Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 86237
  • Znaleziska 27084
  • Mikroblog 59153
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 256
aafc0
aafc0
aafc0
13 godz. i 50 min temu
  • 0
Gdzie najlepiej na wakacje w środku lipca? Bez leżenia na plaży, zwiedzanie i jakieś restauracje oraz fajne miejsca, przed wszystkim żeby nie było 40 stopni. Londyn odpada bo nie zdążę z paszportem :( chętnie poczytam wasze polecjaki

#wakacje #loty #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 7 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@aafc0: połazić po Czeskim Raju (dużo szlaków nie ma), ale może być gorąco.
  • Odpowiedz
Iwan_Szatow
Iwan_Szatow
19 godz. i 25 min temu
  • 0
#samochody ile wam wychodzi średnio koszt eksploatacji samochodu na kilometr ze wszystkim, paliwo naprawy unezpieczenia. Chodzi mi o taki zwykły samochód gruz za ~15k
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 7 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Iwan_Szatow: ło panie. Jeden gruz to gdzieś 1zł (gaz drogi, nie oszczędzam na serwisie), drugi gruz to ze 2zł (ma AC, dużo pali, a ostatnio kilka rzeczy było do zrobienia, też bez oszczędzania na serwisie).
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
przedwczoraj, 12:28:16
  • 52
byłem dziś w fabryce na hali i było tak gorąco że w 2 minuty byłem mokry jakbym wyszedł spod prysznica i mi się w głowie zaczęło kręcić się
super sprawa jak nadchodzi 10 stopni więcej to żyć nie umierać (za śmierć brak premii)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec przedwczoraj, 16:17:10 via Wykop
  • 1
@NordAzazel: też tak robiłem jak pracowałem w upale. Pomagało.
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
przedwczoraj, 10:58:02
  • 43
#ukraina #wojna

Ciekawe informacje od Wolskiego na temat sytuacji na Krymie:

1. Ukraińcom udało się o około 3/4 zmniejszyć dostawy materiałów pędnych i smarów na Krym

2.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec przedwczoraj, 16:12:19 via Wykop
  • 1
@galicjanin: obali go oligarchia jak jej interesy będą poważnie zagrożone. Dochody rosyjskich spółek znacząco spadły, niektórym może to się mocno nie podobać.
  • Odpowiedz
Sasko
Sasko
22.06.2026, 18:26:16
  • 0
Zna się ktoś na cennikach serwisów ASO w Audi? Kończy mi się leasing i już mam po pakiecie serwisowym a został ostatni serwis do zrobienia, zrobili mi wycenę wymiana filtru kabinowego, płynu hamulcowego i weryfikacja akumlatora pracy awaryjnej, krzyczą sobie 2300 brutto xdd niby mogę przynieść filtr swój tylko czy to jakoś sensownie obniży cenę?, filtr max 200zl a wymiana to odkręcenie paru śrubek i tyle

#aso #leasing
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 22.06.2026, 18:44:47 via Wykop
  • 0
@yaszczur: a nawet 850zł brutto za 1h pracy przy aucie - cena dla Mercedesa w jednym z trójmiejskich ASO.
  • Odpowiedz
Anonimuspolak
Anonimuspolak
Anonimuspolak
21.06.2026, 18:08:24
  • 9
#prawojazdy #motoryzacja #samochody #egzaminnaprawojazdy #pytanie

Czemu wszyscy ludzie się tak dziwią, gdy mówi się, że nie chce się robić prawa jazdy? Kilka tysięcy na nie to wcale nie są takie małe pieniądze, a utrzymanie auta przy zarabianiu minimalnej krajowej to są dość spore koszty. Mieszkam na wsi i dojeżdżanie do miasta autem to nie byłyby wcale takie małe pieniądze. Wolę wsiąść w
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 21.06.2026, 18:26:43 via Wykop
  • 4
@Anonimuspolak: zrobienie prawa jazdy nie wymusza kupna samochodu. Zrób to prawko bo się przyda, nigdy nie wiesz kiedy będzie potrzebne. Wierz mi, warto. Nie szukaj wymówek.
  • Odpowiedz

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
v-tec
v-tec 16.06.2026, 21:00:46 via Wykop
  • 12
Nie tak dawno byłem świadkiem podobnego wypadku. Typ wcisnął gaz do końca pod hotelem, potrącił jednego gościa i uderzył w budynek. Sprawca wypadku wyglądał na 60+. Potrącony miał szczęście bo nie miał ze sobą budynku, był przytomny, zabrali go do szpitala na badania i pewno obserwację.

Tacy 60+ do powinni mieć obowiązkowo co 5 lat badania.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v-tec
v-tec 16.06.2026, 23:13:18 via Wykop
  • 2
@renegatt: pytanie: ile km robią kierowcy po 65r. życia. Może się okazać, że powodują mało wypadków, bo mało jeżdżą.
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 15.06.2026, 05:45:48 via Wykop
  • 1
@Cichoboprzydziezdzicho: tzw. sieciówki, chociaż eleganckiej koszuli to raczej tam nie kupisz. Sklepy z nazwijmy to "odzieżą elegancką". Kawałek od siebie mam sklep producenta koszul Karo to czasem tam zajeżdżam.
Jakbyś kupował koszulę z Wólczanki to obejrzyj dokładnie. Kilka lat temu kupiłem to straszne badziewie, może teraz lepiej jest.
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 361
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 13.06.2026, 10:39:46 via Wykop
  • 138
@saib75: xD On nie miał żadnego czasu na reakcję.
  • Odpowiedz
TUIO
TUIO
TUIO
12.06.2026, 21:14:33
  • 0
Mirki co na pierwszą fure do 30k #motoryzacja #samochody #motoryzacjasamochody #mechanikasamochodowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 12.06.2026, 21:38:06 via Wykop
  • 2
@TUIO: proponuję bożą asterkę w benzynie.
  • Odpowiedz
naut
naut
naut
12.06.2026, 14:41:35
  • 0
Siema,
Chciałbym kupić sobie auto do jazdy po torze i żeby było w miarę proste w naprawie. Budżet 50k
Co polecacie?
#motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 12.06.2026, 19:21:05 via Wykop
  • 0
@naut: renault clio rs
  • Odpowiedz
radom_69
radom_69
11.06.2026, 14:01:28
  • 6
Pamiętajcie, że odcinkowy pomiar prędkości nakazuje, żeby średnia prędkość pokonania odcinka nie była wyższa niż dopuszczalna. I tak, możliwe jest, że ktoś w danym momencie będzie chciał podgonić, bo dotychczasowa jego średnia wynosi 20km/h mniej niż dopuszczalna.

NIE BLOKUJCIE LEWEGO PASA NA ODCINKOWYCH DO C---A WAFLA!

#samochody #kierowcy
radom_69 - Pamiętajcie, że odcinkowy pomiar prędkości nakazuje, żeby średnia prędkość...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 11.06.2026, 17:31:15 via Wykop
  • 0
@radom_69: nie no co ty, trzeba jechać 90 maks 100 na ograniczeniu 120. Bo mandat przyjdzie!!! Regularnie napotykam takie ameby.
  • Odpowiedz
_kierowca_bombowca_
_kierowca_bombowca_
11.06.2026, 16:09:40
  • 0
Manual w klasyku, którego serce wyrwano z najszybszej limuzyny AMG tamtej epoki - przed Wami 500SEC z M113K 5.4 V8

Najciekawszy jest system hifi w środku - zdjęcie w komentarzu

https://torka.so/c/mercedes-benz-s-class-coupe-c126-500-sec-v8-automatic-uhf458X2s7

#motoryzacja #samochody
kierowcabombowca_ - Manual w klasyku, którego serce wyrwano z najszybszej limuzyny AM...

źródło: 1983-Mercedes-500SEC-with-a-Supercharged-M113-V8-01.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 11.06.2026, 17:29:03 via Wykop
  • 0
@_kierowca_bombowca_: chyba Gemballa miał takie pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

287

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Szara strefa w branży tytoniowej rośnie w siłę. Straty budżetowe wynoszą 17 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 10.06.2026, 15:33:58
  • 78
  • #
    podatki
  • #
    papierosy
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    polska
v-tec
v-tec 10.06.2026, 15:45:32 via Wykop
  • 122
Proponuję zwiększyć podatki. To na pewno pomoże.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alejazdahehe
Alejazdahehe
Alejazdahehe
09.06.2026, 14:10:08
  • 0
Dostałem mandat na odcinkowym pomiarze prędkosci 91/80 jadąc ciężarówka.Ciezarowka idzie równo 90,na tym odcinku kilka razy było z górki,także może rzeczywiście tyle wyszło.Jak myślicie,opłacić mandat 2 pkt i 100 zł czy trochę przykombinowac,jakieś nie odbieranie listu czy jego zlewanie bo w internecie są rózne opinie.Jak ktoś mi w 100 procentach potwierdzi że można uniknąć mandatu,to te 100 zł w ramach pokuty za tą zbrodnie przeciwko społeczeństwu wpłacam na schronisko
#mandat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 09.06.2026, 17:38:24 via Wykop
  • 2
@Alejazdahehe: za 100zł to bym nie kombinował i zapłacił.
  • Odpowiedz

1010

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

8 czerwca legenda kina obchodzi 80. urodziny.

RetorykaPisowska
z
kultura.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:28:30
  • 99
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleks
v-tec
v-tec 08.06.2026, 18:26:00 via Wykop
  • 7
Ciekawostka: grał poddającego się włoskiego żołnierza w Jak Rozpętałem Drugą Wojnę Światową.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bredaktor
bredaktor
bredaktor
08.06.2026, 06:24:08
  • 1
Ile czasu najdłużej zajęła Wam sprzedaż auta używanego? U mnie minęło pięć miesięcy (pierwsze ogłoszenie dodałem 06.01), a wóz dalej niesprzedany). Co najlepsze, moją ostatnią ceną było 1600 PLN, ale niestety samochód wciąż nie spełniał wymagań szanownych kupujących. Pomijając fakt, ile czasu i pieniędzy straciłem czekając na ludzi, którzy i tak nie planowali dotrzeć na oględziny/jazdę próbną, oczywiście nie informując, że nie przyjadą.

#otomoto #olx #autoplac
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 08.06.2026, 06:29:59 via Wykop
  • 3
@bredaktor: półroku i leci dalej. No dobra, teraz ogłoszenie zawieszone, to na razie licznik nie bije.
  • Odpowiedz
S-Type
S-Type
07.06.2026, 16:18:42
  • 2
Kategoria "gwóźdź w głowie" ma naprawdę mocnego kandydata do głównej nagrody, ja p------ę...

#wypadek #policja #samochody #polskiedrogi #bekazpodludzi
S-Type - Kategoria "gwóźdź w głowie" ma naprawdę mocnego kandydata do głównej nagrody...

źródło: 18775

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 07.06.2026, 16:44:20 via Wykop
  • 2
@S-Type: ja prdl, co za debil.
  • Odpowiedz
hepat
hepat
hepat
29.05.2026, 14:49:19
  • 0
Mam pytanie - która bardziej opłaca się kupić walizkę z Lidla? Ta średnią 69 l czy największą 109 l? Aby umieścić max 25 kg, dziękuję za doradzenie i pozdrawiam

#podrozowanie #wakacje #samoloty #ryanair #wizzair
hepat - Mam pytanie - która bardziej opłaca się kupić walizkę z Lidla? Ta średnią 69 ...

źródło: IMG_20260528_223207

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 29.05.2026, 16:57:45 via Wykop
  • 1
@hepat: moim zdaniem 69l spokojnie wystarczy na 1 tyg. wakacje. 109l to już wielka waliza.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking