wszystko co robią chłopy robią aby zaliczyć baby i pokazać innym chłopom, że są lepsi od nich i zaliczyli te baby #takaprawda i wokół tego kręci się ten męski świat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawalerka15k: PL rozwijała się szybko dzięki boomowi na IT i gigantycznemu inflow kasy z zachodnich korpo do naszych programuchów, którzy następnie puszczali to w obieg dając pracę przede wszystkim budowlance.

Ale IT nie ma już za bardzo przestrzeni na rozwój gigantycznych (jak na Polskę) wynagrodzeń, bo nasi programiści będą drożsi od lokalnych (w USA/DE), a wtedy spada sens ich zatrudniania.

Reszta kraju ma zdecydowanie niższą innowacyjność i potencjał na wyciąganie
  • Odpowiedz
@kawalerka15k:

1. dobrze to juz bylo
2. pulapka sredniego rozwoju to jest tutaj od zawsze, tylko poprzez system naczyn poalczoncyh nie tak latwo sie od razy wyplatac z miejsca gdzie sie 20 lat mniej lub bardziej inwestowalo - jedni sie decyduja na zwinieci, inni sie wahaja, inni mysle ze moze sie poprawi.... :]
3. Dalej skupiajmy sie na wojenkach po-pis zamiast na kluczowych sprawach
4. To wszystko wina demokracji - juz Platon rozpracowal
  • Odpowiedz
Wsadź Hamiltona do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Leclerca do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Verstappena do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Ocona do tego McLarena, wygra mistrzostwo.

McLaren z dwoma kierowcami tieru 2, którzy mają zbyt podobne tempo do siebie, bez teamorders nie ma szans na WDC #takaprawda
#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie się dowiedziałem że wczoraj #gonciarz walczył na gali famemma. Jako bestia z Tokio.

Czyli podsumujmy koleś zaczyna jako redaktor recenzujący gry, następnie tworzy filmy rozrywkowe, później vloguje z Japonii. Dalej ogłasza całemu światu że go dziewczyna zostawiła niszcząc cały swój dorobek przez co popada w depresje. Jakkolwiek to nie brzmi jego wizerunek trochę ratuje afera związana z wykorzystywaniem modelek. A teraz zaczyna walczyć w pato gali.

O Gonciarzu można
K-S- - Właśnie się dowiedziałem że wczoraj #gonciarz walczył na gali famemma. Jako be...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach