Dwa lata temu za 25k pisali, że to pensja głodowa. Teraz większość za tą kase da się pokroić, i pokornie będzie farmiła taski w sprincie z cotygodniową prośbą o dokładkę, żeby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że się o---------ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #takaprawda #programista25k
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FWNietzsche: Myślę, że sporo osób podskórnie już wtedy myślało, że te maseczki, przyłbice, siadanie na co drugim siedzeniu w autobusie czy pociągu, godziny dla seniorów, ograniczenia w poruszaniu się i mycie rąk co 15 minut płynem do dezynfekcji to durnota mająca więcej wspólnego z jakimiś praktykami plemienno-magicznymi niż rzeczywistymi staraniami o ograniczanie transmisji wirusa, ale mało kto był na tyle odważny (i wciąż jest) by powiedzieć, że król był nagi.
  • Odpowiedz
No stety/niestety takie jest życie;p każde pokolenie ma swoje wyzwania z którymi musi się zmierzyć. Możesz też patrzeć na to tak, nie doświadczyłeś wojny, PRL też Cię ominął, urodziłeś się w czasach kiedy wszystko w pewnym sensie jest w Twoich rękach, możesz wyjechać do dowolnego miejsca na świecie, mogłeś studiować, nie musisz się bać o robotę. Sam jestem w podobnym wieku (87), w moim roczniku było jeszcze trudniej się dostać do liceum/na
  • Odpowiedz
Szkoda na was strzępić ryja.
Skoro chcecie uwolnić chłopa od czołguf to musicie białka uderzyć w rogale.
Wystarczyłoby masowo odstawić wypok na kilka dni.
Nie ma ruchu na stronie, reklamy sie nie klikają i człowiek bez jajek szybciutko zagoni małpy zwane moderacją do klatek.
Tak go nie uwolnicie.
Odpuście na kilka dni wypok. Popisać głupoty można sobie chwilowo na innych stronach. Żaden to problem nie jest.
WiesniakzPowolania - Szkoda na was strzępić ryja.
Skoro chcecie uwolnić chłopa od czo...

źródło: xda3wzi2j0541

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chwalesie #takaprawda
Tez tak robicie, ze jak wam cos spadnie i nie wiecie gdzie polecialo i nie umiecie znalezc to upuszczacie drugi podbny przedmiot zeby zobaczyc gdzie poleci?
Wlasnie tak zrobilem, udalo sie za 3 cim razem, sam bylem w szoku jak to mozliwe ze przelecialo nad kartonem z kablami i wyladowalo pomiędzy tym kartonem z drugiej strony a scianą.
Mysle, ze to dowod na to, ze zyjemy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach