Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale mam w---------a laske na prawku. Z typu tych, które co minutę wchodzą w słowo instruktorowi i potem podskakuja zadowolone na krześle, że dopowiedziały taka elokwentna kwestie jak np:
Instruktor: dlatego pamiętajcie, że jak ktoś się dusi można próbować go poklepać po...
Dagmara: plecach hihi.
XDD
#prawojazdy #truestory
Instruktor: dlatego pamiętajcie, że jak ktoś się dusi można próbować go poklepać po...
Dagmara: plecach hihi.
XDD
#prawojazdy #truestory
@Spajkodron3000: zrob jej fotki i daj mi na pw
- 1
- 914
konto usunięte via Android
- 193
Teraz dzieci jaraja się patologia
200 lat temu: dzieci jarały się wieszaniem patologii
200 lat temu: dzieci jarały się wieszaniem patologii
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Horkheimer: To fakt, ale lepiej by to już brzmiało, niż ten toksyczny hejt na moją twarz :)
Ludziska, jedzcie te pyszne s-------e póki sezon trwa
#chwalesie #dieta #gotujzwykopem #mirkokoksy #foodporn #jedzenie #truestory
#chwalesie #dieta #gotujzwykopem #mirkokoksy #foodporn #jedzenie #truestory
źródło: comment_LgsiLejT1Yo1hIHsY7hz42wKRab80b7Q.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
- 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SkinHead2001 Nie pierwszy raz, nie ostatni ;/
źródło: comment_t7JS6bEuVkgBlOLIvvsX0eGbvgFy5qPO.jpg
PobierzCzasami bywam na Wildzie, u ziomka na kwadracie
Obalamy flaszki, potem leżymy na macie
Środkowy palec wbijam w hejterów
Coś ci się nie podoba lepiej tego mi nie mów
Trenowałem MMA i futbol amerykański
Teraz zajmuję się boksem w klubie poznańskim
Obalamy flaszki, potem leżymy na macie
Środkowy palec wbijam w hejterów
Coś ci się nie podoba lepiej tego mi nie mów
Trenowałem MMA i futbol amerykański
Teraz zajmuję się boksem w klubie poznańskim
- 887
Kosiłam sobie w niedzielę trawę u rodziców. Lubię kosić trawę. Ogród mają w dużej odległości od innych domów, więc hałas nikomu nie przeszkadzał.
Ale i tak przypałętała się sąsiadka, by dać mi do zrozumienia, że grzeszę i że dzień święty powinnam święcić. Bo jak to tak w niedzielę kosić? Pan Bóg obrażony, że ho ho.
Jak już miałam dość jej gdakania, zapytałam, co bardziej pana Boga obraża - moje koszenie czy jej życie
Ale i tak przypałętała się sąsiadka, by dać mi do zrozumienia, że grzeszę i że dzień święty powinnam święcić. Bo jak to tak w niedzielę kosić? Pan Bóg obrażony, że ho ho.
Jak już miałam dość jej gdakania, zapytałam, co bardziej pana Boga obraża - moje koszenie czy jej życie
- 322
@wjtk123: ależ ona nie miała problemów o zakłócanie ciszy, bo u niej nic nie słychać. Przechodziła obok, zobaczyła, że koszę i bolało ją to, że robię to w niedzielę, a nie że hałas jest.
- 288
@BrittaAndersson: PANI ALE SZABAS BYŁ PRZECIE WCZORAJ
- 475
- 362
@senseiharanaoko: Jak ja nienawidzę spać nie w swoim domu. U rodziny to już w ogóle najgorzej.
@Yukio_Mishima amen. Najlepiej mi sie śpi u siebie na własnej poduszce. Jak gdzieś jade to zawsze poduszkę biorę ze soba. I najbardziej lubię spac sam. Wtedy nie jest za gorąco i różowy sie nie przywala, ze chrapie :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 805
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZnienawidziszMnie czytałem tę pastę jakieś 5 lat temu
- 6
Marek Podlecki, zdecydowany lider w wyścigu po tytuł foliarza roku 2019. Nie wiem co reszta musiałaby zrobić żeby to przebić
#oswiadczenie #truestory #foliarze #podlecki
#oswiadczenie #truestory #foliarze #podlecki
źródło: comment_IjtseTNMRQjev5KFaRvbO2Y93qllJvpv.jpg
Pobierz@Nirin: mordo, nikt nie przebije prawnika Majkela w kategorii foliarstwa, zdrowego i dobrego foliarstwa, który molestował parchów w ich własnych gabinetach i siedzibach wiele lat temu, zanim to było modne
źródło: comment_iBwtlCUtO1Osvw4lOKAEaW65ggUCTOlN.jpg
Pobierz@SynuZMagazynu: zielony rybnik
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 392
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MilszyJa: przynajmniej zrobił z hajsem coś dobrego, nie jest po prostu parweniuszem. Stał się jakąś ikoną i w mojej ocenie jest to dużo pozytywniejszy obraz, niż na przykład Steve Jobsa. Chociaż też trzeba oddać zasługi temu drugiemu - zrobił w sumie podobną rzecz, też wziął istniejące rozwiązania, ale sprawił że wspólnie zagrały.
@con-shonnery: można tak powiedzieć, ale też o wiele popularnych marek wyrosło na takich podwalinach. Owszem, poszczególne
@con-shonnery: można tak powiedzieć, ale też o wiele popularnych marek wyrosło na takich podwalinach. Owszem, poszczególne
@Odczuwam_Dysonans: Windows nie był jedynym prostym i kompatybilnym systemem w tym okresie pomijasz pracę Xerox , VisiCorp , Siliconu z opengl, Oracle z Solarisem, BSD i innych unixowych systemów kompatybilnych z bardziej zaawansowanym procesorami powerpc. Windows to nic innego jak tańsza, niestabilna przez słabe sterowniki i częste wywalanie bluescreena w tamtym okresie p----------a rozwiązań i pracy wielu firm. Do tej pory Windows nie nadaje się do serwerów i profesjonalnych stacji
- 5
Wielka gra - jeden z najlepszych teleturniejów w historii polskiej telewizji. Mógłby znowu wrócić. Szanujesz, plusujesz
#teleturniej #nostalgia #90s #gimbynieznajo #oswiadczenie #truestory
#teleturniej #nostalgia #90s #gimbynieznajo #oswiadczenie #truestory
źródło: comment_eSvuKLTxbyKQMSLDE16LsbpHd88XDNMm.jpg
Pobierz@Nirin:
Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu
Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu
Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
- 0
- 717
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 220
@klebsiella: Z babami robota to życie jak w lesie... nie jak w lesie, jak w chlewie obsranym! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 196
@Saute: dlaczego w upał korygujecie ustawienie klimy? Przecież jak ma trzymać X stopni to niezależnie od temperatury na zewnątrz tak będzie.
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra
- 3
Takie powiedzmy #coolstory i #truestory
Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w
Kiedy byłem dzieckiem, mieliśmy Cartoon Network w amerykańskim wydaniu (co pomagało w nauce angielskiego), na którym w przerwach między bajkami leciały amerykańskie reklamy zabawek niedostępnych (lub trudno dostępnych) dla przeciętnego polskiego dziecka.
Wśród tych reklam była pokazywana Jenga, którą to nazwę wymawiano (jak na filmie) z grubsza "dżinga". Wyobraźcie sobie, że przez te wszystkie lata zawsze była to dla mnie "Dżinga" (widziałem teraz reklamę, w

konto usunięte via Android
- 7
@onionhero STYROPIANOWE DZIECKO
@onionhero: Niech się cieszy że ma tanie utrzymanie. Sporo bym dał żeby mój dzieciak jechał na samym styropianie.

































#oswiadczenie #truestory #youtube #polskiyoutube #glupiewykopowezabawy #prank #humorobrazkowy
źródło: comment_UkLtKfkiF0to2r4dPQYIE9394wQ0T2cA.jpg
Pobierz