Ale mam w---------a laske na prawku. Z typu tych, które co minutę wchodzą w słowo instruktorowi i potem podskakuja zadowolone na krześle, że dopowiedziały taka elokwentna kwestie jak np:
Instruktor: dlatego pamiętajcie, że jak ktoś się dusi można próbować go poklepać po...
Dagmara: plecach hihi.

XDD

#prawojazdy #truestory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami bywam na Wildzie, u ziomka na kwadracie
Obalamy flaszki, potem leżymy na macie
Środkowy palec wbijam w hejterów
Coś ci się nie podoba lepiej tego mi nie mów
Trenowałem MMA i futbol amerykański
Teraz zajmuję się boksem w klubie poznańskim
  • Odpowiedz
Kosiłam sobie w niedzielę trawę u rodziców. Lubię kosić trawę. Ogród mają w dużej odległości od innych domów, więc hałas nikomu nie przeszkadzał.

Ale i tak przypałętała się sąsiadka, by dać mi do zrozumienia, że grzeszę i że dzień święty powinnam święcić. Bo jak to tak w niedzielę kosić? Pan Bóg obrażony, że ho ho.

Jak już miałam dość jej gdakania, zapytałam, co bardziej pana Boga obraża - moje koszenie czy jej życie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nosacz #rodzina #truestory #wesele

Wczoraj dzwoniłem do krzesnego z informacją, że wpadniemy na kawę z zaproszeniem na ślub i wesele. No i usłyszałem to słynne:

"Jakie tam na kawę! Wersalkę się rozłoży, wyśpita się u nas jak króle. Mów co pijesz wódeczkę czy browarki?".

Wiadomo,
s.....o - #nosacz #rodzina #truestory #wesele

Wczoraj dzwoniłem do krzesnego z inf...

źródło: comment_uMeadL6COXZkn3nEiBHySdrlzjnRsNRu.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 55
@Yukio_Mishima amen. Najlepiej mi sie śpi u siebie na własnej poduszce. Jak gdzieś jade to zawsze poduszkę biorę ze soba. I najbardziej lubię spac sam. Wtedy nie jest za gorąco i różowy sie nie przywala, ze chrapie :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MilszyJa: przynajmniej zrobił z hajsem coś dobrego, nie jest po prostu parweniuszem. Stał się jakąś ikoną i w mojej ocenie jest to dużo pozytywniejszy obraz, niż na przykład Steve Jobsa. Chociaż też trzeba oddać zasługi temu drugiemu - zrobił w sumie podobną rzecz, też wziął istniejące rozwiązania, ale sprawił że wspólnie zagrały.
@con-shonnery: można tak powiedzieć, ale też o wiele popularnych marek wyrosło na takich podwalinach. Owszem, poszczególne
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: Windows nie był jedynym prostym i kompatybilnym systemem w tym okresie pomijasz pracę Xerox , VisiCorp , Siliconu z opengl, Oracle z Solarisem, BSD i innych unixowych systemów kompatybilnych z bardziej zaawansowanym procesorami powerpc. Windows to nic innego jak tańsza, niestabilna przez słabe sterowniki i częste wywalanie bluescreena w tamtym okresie p----------a rozwiązań i pracy wielu firm. Do tej pory Windows nie nadaje się do serwerów i profesjonalnych stacji
  • Odpowiedz
  • 2
Jestem w odwiedzinach u babci i powiedziała że jestem taki super kawaler, że panny się pewnie o mnie biją ()
#truestory #babcia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nirin:
Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
@Saute: dlaczego w upał korygujecie ustawienie klimy? Przecież jak ma trzymać X stopni to niezależnie od temperatury na zewnątrz tak będzie.
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
  • Odpowiedz
Takie powiedzmy #coolstory i #truestory

Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w
CKNorek - Takie powiedzmy #coolstory i #truestory

Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach