co byscie teraz brali z jak najwieksza amortyzacja do łupania asfaltu w wersji wide? Mysle o hoka cliftonach 10 wide ale podobno straszne zamulacze i stary system w podeszwie. Chce sie przesiasc z decathlonowych bitersow ktore kupilem 10lat temu i uzywalem raz na jakis czas gdy przypomnialo mi sie, ze przydaloby sie pobiegac. Hoki kupie w okolicy 450zl, cos lepszego w tej cenie? #bieganie
@TMBRK: przy pytaniu o buty wide, to sugerowalbym najpierw sprawdzic jakie modeke beda dostepne w P w cenie ktora cie zadowala, a potem wrocic z pytaniem i/lub bazowac na runrepeat.com
pierwszy raz spotykam się z #iptv, na jakiej zasadzie to działa? Czy importując sobie taką listę do jakiegoś playera na androida dodatkowo sharuję dane jak w przypadku #p2p i mogę dostać liścik by zapłacić jakąś sumkę? Nie mam telewizji, a jedynie czasami potrzebuję obejrzeć jakiś program i wydaje się to świetną opcją
Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.
No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.
Chciałem dołączyć do grona zadowolonych wykopków i z czystym sumieniem dorzucić swoją cegiełkę z polecajką dla @dbijou. Jeśli planujecie oświadczyny i szukacie kogoś, kto ogarnie temat od A do Z, to walcie
#android jak wygląda integracja z asystentem głosowym po polsku? Dodam sobie przypominajke w języku polskim? Przeczyta mi to smsa? Pomijam samsungowego, bo tam jest jakiś inny. Dawno temu miałem Androida i teraz tak tylko zerkam z ukosa jak Apple splunęło na iOS i Siri po polsku
Siemka Mirki, w planie mam do zrobienia przyspieszenia na wzniesieniu. Problem taki, że mieszkam w dosyć płaskiej okolicy, jedyne wzniesienie jakie mam to bardzo krótki wiadukt z r-------a płyta chodnikowa gdzie nawet idąc idzie się w---------c stąd pomysł by sobie to zrobić na bieżni na siłowni gdzie mogę ustawić nachylenie. Tylko teraz tak xd jak to zazwyczaj robicie, logujecie się na swoją appke do śledzenia treningu jeśli bieżnia ma tablet? Czy po
Nie ma jakiejś darmowej alternatywy do #strava jeśli chodzi o planowanie tras #bieganie ? Nie chcę kolejnego fejsbuka dla sportowców, tylko właśnie heatmape gdzie się biega w danym mieście, gdzie mogę sobie trasę ułożyć. Próbuje sobie układać to na corosie manualnie klik po kliku, ale zdarza mi się w----c na zamknięte osiedle bez drogi na drugą stronę, albo jak ostatnio z---------c przez krzaki w lesie na drugą stronę
siemka, jakie ćwiczenia zazwyczaj robicie na rozgrzewkę przed #bieganie? Wiem, że tego jest sporo na youtube :D ale jestem ciekaw, co kto najczęściej praktykuje. Zarówno na stojąco jak i w jakimś marszu oczywiście
"Szturm polocji na mieszkanie Sakiewicza"- a tu zapis wideo samego Sakiewicza na którym słychać powód interwencji. Russpublika sra ludziom do łbów i miesza żeby nie przyschło.
Abstrahując od samej postaci Sakiewicza, to policjanci muszą się wylegitymować w sposób pozwalający na ich odnotowanie- jeśli chłop chce sobie takie dane nagrać, zapisać czy cokolwiek innego to funkcjonariusz ma psi obowiązek to podać.
Tydzień zakończony na 66km. Żelazo na 100% zaczyna działać, a sprawy sercowo-psychiczne się unormowały - przestało ściskać w żołądku i zbierać się na płacz, więc gitara.
Hej! Mam obecnie iPhone 14 pro. No i w sumie oprócz tego, ze zjechałem juz baterie (80%), to telefon działa idealnie. Jest szybki, ma fajny ekran, robi świetne zdjęcia. Do tego używam go czasem jako kamerki internetowej podczas calli - jakość jest po prostu rewelacyjna. Zastanawiam się czy jest sens wymiany tego modelu na nowy, ale nie widzę po prostu żadnych argumentów. Wymienię baterie za około 300zl i będzie idealnie. Co myślicie?
@KlawiaturowyKomandos: też mam 14'stke tylko podstawową wersje, jedynie co mnie w-----a nieziemsko to bateria, strach wyjść z domu bez powerbanka, szczególnie jak sporo nawigacji używasz
źródło: obraz
Pobierz