@Shaun_x_Boswell: u mnie CX-5 2.0 ma już ponad 400 tys. km naklepane i szczerze w życiu się z czymś takim nie spotkałem. Wcześniej miałem Audi, VW, Mercedesa i wiecznie jakieś nastawniki, chlodniczki, rozrządy do wymiany a tu w maździe tylko leje benzynę i wymieniam olej z filtrami xD aż dziwnie nieswojo
Coście uczynili z tą krainą? Niestety przeglądanie olx przestaje być moim hobby. Od kiedy wyszukiwarka działa tak, że proponuje zupełnie coś innego niż szukam to olx stał się najgorszym portalem z aukcjami. Nie wyszukasz już niczego niszowego. Żeby znaleźć jakiś konkretny produkt to musisz scrollowac pośród co najmniej 70 innych ogłoszeń często niezwiązanych z twoim wyszukiwaniem. Kiedyś wpisywałem mało popularne hasło i wskakiwało 0 ogłoszeń. Chciałem szukać również w opisach, klikałem tę
Trzymajcie się tam w tym #wroclaw Jak nie problem z tramwajami #mpk to problem z wodociągami, woda zniszczyła drogę w centrum xD Czasem się zastanawiam co to miasto ma do zaoferowania dla mieszkańca poza rynkiem pracy, bo dojazd gdziekolwiek to tragedia, ceny mieszkań kosmos, masa cudzoziemców, szczury wszędzie xD chyba tylko dla studenta atrakcyjne bo uczelnie macie dobre
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: mieszkalem 8 lat we Wroclawiu i najfajniejsze to ostatni przymiotnik jaki mi przychodzi do glowy, gdy mysle o tym miescie
Ktoś ostatnio brał auto w najem długoterminowy? Zastanawiam się nad tą opcją. W teorii spoko, taki abonament, nie interesuje mnie utrata wartości auta ani nie muszę się martwić sprzedażą jak to bywa z własnym autem. Dodatkowo wymiana auta co 3 lata kusi. Jak to kształtuje się cenowo? Do 1200 netto uda się coś znaleźć? #motoryzacja #leasing
@Kalorek: Da się. Od stellantisa na pewno peugeot 3008, Alfa romeo Junior, te auta przeglądałem i są w okolicach 1000-1200 brutto przy dobrych ofertach.
Poszukałbym też elektryka z dopłatą, wtedy rata Ci może wyjść czasami 500-700 brutto. Jedyny myk w tym, że kwotę dopłaty musisz najpierw wyłożyć sam.
Gary Oldman, aktor mający w sobie pierwiastek zła, perfekcyjnie wciela się w rolę złoczyńców i czarnych charakterów. Niewiele osób wie że wystąpił również w Listach do M. #film #heheszki
@JayM: Sebastian jak się zaśmieje spontanicznie to wtedy nawet sympatyczny się wydaje, a zaraz potem się poprawia i przybiera swoją maskę mentora/wilka/z---a - wybierz właściwe
w końcu mam swoje 5 minut, kupiłem auto 4x4 i cały rok ponoszę z tego tytułu większy koszt na stacji benzynowej bo wersja z napędem na sam tył pali 3 litry mniej xD W końcu zima, śniegu nasypało i jest ślisko i auto może się wykazać, nawet już babkę co wjechała do rowu Oplem Corsa wyciągałem xddd Boże jaka frajda opłacało się kupić to auto nie powiem. Specjalnie wożę ze soba różne
Rynek samochodów jest patologiczny.
Za te pieniądze na spokojnie kupujecie Audi A4, BMW 3 a nawet i 5 widziałem, Merca klasy C - wszystko podobne roczniki.
Nie
źródło: image
Pobierz