To wnioski na podstawie obserwacji

- moich partnerów


@gejuszmapkt: wysnuwaj wnioski na temat kobiet i małżeństwa z obserwacji homoseksualistów. Co może pójść nie tak
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: to pato streamy itp. pato content potęguje w ludziach taką mentalność kapryśnego obywatela rzymu czerpiącego dziką przyjemność z czyjegoś nieszczęścia, siedząc na trybunach w Koloseum.
Choć nie da sie ukryć że takie rzeczy miały miejsce już wcześniej w internecie.
  • Odpowiedz
@recesja: no ja wiem że miały, ale sporo znalezisk o tym jak meżczyzna nie może pokazać emocji, ani chorób psychicznych, tymczasem wpis to jasne wołanie o pomoc, nawet jeśli to troll, to zamiast to karmić wystarczy powiedzieć słuchaj sprawa wygląda tak i tak według mnie można sie udać do specjalisty (kilka osób tak zrobiło) a ogromny % próbuje u gościa to potęgować co może doprowadzić do tragedii.

Nie ogarniam co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio połowa tagu teraz analizuje całkowicie poważnie ton głosu na nagraniu łódzkiego kamienicznika i próbuje odczytywać jego intencje? Ale gniję xD Elyta internetu pełna świadomych użytkowników, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu łapie się na najprostszego baita pod słońcem.

Midel przecież nie zarabia na nieruchomościach tylko na atencji, która monetyzuje się w szkolenia. Dając Midlowi atencję (w jakiejkolwiek formie) wykopki robią mu rekrutację xD Nawet jeżeli ta atencja to wrogość, pogarda itp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gniazdownick:

Przyjedzie stu takich Areczków, zostawi po 10k i nie trzeba kupować kolejnej kawalerki. Sama się kupi.


Z tymi szkoleniami to na pewno tak jest. Polak w sklepie się 10 razy zastanowi, czy ma wziąć szynkę konserwową w promocji za 19,99zł/kg, czy może jednak polędwicę sopocką, bo jak kupi co najmniej pół kilo, to będzie po 18,99zł/kg, ale na pewno ludzie płacą jakiemuś klaunowi po 10k za webinar, gdzie im
  • Odpowiedz
Jak to mówią co niektóre wychodki: "Polycja nie jest nam potrzebna, jak się ją rozwiąże to nikt nie zauważy". Tymczasem w oficjalnych statystykach najwięcej interwencji trafia właśnie do Policji i w skali innych służb te liczby są kolosalnie większe. Jedynie ZRM nie odstaje aż tak bardzo.
#policja #bezpieczenstwo #polska #takaprawda #112
Nanuno - Jak to mówią co niektóre wychodki: "Polycja nie jest nam potrzebna, jak się ...

źródło: mswia

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znasz kafke?


@Michal_Spira: co wy macie z tą kafką od jakiegoś czasu tutaj? xD
podejrzewam że w 95% procentach użyć kończy się na tym że instalujesz klienta kafki do swojego języka, i wypluwasz mu wiadomości albo masz konsumera zapiętego, wielkie mi rocket science
  • Odpowiedz
Pizza w stylu nowojorskim jest lepsza od oryginalnej włoskiej pizzy neapolitańskiej.

Niemiecki Doner Kebab jest lepszy od oryginalnego tureckiego kebaba.

Za to pierogi i burgery są najlepsze w swojej oryginalnej formie.

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Markotny_Marek: to nie korporacje odbierają Ci magię świąt (czy jak to tam nazwiesz) tylko sam sobie pozwalasz je zagarnąć. nie musisz kupować tony plastikowego gówna, żałosnych ozdóbek i gadżetów, drogich prezentów byle pokazać, że cię stać, robić masy żarcia, które potem wyjebiesz, bo nie będzie komu tego przejeść itd. to od ciebie zależy jakie te święta będą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lynch9: człowieku ludzie miliony na owsiaka dajo bo on sprzęty szpitalom wypożycza ! a żona jego po kilkanaście k na miesiąc se wypłaca a ty sie jakimiś małymi zbiórkami przejmujesz
  • Odpowiedz
Najlepsze rodziny to gdy pomiędzy każdym z 3-4 dzieci jest 1-2 lata max różnicy
Bam Bam Bam i załatwione, ciąża za ciąża i baba ma potem z górki.
Kilka lat się pieluchach pomęczyć a potem żona może wrócić do sylwetki bikini plażowej.
Chłop ma spełniony obowiązek naturalny przekazania potomstwa, baba też i jednocześnie ma dalej zdrową klacz z ładnym ciałem.
Potem chłop może zrobić wazektomie i bez gumy i tabletek dla klaczy mieć jakościowe życie bez
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon

@Linnior88: 50 latka na zachodzie to jak 30 latka w polsce. zreszta rucham dla sportu bo mam czas nie tak jak kobiety max do 35 roku bo potem juz komplikacje przy porodzie i ryzyko chorob dziecka

Po co robisz komuś wykłady na temat dzieci jak sam jesteś z babcią ? Was temat dzieci nie dotyczy
  • Odpowiedz