Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lynch9: człowieku ludzie miliony na owsiaka dajo bo on sprzęty szpitalom wypożycza ! a żona jego po kilkanaście k na miesiąc se wypłaca a ty sie jakimiś małymi zbiórkami przejmujesz
  • Odpowiedz
Najlepsze rodziny to gdy pomiędzy każdym z 3-4 dzieci jest 1-2 lata max różnicy
Bam Bam Bam i załatwione, ciąża za ciąża i baba ma potem z górki.
Kilka lat się pieluchach pomęczyć a potem żona może wrócić do sylwetki bikini plażowej.
Chłop ma spełniony obowiązek naturalny przekazania potomstwa, baba też i jednocześnie ma dalej zdrową klacz z ładnym ciałem.
Potem chłop może zrobić wazektomie i bez gumy i tabletek dla klaczy mieć jakościowe życie bez
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon

@Linnior88: 50 latka na zachodzie to jak 30 latka w polsce. zreszta rucham dla sportu bo mam czas nie tak jak kobiety max do 35 roku bo potem juz komplikacje przy porodzie i ryzyko chorob dziecka

Po co robisz komuś wykłady na temat dzieci jak sam jesteś z babcią ? Was temat dzieci nie dotyczy
  • Odpowiedz
Robisz coś dla siebie, w stylu rozwijania pasji, czy realizacji marzeń na które wcześniej nie miałeś czasu?


@Zielony34: od 50 lat po zastrzyku dużej gotówki tak jak napisałem, przeszedłem na własną emeryturę (żona też), firmę oddałem synowi i razem z żoną podróżujemy kamperem po świecie (w tym roku pojechaliśmy do Portugalii) wcześniej nie miałem kasy na takie wojaże i czasu, a to nam obojgu zajebiście się podoba.
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: A to jestem spokojny i dobrze to się czyta. Pytałem, bo mamy bardzo wielu facetów dotkniętych depresją, szczególnie po przekroczeniu pewnego wieku. Lepiej zapytać czasem głupio, niż olać temat. Powodzenia, pozytywnych przygód i dobrych doświadczeń życzę!
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego doszło do rozpadu I Rzeczpospolitej i dalej rozbiorów. Nomenklatura ówczesna blokowała rozwój klasy mieszczańskiej utrzymując za wszelką cenę feudalne stosunki społeczne. Spowodowało to zacofanie rozwoju społecznego a także i technicznego podczas gdy społeczeństwa mieszczańskie w zachodniej europie kwitły i rozwijały rzemiosło, manufaktury a potem weszły w rewolucję przemysłową. U nas rewolucję przemysłową przeprowadzała dopiero komuna, która feudałów wzięła za ryj xD
W takiej I RP poziom urbanizacji kraju wynosił 10%. Na
wuwuzela1 - Właśnie dlatego doszło do rozpadu I Rzeczpospolitej i dalej rozbiorów. No...

źródło: 40bed8cfd08daa37e748b4e98a6c10a7772639d8b3247a90fa4ce7f5b05072f6

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuwuzela1: oni się nawet nie kryją, tylko piszą wprost o mieszkaniach jako instrumencie finansowym, który ma być nisko opodatkowany ()
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: ale smord, pot i wszelakie wydzielny sa jak najubardziej ok i naturlane, powinnismy wszyscy zbllizyc sie do natury i po prostu bardziej smierdziec, po calkim szybkim czasie przestaloby to nam przeszkadzac. Przez wiekszosc czasu czlowiek na tej planecie po prostus smierdzial.
  • Odpowiedz
Larsberg: fanboj, troll czy wariat?
Aż mi się fanboje Gothica przypominają ( ͡° ͜ʖ ͡°) No gra jest drewniana bo yyy uuuu realizm yyy prawdziwi gracze docenią eee nooby by chciały ułatwień. Zamiast przyznać że po prostu lubi się slav / euro jank, to trzeba n---------ć fikołki. Po prostu zainstaluj moda bro!

#gry #stalker #takaprawda
Foxing - Larsberg: fanboj, troll czy wariat? 
Aż mi się fanboje Gothica przypominają ...

źródło: Screenshot 2024-11-29 at 21-49-45 Profil @Larsberg Wykop.pl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychodzi na to ze jeden z bogatszych Polaków i właściciel firmy deweloperskiej pogroził w mediach, że były obiecane dopłaty do kredytów i nie są dowiezione a cała wieruszka przełyka swoje deklaracje i robi salto w tył żeby je dowieźć kosztem zwykłych ludzi. Rzeczpospolita deweloperska dla wybrańców

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olek0808: Lobbing bogaczy to jak najbardziej kapitalizm, tylko taki realny kapitalizm.
Teoretyczny wolnoparóweczkowy kapitalizm ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co ten mityczny socjalizm, który następnym razem na pewno się uda.
  • Odpowiedz
@look997:

zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie do uczestników ruchu

Tylko czemu zawsze pieszy do kierowcy?

Może tak kierowcy zaczną mieć ograniczone zaufanie i zaczną zwalniać przed przejściem, przecież nie wiesz czy ktoś nie wskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) miej ograniczone zaufanie
  • Odpowiedz
@typ53B @look997 Dokładnie, pieszy powinien czuć się niebezpiecznie i mieć oczy dookoła głowy, a jak ktoś jest niepełnosprawny, albo z innego powodu może mieć z tym problem, to jego problem. Najlepiej niech nie wychodzi z domu, żeby nie utrudniać ruchu.
  • Odpowiedz