kazał pójść znowu i spytać czy zmieści się na dwie.. oczywiście poszedłem. Nadszarpnął wtedy huncwot mojego zaufania, nie powiem, że nie xD
#heheszki #truestory #gry #csgo
#heheszki #truestory #gry #csgo
@kimoz: no były takie asy co myślały że jak skrót z pulpitu wrzucą to i gra zadziała xD



































#teleturniej #nostalgia #90s #gimbynieznajo #oswiadczenie #truestory
źródło: comment_eSvuKLTxbyKQMSLDE16LsbpHd88XDNMm.jpg
PobierzWielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu
Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.