@Fix: teraz należałoby dodać zdjęcie pierwszych automobili ciągniętych przez bryczkę z tekstem: takie obrazki warto pokazywać posłom bredzącym o wycofaniu koni w transporcie w roku 1935 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 612
@asdfghjkl: różnica jest taka, że wtedy nikt nikogo nie zmuszał sztucznie do kupowania samochodów. Teraz prawo robi się takie żeby nie opłacało się kupować samochodów z silnikiem spalinowym. Wtedy koni nie zabraniano
  • Odpowiedz
Witam,
Czy jest tu jakiś przewoźnik, który współpracuje z jakąś polską spedycją typu Pekaes, Transsped czy JAS robiąc trasy lokalne? Np. w promieniu 50km od miejsca zamieszkania. Pochodzę ze Śląska, w Czechowicach jest Pekaes który poszukuje przewoźników.
Jak wygląda taka współpraca? Jak z tankowaniem? Przewoźnik sam tankuje czy spedycja udostępnia karty paliwowe? Każdy kilometr płatny czy rozliczanie jest za zrobiony fracht/kółko? Chciałbym zacząć pracę jako przewoźnik w tym roku i na sam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mkk141: a i nie zgadzają się na stawki co ci podadzą w tym momencie powiedz że potrzebujesz 10% więcej większość da albo coś znegocjuje bo każdy zabija się o auta
  • Odpowiedz
Może orientujecie się ile wynoszą zarobki na stanowisku dyspozytora/kontrolera floty w transporcie krajowym/międzynarodowym? Nie mylić z fuchą planisty czy spedytora. Obecnie zarabiam 4,5k na rękę, umowa o pracę, wielkopolska i jestem ciekawy czy to w miarę rozsądna stawka, czy szukać innej roboty lub ubiegać się o podwyżkę. Osoba z kilkuletnim doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym.

#logistyka #praca #pracbaza #tir #spedycja #transport
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach