bądź mną
lvl 18
kup wiatrak bo upał taki że japi*rdole
wiatrak za 6 dych zakupiony jest czil
wróc do domu
składaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj:
Impreza do 4 mimo ze o 6:30 wstaje i jadę pracować w innym mieście? Phi, żaden problem.

Dziś, 9:30:
K---a czemu kalkulator nie zadzwonił

(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki #c-------------o Właśnie na przejściu dla pieszych podbił do mnie random z pytaniem: "Czy to prawda, że rude dobrze się jebią?".

Nie wyglądało to jakby przegrał zakład, raczej życie.

#wtf #coolstory #truestory #warszawa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory #heheszki #logikarozowychpaskow

babka od ktorej chce kupic pewna rzecz napisala, ze dzis nie da rady zalatwic tematu bo jest poza domem na weekend, ale ze jutro wieczorkiem bedzie i czy mi pasuje. ja OK, prosze dac znac kiedy bedziesz, to wpadne. ona na to jasne, napisze jak wroce, moj adres...i podaje dokladny adres (°° juz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frikuu: no wiesz, zdjecie karty debetowej tez mozna rzucic w net, w koncu nie ma 100% pewnosci, ze sa jakies srodki na koncie, nie? ;) ja bym jednak nie podawal adresu z informacja, ze mnie nie ma na weekend w domu ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzierżawimy znajomemu pole, bo jest za daleko nas by uprawiać. No ale znajomy (nazwijmy go Janusz) kończył z biznesem. Inny chętny na tą ziemie (nazwijmy go Henryk) się o tym dowiedział. Miał dostać ziemie jak Janusz skończy z rolnictwem (kończył do się mu nie opłacało), ale stwierdził że jednak jeszcze rok spróbuje. No i Henryk się obraził na nas bo nie dostał ziemi xD
Przypominam że miał dostać jak Janusz skończy.
No
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kojarzycie są sytuacje jak mówicie w swojej gwarze na jakąś rzecz, ale zapominacie jak to sie nazywa naprawdę ?
No to właśnie ja miałem kilka dni temu taką sytuacje w zielonym obi XD.
Mieszkam całe moje życie na śląsku i cały czas odkrywam, jak niektóre rzeczy nazywają się naprawdę. Ale do rzeczy.
Pojechałem kilka dni temu do kuzynki, do Rzeszowa. Akurat potrzebowała pare rzeczy więc jako dobry kuzyn ppowiedziałem, że przejade się z nią.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hulajnogarze na chodnikach. Szkalujesz, plusujesz. Jeździ na tej hulajnodze między pieszymi i ani dzwonka ani nic. Ostatnio moja matka prawie by się zderzyła z takim gostkiem. Szła normalnie po chodniku i postanowiła wejść do sklepu, skręciła i prawie doszłoby do zderzenia. We Francji w wypadkach z udziałem hulajnogarzy zginęło kilka osób. Chodnik jest do chodzenia, a nie do jeżdżenia. Hulajnogi na trasy rowerowe. Jak widzę takiego hulajnogarza na chodniku to zawsze się
Nirin - Hulajnogarze na chodnikach. Szkalujesz, plusujesz. Jeździ na tej hulajnodze m...

źródło: comment_IX7Pjafx89PGkLSg8LxllHayZu7SthAz.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin: Wymyślasz problemy tam gdzie ich nie ma. Kilka osób zginęło na hulajnogach, tak samo jak masa ginie na rowerach, rolkach, czy idąc do sklepu po oblodzonym chodniku. 3000 osób zginęło w wypadkach samochodowych w polsce w 2018.
  • Odpowiedz
Dziwne, jeszcze mnie nikt nie rozjechał, a mijam codziennie z kilkanaście osób na tych hulajnogach. Jak się łazi jak dzban po chodniku to tak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz