@kexus512: wlasnie nie, on bierze nówki i te o uznanej marce. Moze te filmy tak dobrze schodzą, ze dzielą się po 50%? I chui syty i tzipka cała?
@karix98: Odblokuj wreście priv to Ci wyślę leaky z p0rno Moni Kociolek i fusialki!
  • Odpowiedz
Te pieniądze deweloperom się po prostu należą. Ustalmy sobie pewne priorytety. Jeśli chodzi o finansowanie kogokolwiek w tym kraju, to wyląda to tak:

1.Deweloperzy
2.Kobiety
3.Emeryci

A
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krychu789: Stasiek miał zasadniczą przewagę nad współczesnymi młodymi ludźmi.
Po 1 działkę po rodzicach/dziadkach
Po 2 Brak dwóch lewych rączek
Po 3 Kolegów którzy mu pomogli przy budowie (potem on pomógł im)
Po 4 Możliwość zarabiania na zachodzie z ogromną przebitką względem PL (teraz już nierealne)
  • Odpowiedz
#takaprawda #heheszki
Na egzaminie na wydziale lekarskim profesor pyta studenta:
- Czy można zrobić skrobankę krowie?
- Nie wiem - odpowiada student.
W tej sytuacji profesor każe mu przyjść na egzamin poprawkowy. Student postanawia
odreagować porażkę w barze. Zamawia kilka kolejek. Przy ósmej barman mówi:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szkola #takaprawda #heheszki
Pewien mężczyzna stoi w kolejce do kasy w supermarkecie. Zauważa przypatrującą mu się,
atrakcyjną kobietę. Facet miał wrażenie, że gdzieś już ją widział.
Może jest podobna do jakiejś aktorki? - zaczął się zastanawiać.
W końcu zagadnął:
- Przepraszam, czy my się skądś znamy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W temacie mentalnego nadbagażu matek. Początek przedszkola, więc trzeba naszykowac ubrania na zmianę, poduszkę, kocyk etc. Generalnie z luzem do tego podeszłam - dziecko większe, to większe wyjebongo. Zapomniałam jednak o kapciach w dobrym rozmiarze. Dopiero dziecko mi przypomniało, mówiąc, że od koleżanki sobie wzięło.
Skucha. Mama nie pomyślała, nie pamiętała i nie kupiła, to nie ma paputow. Dobrze, ze jest Allegro z ekspresowa przesyłka, wiec będą na czwartek. Obym trafiła w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonZarobas: tylko w pracy jest ta różnica, że wybierasz sobie branżę/stanowisko zgodne z predyspozycjami. Szczur 50 kg raczej nie pójdzie na budowę czy na magazyn, podobnie ktoś z niskim IQ nie zostanie analitykiem finansowym. Tak naprawdę na WFie powinny być oceniane postępy, ale to wymagałoby dużego wysiłku ze strony nauczyciela, więc nikt tego nie robi.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie NAJGORSZA część GTA (pomijając uniwersum 2D). Robię kolejne podejście (a kupiłem premierowo w 2008) i może w końcu ukończę, bo zawsze odpuszczałem. Tak nudnych misji nie ma żadna z części, nawet przestarzała dzisiaj GTA3 była bardziej atrakcyjna. Tutaj serio nic się nie dzieje, 90% misji to pojedź na drugi koniec mapy, wystrzelaj wszystkich, po wystrzeleniu dostajesz 3 gwiazdki, zgub pościg, koniec. Powtórz, powtórz, powtórz i powtórz xD. Poza misjami generalnie nie
yahoomlody - Zdecydowanie NAJGORSZA część GTA (pomijając uniwersum 2D). Robię kolejne...

źródło: 61bO+4L57zL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GTA 4 to ogromny krok w tył względem San Andreas, gdzie była kupa zabawy, każda misja to było co innego i przynajmniej dzięki temu, że została zrobiona dla jaj to o wiele lepiej mi się obserwowało historię niż lamenty Niko o tym jak to źle jest zabijać i tego nie chce po czym można iść i rozjeżdżać niewinnych cywili xD


@yahoomlody: Łapią CJ'a skorumpowani policjanci i grożą mu, że wrobią
  • Odpowiedz
Tutaj serio nic się nie dzieje, 90% misji to pojedź na drugi koniec mapy, wystrzelaj wszystkich, po wystrzeleniu dostajesz 3 gwiazdki, zgub pościg, koniec.


@yahoomlody: Jakby to napisać, tak właśnie paradoksalnie tak właśnie wygląda większość misji w grach z cyklu gta niezależnie od części. Jeśli aż tak bardzo cię to denerwuje to nie włączaj gta online bo zapaści dostaniesz.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Obecne pokolenie, czy to w Polsce, czy w innych krajach, ma problem z kontaktami międzyludzkimi i organizacją wolnego czasu. Gdy odetniesz jeszcze od telefonu, zginie.

teatrem to w malym miescie raczej nie zrealizuje swojej pasji.


@wieniu: Z mojej wsi, dwie godziny jazdy i jestem w teatrze. Nie przeszkadza mi wyjazd na jakąś ciekawą sztukę lub koncert w filharmonii na drugi koniec Polski.

Codziennie nie chodzę.
  • Odpowiedz
duże miasto jest lepsze


@Kopyto96: mieszkam teraz w dużym mieście, ale tylko do końca roku, później akcja ewakuacja. Wolę zadupia, cisza spokój.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 powołując się na tą analogię: Ty nawet meczu nie widziałeś, a się wypowiadasz xD nie wiesz na temat czego masz to własne zdanie, kumasz czacze? Nie wiesz o czym mówisz, nie wiesz co krytykujesz i zamiast poświęcić 5 minut żeby w ogóle dowiedzieć się na temat czego piszesz to wolisz srać głupotami, jak typowy wyznawca habilitowany chłopskiego rozumu
  • Odpowiedz
@BozenaMal: No niezbyt, zacznijmy od tych erytrocytów. Niektórzy uważają, że one faktycznie w tych wgłębieniach transportują tlen, a to nie jest prawda.
  • Odpowiedz
Obejrzałem właśnie ten filmik z Polką z Warszawy, która chwali się na nim, że ją przeleciał czarnoskóry facet.


@Kopytnik_1: Szczerze, niezależnie od koloru skóry tego faceta takie chwalenie się jest po prostu mega dziwne.
  • Odpowiedz
Starożytna prawda ulicy powiada:

Możesz być miły dla laski a i tak nie zyskać koleżanki i nie zaruchasz.

Możesz być chamski dla laski a i tak zyskać koleżanki a zaruchasz.

Wybór
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca #studia #polska #polak #polakicebulaki #frajerzyzmlm #takaprawda #nosaczsundajski #robotsprzatajacy #gospodarka #heheszki #humorobrazkowy #n-----------------e

@Jokohama

U siebie na produkcji osiągnąłem już szczyt, więc żeby nie zakisić się tutaj ide dalej.


@Alfiarz @jutrobedzieinaczej @Andrut184 @asznysz @Programista500plus @wiedzminyo @Smartek @Bekovsky @Sarza01
A.....o - #praca #studia #polska #polak #polakicebulaki #frajerzyzmlm #takaprawda #no...

źródło: temp_file8223101023181966738

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#l-------------j #globalneocieplenie #takaprawda
Lato jest super. Upały może są czasami męczące ale lepsze to niż 5 stopni i deszcz.
Nawet z tym nie dyskutujcie bo za chwile będziecie brodzić po kostki w chlapie po śniegowej a dzień będzie się kończył o 16.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_pmp: Grzybo-ameba rozwijająca się bezpłciowo lub płciowo poprzez wypuszczanie haploidalnych zarodników bastionem orania prawactwa. Czekamy na potwierdzenie faktów przez Żukowską.
  • Odpowiedz
II RP liczyła 389 720 km2, utracone kresy wschodnie liczyły ok 180 tys km2 które swoją drogą były ubogie w złoża naturalne, a głównym złożem tam był torf
( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz ludność składająca sie z białorusinów i ukraińców, z którymi wtedy niespecjalnie sie dogadywaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) te dwie nacje lepiej sie dogadywały ruskimi, niż z nami, ale mniejsza. Brytyjczycy i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@prawda_w_moskwie: Widziałes kkedykolwiek czerwonego banana? XD

I jakbyś nie zauważył, to malarz z wąsem potem tez zaatakował kacapów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i nie zapominaj, że bez wtedy "pomocy" orków to nie wiem czy Polacy by odeprzeli skutecznie szwabów zza łabe, to też jest fakt
  • Odpowiedz
na plaży w sezonie


@g0blacK: w sumie to samo, w Świnoujściu widziałem jak facet sprzedawał paczki niby z amazona a debile to kupowali xD
  • Odpowiedz