Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 2SgZdmt[1]
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niedorzecznybubr: Jakie teorie spiskowe. Rosjanie nawet dyskusje na wykopie monitoruja i tłumacza na rosyjski ale niby nie piszą nic nigdy - wierzysz w to?
https://wykop.pl/link/3466243/uwaga-rosjanie-szpieguja-mirko-i-tlumacza-cale-dyskusje-na-swoim-forum
https://wykop.pl/link/3466243/uwaga-rosjanie-szpieguja-mirko-i-tlumacza-cale-dyskusje-na-swoim-forum
@niedorzecznybubr: No i nawet niekotrzy chwalili sie tym co wrzucali na rosyjski wykop. Czyli rosyjskie torle tęz sa u nas.
Aborcja to morderstwo #takaprawda
- 0
wszystko co robią chłopy robią aby zaliczyć baby i pokazać innym chłopom, że są lepsi od nich i zaliczyli te baby #takaprawda i wokół tego kręci się ten męski świat
- 0
- 607
@jezus_cameltoe u mnie są dwie kobiety, jedna jest szefem, a druga nowym pracownikiem. Dział IT w dużej uczelni wyższej
- 12
- 5
@1z10 XDDDDDD
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kawalerka15k: PL rozwijała się szybko dzięki boomowi na IT i gigantycznemu inflow kasy z zachodnich korpo do naszych programuchów, którzy następnie puszczali to w obieg dając pracę przede wszystkim budowlance.
Ale IT nie ma już za bardzo przestrzeni na rozwój gigantycznych (jak na Polskę) wynagrodzeń, bo nasi programiści będą drożsi od lokalnych (w USA/DE), a wtedy spada sens ich zatrudniania.
Reszta kraju ma zdecydowanie niższą innowacyjność i potencjał na wyciąganie
Ale IT nie ma już za bardzo przestrzeni na rozwój gigantycznych (jak na Polskę) wynagrodzeń, bo nasi programiści będą drożsi od lokalnych (w USA/DE), a wtedy spada sens ich zatrudniania.
Reszta kraju ma zdecydowanie niższą innowacyjność i potencjał na wyciąganie
@kawalerka15k:
1. dobrze to juz bylo
2. pulapka sredniego rozwoju to jest tutaj od zawsze, tylko poprzez system naczyn poalczoncyh nie tak latwo sie od razy wyplatac z miejsca gdzie sie 20 lat mniej lub bardziej inwestowalo - jedni sie decyduja na zwinieci, inni sie wahaja, inni mysle ze moze sie poprawi.... :]
3. Dalej skupiajmy sie na wojenkach po-pis zamiast na kluczowych sprawach
4. To wszystko wina demokracji - juz Platon rozpracowal
1. dobrze to juz bylo
2. pulapka sredniego rozwoju to jest tutaj od zawsze, tylko poprzez system naczyn poalczoncyh nie tak latwo sie od razy wyplatac z miejsca gdzie sie 20 lat mniej lub bardziej inwestowalo - jedni sie decyduja na zwinieci, inni sie wahaja, inni mysle ze moze sie poprawi.... :]
3. Dalej skupiajmy sie na wojenkach po-pis zamiast na kluczowych sprawach
4. To wszystko wina demokracji - juz Platon rozpracowal
Wsadź Hamiltona do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Leclerca do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Verstappena do tego McLarena, wygra mistrzostwo, wsadź Ocona do tego McLarena, wygra mistrzostwo.
McLaren z dwoma kierowcami tieru 2, którzy mają zbyt podobne tempo do siebie, bez teamorders nie ma szans na WDC #takaprawda
#f1
McLaren z dwoma kierowcami tieru 2, którzy mają zbyt podobne tempo do siebie, bez teamorders nie ma szans na WDC #takaprawda
#f1
- 8
@gejuszmapkt: Miałem na myśli Josa
@JednaRenkaJedenKaleka ocona xDDDDDD
Dzięki Norrisowi oba McLareny skończyły dziś wyścig, gdyby nie uniknął szaleńczego ataku Piastriego dwa bolidy byłyby out #takaprawda
#f1
#f1
@JednaRenkaJedenKaleka: zapomniałeś leków wziąć?
@JednaRenkaJedenKaleka: norris ogur nie potrafi nawet kolegi z zespołu pokonać xD I on mistrzem świata chce być, śmiechu warte.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@karix98: bombel wiemy że to ty
niemcy mają gzuz a w polscce macie gruz
#takaprawda
#takaprawda

- 0
konto usunięte via Wykop
- 0
@huntforfur: no to zapodaję radio gruz ziomeczku

- 16
Właśnie się dowiedziałem że wczoraj #gonciarz walczył na gali famemma. Jako bestia z Tokio.
Czyli podsumujmy koleś zaczyna jako redaktor recenzujący gry, następnie tworzy filmy rozrywkowe, później vloguje z Japonii. Dalej ogłasza całemu światu że go dziewczyna zostawiła niszcząc cały swój dorobek przez co popada w depresje. Jakkolwiek to nie brzmi jego wizerunek trochę ratuje afera związana z wykorzystywaniem modelek. A teraz zaczyna walczyć w pato gali.
O Gonciarzu można
Czyli podsumujmy koleś zaczyna jako redaktor recenzujący gry, następnie tworzy filmy rozrywkowe, później vloguje z Japonii. Dalej ogłasza całemu światu że go dziewczyna zostawiła niszcząc cały swój dorobek przez co popada w depresje. Jakkolwiek to nie brzmi jego wizerunek trochę ratuje afera związana z wykorzystywaniem modelek. A teraz zaczyna walczyć w pato gali.
O Gonciarzu można
źródło: obraz
Pobierz@K-S- to byłby pewnie najgorszy film świata
- 2
@grill-hasa: Nie kojarzysz "kasiu wróć"






























Komentarz usunięty przez moderatora