Czasami gdy widzę te napisy na busach i tirach że "W razie złej jazdy kierowcy zadzwoń pod numer ..." to dzwonię i wychwalam kierowcę jaki to jest zajebisty, że takich kierowców to trzeba szanować, że wspaniały, miły, kulturalny no że po prostu wzór do naśladowania.
Liczę że nie są cebulakami i chłopowi dorzucą coś do wypłaty
Miłego dnia!
#bekaztransa #zycietruckera #takbylo #truestory
Liczę że nie są cebulakami i chłopowi dorzucą coś do wypłaty
Miłego dnia!
#bekaztransa #zycietruckera #takbylo #truestory





































źródło: comment_OxlEsMr70jRTfnhmcx11Ue9sbD9k40fE.jpg
Pobierz