Maj się kończy, zimno bardzo. Zostały dwa ciepłe miesiące, bo sierpień to już wcześnie ciemno, wrzesień to jesień, październik czasem pierwszy śnieg, listopad wiadomo - wszystkich świętych, a potem już zima. I tak się powoli żyje na tej wsi
#oswiadczenie
#pogoda
#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też Wam telefon sam obce numer rozpoznaje? Jak do mnie ktoś dzwoni i jest ten numer w necie to odrazu się nazwa wyświetla. I teraz Mirki jaki przypał przez to z------m:

Dzwoni do mnie Mariusz. Przeciez Mariusz to kumpel. No Mariusz to Mariusz:

- halo
- halo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy
Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to Polski Złoty
Samochody to nie Ruscy kradną tylko robią to właśnie Polacy
Policja znajduje jeden na sto, natomiast dużą część owoców pracy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Nirin Jeśli brak słońca wpływa na agresję to ludzie na bliskim wschodzie i Afryce powinni być ostoją łagodność ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wizyta w perfumerii Douglas.
Pani: w czym możemy pomóc?
Ja: szukam zapachów z grupy fougere
P: proszę poczekać (lekka konsternacja)
Pani poszła do swojego komputera.
P: Przykro mi perfum tej marki u nas nie ma.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gandezz: zastawione drzwi +

"No możliwe, ja nie pamiętam"

Stwierdziła, że krzyczała i waliła czymś (nie pamięta czym) o zmienię i ścinany

sąsiadka potrafi się wydzierać, bo nie raz głośno krzyczy - nie wiem czy "na siebie" czy do kogoś, ale gości u niej nie widziałem


Równa się schizofrenia.
  • Odpowiedz
Moja rozmowa ze starym znajomym:
Ja: Prawie co roku zapominam o dniu matki, ale w tym roku nie zapomnę za Chiny.
Sz: Ja też co roku zapominałem, ale teraz już pamiętam co roku.
Ja: A dlaczego?
Sz: Bo w dniu matki zmarła moja matka.

(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: jaaa wiem że to co powiem nikogo nie obchodzi ale mieszkałem na 1 piętrze i mieliśmy drewniane schody. Pewnego dnia ktoś wchodził po schodach. Moja mama podskoczyła i pobiegła do drzwi. W drzwiach stał kuzyn a moja mama zaczeła płakać. Wraz z kuzynem spytaliśmy co się stało a moja mama rzekła, że wszedł po tych schodach tak samo jak mój tata. Ehh... zawsze przeskakiwał dwa schody z lewej na
  • Odpowiedz
  • 929
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poelo Z jednej strony op faktycznie w pewien sposób ukradł te pieniądze, ale za to z drugiej doceniam to że przyczynił się do wychowania tych gówniarzy :D Mniej chętnie będą kupować alko w ten sposób, bo sobie uświadomili że mogą zostać wyruchani na kasę :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przechodziłem wczoraj koło bramy UW i antifa robiła jakąś demonstrację. Mniejsza już w jakiej sprawie, ale zdjąłem słuchawki i jaka przyśpiewka uderzyła w me uszy?





#truestory #antifa #neuropa #4konserwy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kordian_ziom: coś ci si ę poebało, na UW wczoraj była demonstracja, ale prawaków( ͡° ͜ʖ ͡°) protestowali przeicwko marksizmowi na UW, może krzysia bosaka słyszałeś bo sie tam ponoć kręcił ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz