Czasami gdy widzę te napisy na busach i tirach że "W razie złej jazdy kierowcy zadzwoń pod numer ..." to dzwonię i wychwalam kierowcę jaki to jest zajebisty, że takich kierowców to trzeba szanować, że wspaniały, miły, kulturalny no że po prostu wzór do naśladowania.
Liczę że nie są cebulakami i chłopowi dorzucą coś do wypłaty

Miłego dnia!

#bekaztransa #zycietruckera #takbylo #truestory
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daddyissues_ całkiem dobra pasta, no i te zwroty akcji xD

"po czym próbował pójść ze mną w ślinę ale że j---ł Harnasiem i kiepem więc powiedziałam że mama mi nie pozwoli i poszłam na chatę xD"

"Miał hajs, nawet sporo ale chciał go zostawić na czarną godzinę i w końcu go okradli."
  • Odpowiedz
@Just_Piotrek: Jezu, miałbyś mniej p---------a z postawieniem RetroPi na Raspberry Pi i wgraniem paczki ROMów od NESa. Legalność ta sama, ale efekt znacznie lepszy. Te "pegasusy" co są teraz sprzedawane to syf nad syfami, naprawdę odradzam zakupu tej taniochy, strata pieniędzy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- spotyka się z ludźmi

- ma dość popularne konto na instagramie


Bo ludzie lubią cisnąć z niego beczkę.

- robi coś ze swoim życiem
  • Odpowiedz
Leże sobie z panem który lada moment będzie miał przeszczep serca.
Śmieszki heheszki, inny pan pyta czy zrobił testament - ale nie taki normalny, chodziło o to kto bierze wykałaczki, kto bierze bigos i takie tam xD
Sobie wyliczają, po czym krzyczą "A Ty Patryk?"

A ja tak wypaliłem

Ja
Rabusek - Leże sobie z panem który lada moment będzie miał przeszczep serca.
Śmieszk...

źródło: comment_JXLZVhWgjCignc00XC7UNlwYd3BbT7qQ.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z sąsiedniego bloku.
Wczoraj idę do auta, zastałem pomazaną markerem przednią i tylną szybę i przyklejoną kartkę na przednią szybę z napisem „zabieraj auto z mojego miejsca”.
Co się okazało? Pani pomyliła miejsca. Kazała parkować na 47 zamiast 46... Teraz panikuje, twierdzi, że zapłaci za szybę itd.
Pomijając roztargnienie kobiety, czy ten ktoś zachował się normalnie wg. was?
Marker z szyb zszedł
Fabinho - Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z...

źródło: comment_qvPxvh6ZQmqHPoolmVTWhh0oEvm6tfF5.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyna prawilina lista TOP10 bramkarzy na świecie obecnie. Szanujesz, plusujesz
1) Alisson Becker (Liverpool)
2) Jan Oblak (Atletico Madryt)
3) Ederson (Manchester City)
4) Marc Andre ter Stegen (Barcelona)
5) Gianluigi Buffon (PSG)

Znam się?

  • jesteś znawcą piłki nożnej 3.3% (3)
  • xDDDD idź pobiegaj bo chyba niedotleniony jesteś 96.7% (89)

Oddanych głosów: 92

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach