Japonia kraj takich zboczeńców, ale popatrzcie na ich produkcje filmowe to jest masa wzorców, archetypy bohaterów, jakieś poważne rozterki itp często motywem jest zemsta, urazona duma albo honor.
Nie to co na zachodzie jak nie ma lesbijki albo geja w filmie to coś tu nie gra xd o honorze to nie ma co mówić ani poważnych sprawach tylko konsumpcjonizm
Aha no i zwykle jie ma czarnych również
I czy ktoś nazywa japończyków
Nie to co na zachodzie jak nie ma lesbijki albo geja w filmie to coś tu nie gra xd o honorze to nie ma co mówić ani poważnych sprawach tylko konsumpcjonizm
Aha no i zwykle jie ma czarnych również
I czy ktoś nazywa japończyków































źródło: FB_IMG_1724965844715
Pobierz