Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TMBRK

TMBRK

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16028
  • Znaleziska 9793
  • Mikroblog 6235
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 99
TMBRK
TMBRK przedwczoraj, 19:18:05
  • 0
kurła ale kiedy to minło
TMBRK - kurła ale kiedy to minło

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK przedwczoraj, 19:10:28
  • 0
pkeeeeeee
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
przedwczoraj, 19:10:59 via Android
  • 0
@TMBRK: Ja jesio ne
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK przedwczoraj, 19:07:59
  • 0
co byscie teraz brali z jak najwieksza amortyzacja do łupania asfaltu w wersji wide? Mysle o hoka cliftonach 10 wide ale podobno straszne zamulacze i stary system w podeszwie. Chce sie przesiasc z decathlonowych bitersow ktore kupilem 10lat temu i uzywalem raz na jakis czas gdy przypomnialo mi sie, ze przydaloby sie pobiegac. Hoki kupie w okolicy 450zl, cos lepszego w tej cenie?
#bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
przedwczoraj, 19:51:41 via Wykop
  • 1
@TMBRK: przy pytaniu o buty wide, to sugerowalbym najpierw sprawdzic jakie modeke beda dostepne w P w cenie ktora cie zadowala, a potem wrocic z pytaniem i/lub bazowac na runrepeat.com
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog
wczoraj, 05:59:17 via Wykop
  • 0
@TMBRK: ja obecnie poluję na Nike Vomero Plus, na Pepperze pojawiały się już poniżej 500 PLN. One mają też wersję wide, zerknij sobie na recenzje.
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 14.06.2026, 08:48:04
  • 0
pierwszy raz spotykam się z #iptv, na jakiej zasadzie to działa? Czy importując sobie taką listę do jakiegoś playera na androida dodatkowo sharuję dane jak w przypadku #p2p i mogę dostać liścik by zapłacić jakąś sumkę? Nie mam telewizji, a jedynie czasami potrzebuję obejrzeć jakiś program i wydaje się to świetną opcją
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
14.06.2026, 09:41:34 via Wypiek
  • 0
@marlod siemka Mirku podobno się na tym znasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
09.06.2026, 20:17:07
  • 0
Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.

No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 10.06.2026, 04:46:20 via Wypiek
  • 3
@amelinowa ale dlaczego w takim razie na androidzie w Polsce z powodzeniem działa AI Gemini od Google? Jakoś oni sobie poradzili
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 10.06.2026, 05:38:47 via Wypiek
  • 1
@damian44__ ja ostatnio w stronę pixeli łypie okiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 11.06.2026, 07:08:50 via Wypiek
  • 0
@amelinowa a nie ma?
  • Odpowiedz

382

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 05:13:04
  • 220
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
TMBRK
TMBRK 10.06.2026, 20:50:21 via Wypiek
  • 2
@Judicator obczaj sobie zen, to jest na podstawie firefoxa. Przepisywanie haseł z passwords działa
janekos
janekos
07.06.2026, 20:38:45
  • 6
Siema Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pijcie ze mną kompot, bo powiedziała tak! 💍

Chciałem dołączyć do grona zadowolonych wykopków i z czystym sumieniem dorzucić swoją cegiełkę z polecajką dla @dbijou. Jeśli planujecie oświadczyny i szukacie kogoś, kto ogarnie temat od A do Z, to walcie
janekos - Siema Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pijcie ze mną kompot, bo powiedziała t...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-07 211515

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 09.06.2026, 12:31:57 via Wykop
  • 0
@janekos: co to za kamien?
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 08.06.2026, 17:53:03
  • 4
#apple no i c--j tyle z tego polskiego Siri
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
08.06.2026, 18:40:19 via Wypiek
  • 0
@lesny_ no lepiej przejść na Androida gdzie nie masz j-----j nakładki nad Gemini…
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK
Autor
08.06.2026, 18:40:27 via Wypiek
  • 0
@lesny_ +jest kirwa taniej xd
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 08.06.2026, 18:34:29
  • 1
#android jak wygląda integracja z asystentem głosowym po polsku? Dodam sobie przypominajke w języku polskim? Przeczyta mi to smsa? Pomijam samsungowego, bo tam jest jakiś inny. Dawno temu miałem Androida i teraz tak tylko zerkam z ukosa jak Apple splunęło na iOS i Siri po polsku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
08.06.2026, 18:59:21 via Wypiek
  • 0
@TMBRK nie ma problemu
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
09.06.2026, 20:23:52 via Wykop
  • 0
@TMBRK: Pewnie, że tak. Od dawna tam to tak działa. To niestety tylko my jablkowcy mamy taką lipę, że trzeba po angielsku nawalać.
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 08.06.2026, 18:11:32
  • 9
#apple trzeba myśleć o przesiadce na Androida, tam chociaż Gemini jest natywnie a nie za nakładką od Apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 08.06.2026, 18:10:54
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 08.06.2026, 12:42:08
  • 1
to z kim mirkuje po 19 na wwdc 26? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#apple #ios #macos #iphone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
08.06.2026, 16:59:52 via Wykop
  • 0
@assninja: po muzyczce to raczej siri po dekadzie w rosji
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 06.06.2026, 15:31:07
  • 0
#ios jak szybko po WWDC jest nowy iOS dostępny w becie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSports24
eSports24
07.06.2026, 13:51:29 via Wykop
  • 1
@TMBRK: generalnie często tego samego dnia już jest wersja developerska
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 28.05.2026, 07:41:49
  • 0
Siemka Mirki, w planie mam do zrobienia przyspieszenia na wzniesieniu. Problem taki, że mieszkam w dosyć płaskiej okolicy, jedyne wzniesienie jakie mam to bardzo krótki wiadukt z r-------a płyta chodnikowa gdzie nawet idąc idzie się w---------c stąd pomysł by sobie to zrobić na bieżni na siłowni gdzie mogę ustawić nachylenie. Tylko teraz tak xd jak to zazwyczaj robicie, logujecie się na swoją appke do śledzenia treningu jeśli bieżnia ma tablet? Czy po
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 26.05.2026, 10:14:39
  • 0
Nie ma jakiejś darmowej alternatywy do #strava jeśli chodzi o planowanie tras #bieganie ? Nie chcę kolejnego fejsbuka dla sportowców, tylko właśnie heatmape gdzie się biega w danym mieście, gdzie mogę sobie trasę ułożyć. Próbuje sobie układać to na corosie manualnie klik po kliku, ale zdarza mi się w----c na zamknięte osiedle bez drogi na drugą stronę, albo jak ostatnio z---------c przez krzaki w lesie na drugą stronę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
26.05.2026, 13:22:11 via Wypiek
  • 0
@danonn hehehe o a to ciekawe, nie mam garmina a mogę sobie tam traske zaplanować elegancko :))) kojarzysz może z jakiego okresu są te heatmapy?
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 20.05.2026, 11:03:02
  • 1
siemka, jakie ćwiczenia zazwyczaj robicie na rozgrzewkę przed #bieganie? Wiem, że tego jest sporo na youtube :D ale jestem ciekaw, co kto najczęściej praktykuje. Zarówno na stojąco jak i w jakimś marszu oczywiście

#bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
20.05.2026, 11:08:56 via Wykop
  • 4
@TMBRK: żadne
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
20.05.2026, 15:47:46 via Wypiek
  • 1
@TMBRK żadne, rozgrzewam się biegnąc spokojnym tempem
  • Odpowiedz

375

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

Pokaż treści 18+

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

"Szturm polocji na mieszkanie Sakiewicza"- a tu zapis wideo samego Sakiewicza na którym słychać powód interwencji. Russpublika sra ludziom do łbów i miesza żeby nie przyschło.

SaperX
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 14:00:26
  • 146
  • #
    policja
  • #
    russpublika
  • #
    manipulacja
  • #
    polityka
TMBRK
TMBRK 16.05.2026, 15:26:50 via Wykop
  • 23
Abstrahując od samej postaci Sakiewicza, to policjanci muszą się wylegitymować w sposób pozwalający na ich odnotowanie- jeśli chłop chce sobie takie dane nagrać, zapisać czy cokolwiek innego to funkcjonariusz ma psi obowiązek to podać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fuzuyaku
Fuzuyaku
11.05.2026, 08:50:11
  • 17
50 643,81 - 13,50 - 16,01 - 13,41 - 11,05 - 12,01 = 50 577,83

Wybiegania, BC2, WT i przebieżki.

Tydzień zakończony na 66km. Żelazo na 100% zaczyna działać, a sprawy sercowo-psychiczne się unormowały - przestało ściskać w żołądku i zbierać się na płacz, więc gitara.

#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 11.05.2026, 09:35:59 via Wypiek
  • 0
@Fuzuyaku to po suplementacji żelaza Ci się poprawiło?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
11.05.2026, 04:26:05
  • 6
Hej! Mam obecnie iPhone 14 pro. No i w sumie oprócz tego, ze zjechałem juz baterie (80%), to telefon działa idealnie. Jest szybki, ma fajny ekran, robi świetne zdjęcia. Do tego używam go czasem jako kamerki internetowej podczas calli - jakość jest po prostu rewelacyjna. Zastanawiam się czy jest sens wymiany tego modelu na nowy, ale nie widzę po prostu żadnych argumentów. Wymienię baterie za około 300zl i będzie idealnie. Co myślicie?
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 11.05.2026, 06:11:50 via Wykop
  • 1
@KlawiaturowyKomandos: też mam 14'stke tylko podstawową wersje, jedynie co mnie w-----a nieziemsko to bateria, strach wyjść z domu bez powerbanka, szczególnie jak sporo nawigacji używasz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • POMIDOROWAJESTBORDOWA ♨️

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 28.04.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking