Japonia kraj takich zboczeńców, ale popatrzcie na ich produkcje filmowe to jest masa wzorców, archetypy bohaterów, jakieś poważne rozterki itp często motywem jest zemsta, urazona duma albo honor.
Nie to co na zachodzie jak nie ma lesbijki albo geja w filmie to coś tu nie gra xd o honorze to nie ma co mówić ani poważnych sprawach tylko konsumpcjonizm
Aha no i zwykle jie ma czarnych również
I czy ktoś nazywa japończyków
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Erk700: I zburzyli Chram Yasukuni budując na Jego miejscu przybytek jehowy? Wygnali Potomka Bogini Amaterasu przekształcając się w republikę? Shinto i Cesarz to są dwa najważniejsze fundamenty Japonii. Gdy one upadną ten kraj przestanie istnieć.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: W ONZ niegdyś ton nadawała jaczejka sowiecka (RWPG-owska), dziś jej rolę przejęła jaczejka maoistowska (BRICS-owska). ONZ jednak komuś jest potrzebny :)
  • Odpowiedz
  • 3
@Marson1234: masz rację, jutro punkt 6:00 stawiam się pod zakładem Januszeks S.A. celem odbycia 12 godzinnej szychty na stanowisku kołchoźnika taśmowego, to nie może być tak, że pana dobrodzieja nie stać na nowe Audi, nie wiem co wy sobie wyobrażacie prole
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Ten obrazek to "cope" jak cholera. Mnóstwo ludzi razem wynajmuje mieszkania, sporo osób robi na minimalnej i ma kobiety/dziewczyny/żony.

Jak masz brzydki ryj i brak tzw. dynaminy to i mieszkanie nic Ci nie da.
  • Odpowiedz
@kinson: kiedyś pozwalałem ale jeden taki zaczął odpisywać mi głupoty pod moimi wpisami z przed kilku miesięcy i mnie nie wołał. Od tamtej pory czarna lista jest tylko dla takich przypadków którzy kłamią na mój temat i mnie obrażają. Co pół roku czyszczę czarną listę i wiesz co? Trafiają tam ciągle te same osoby albo ich multikonta xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Strategia wykopu i kultury internetu: "narzekać, wyśmiewać i wyolbrzymiać"

Ktoś zauważa, że to bez sensu? Rozwiązanie: "to portal ze śmiesznymi obrazkami, podaj parę skrajnych przykładów"

Ktoś nie może tego podważyć? Rozwiązanie: "może niedługo odkryjesz o co chodziło z memami z papajem he he he"
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: Lidl na wyspach (owoce i warzywa zwłaszcza), to jakieś nieporozumienie od dłuższego czasu. Kompletnie przemrożone są i stąd to gnicie. Zwłaszcza winogrona, truskawki, maliny. Masakra
  • Odpowiedz
pamiętacie Aferę Zbożowa? Ilu Mirkow wtedy poleciało. Pamiętacie Aferę z Masą? Inne afery? Niedawno za moskiewska flagę w dupie poleciały następne osoby. A @m__b nic, bo nic nie musi. Hajs się zgadza, a jak jest jakaś afera to wystarczy nie komentować. O sojuszu z Orlenem już mało kto pamięta. O sojuszu z deweloperuchami też w końcu zapomnimy. Wystarczy nie komentować, nie podsycać ognia #afera #takaprawda
KRS - pamiętacie Aferę Zbożowa? Ilu Mirkow wtedy poleciało. Pamiętacie Aferę z Masą? ...

źródło: temp_file2106713646999056380

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_R_S: @K_R_S: No nie wiem czy hajsik się zgadza skoro pieniążki z Orlenu i NCBR się zaraz skończą a na wykopie reklamują się tylko idioci bo wszyscy lecą na adblockach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz