Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slabart12

slabart12

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5213
  • Znaleziska 2742
  • Mikroblog 2471
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
19.06.2026, 05:55:57
  • 3
"Pełnomocniczka rządu do spraw mechanizmu SAFE Magdalena Sobkowiak-Czarnecka zostanie powołana na stanowisko wiceministry obrony narodowej - ustalił reporter "Faktów" TVN Michał Tracz.

Sobkowiak-Czarnecka ma odebrać nominację dzisiaj. W MON zajmować się będzie między innymi zakupami dla armii."

Julczysko z podwójnym nazwiskiem rusza w swiat na zakupy.

#blackpill #krajkukoldow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 19.06.2026, 07:18:12 via Wykop
  • 1
@MarianoItalianoPiller: Za rok trzeba odsunąć ten feministyczny rząd od władzy
  • Odpowiedz
omega33
omega33
16.06.2026, 12:45:28
  • 6
Według mnie p0lactwo powinno mieć większy szacunek do swoich niemieckich panów, wszakże cały rozwój tego nieudolnego państwa po 1989 został oparty na niemieckich pieniądzach
#blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 16.06.2026, 20:01:57 via Wykop
  • 0
@omega33: Słaby trolling
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
14.06.2026, 20:36:15
  • 6
Holandia to drużyna wzrostaków i nie chce im się biegać, a Japończycy to manleci i wiedzą, że muszą starać się bardziej w życiu, by coś osiągnąć. Natura.
#mecz #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 14.06.2026, 20:49:05 via Wykop
  • 4
@moja-walka: Najniższa średnia wzrostu wśród mundialowych drużyn to 178cm.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
12.06.2026, 21:20:35
  • 2
✨️ Jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie? Ⓘ
Dlaczego przegrywy non stop narzekają zamiast wziąć się za siebie? Sam byłem #przegryw ale stwierdziłem ile można non stop zwalać na innych? Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie a nie że każdy winny tylko nie ja. Baba to powinna sama zagadać, wszystko powinno być podane na tacy i przecież to mnie powinni zapraszać na imprezy na jachcie wśród modelek. Typowa roszczeniowa postawa przegrywa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 12.06.2026, 21:32:08 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Przede wszystkim trzeba urosnąć
  • Odpowiedz
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
12.06.2026, 20:39:56
  • 0
Wzrost czy morda? A może tylko jedno i drugie? #blackpill

Wzrost czy japa?

  • Wzrost 21.2% (14)
  • Japa 43.9% (29)
  • All in albo nic 34.8% (23)

Oddanych głosów: 66

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 12.06.2026, 21:30:57 via Wykop
  • 0
@MarianoItalianoPiller: To i to z lekkim wskazaniem na wzrost, bo można podać jego obiektywną wartość.
  • Odpowiedz
omega33
omega33
12.06.2026, 21:12:14
  • 1
Zamierzam dołączyć do Arabów i szerzyć rewolucję islamską (pokojowo). Bądźmy szczerzy, Europa już jest stracona, została ona stracona po 1952, a teraz tylko będziemy patrzeć jak upada. Masz więc wybór między czarnymi, lewakami, cuckserwatystami i Arabami. Osobiście wybieram Arabów, bo za bardzo się rozbestwiliśmy
#blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 12.06.2026, 21:27:15 via Wykop
  • 0
@omega33: Upadek Zachodu to lata 60. choć różne procesy, które do tego doprowadziły zaczęły się znacznie wcześniej.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
09.06.2026, 18:24:21
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 09.06.2026, 21:16:28 via Wykop
  • 8
@lubiesikacdozlewu: Kobiety jedno mówią, drugie myślą, a trzecie robią...
  • Odpowiedz
czescmampytanie
czescmampytanie
03.06.2026, 08:07:13
  • 30
powiem wam ze po wielu latach siedzenia w temacie związków, redpilli, blackpilli oraz wielu wnioskach z własnych obserwacji jak i obserwacji innych osoób, zdaje sobie sprawę że to wszystko jest na prawdę prostę.

pamiętam jak na początku mojej przygody wśród normictwa popularne były hasła że nie da się zrozumieć kobiet xD dla zobrazowania tego boomerzy używali przenośni że "kobiety są z wenus, a mężczyźni są z marsa" xD teraz nawet normictwo tego
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 03.06.2026, 08:15:05 via Wykop
  • 2
@LostHoldenCaulfield: Jeszcze musisz mieć wzrost i parę innych rzeczy
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
01.06.2026, 17:58:36
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 02.06.2026, 19:28:04 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: Dużo z tego opisu pasuje do mnie...
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
25.05.2026, 22:15:02
  • 13
Mając 173 cm większość dziewczyn, kobiet i dzieciaków jest mojego wzrostu. Pary które widzę to tym chłopom sięgam do barków. K---a, over. Niby nie ma wojny, nie ma głodu, zarazy ale człowiek jest nieszczęśliwy przez takie gowno na które nie miał wpływu. W tym społeczeństwie niski facet nie ma
Czego szukać bo ci idioci albo będę nas okłamywać, albo gaslightiwac albo copeowac ( albo wleci już jawna eugenika gorszy niż ta Adolfa)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 26.05.2026, 06:51:59 via Wykop
  • 0
@Synco: A jednak w te związki wchodzą i w nich trwają...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:31:40
  • 0
✨️ Czy blackpillowcy mają rację? Ⓘ
Nie no blackpillowcy to już przechodzą sami siebie. Jakim cudem jest niby over dla przeciętnego chłopa? Bo kiedyś narracja była że over tylko dla brzydkich a teraz jest że nawet dla przeciętnych albo wgl dla tych niżej od chada. To jak wytłumaczycie takiego Ćwiąkałe? Gość powinien siedzieć na tagu #przegryw a ma żonę i to fajną, bo nawet w Q&A mówił że często jest pytany
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 26.05.2026, 06:44:01 via Wykop
  • 10
@mirko_anonim: Gość jest znanym dziennikarzem, więc to nie jest zwykły chłop tylko top 5% pod względem zarobków, znajomości etc.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
25.05.2026, 07:09:30
  • 65
na dobry początek dnia
#przegryw #blackpill #polskiedomy
GoldenJanusz - na dobry początek dnia 
#przegryw #blackpill #polskiedomy

źródło: 1000033603

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 25.05.2026, 11:47:26 via Wykop
  • 7
@LostHoldenCaulfield: Wiara w tzw. wolny rynek to jedna z przyczyn dzisiejszych problemów Zachodu. Na rynku matrymonialnym mamy właśnie wolny rynek i efekty są jakie są. Kiedyś było to dużo bardziej regulowane przez religię, presję społeczeństwa etc. Poglądy wolnorynkowe to nie jest przeciwieństwo lewicy.
  • Odpowiedz
slabart12
slabart12 25.05.2026, 15:42:34 via Wykop
  • 0
@LostHoldenCaulfield: Nie ma to jak reductio ad absurdum- albo tzw. wolny rynek albo Wenezuela... Klasyka korwinizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W rzeczywistości istnieje więcej modeli polityki gospodarczej- patrz dzisiejsze Chiny, Skandynawia, Zachód po IIWŚ etc. etc. Co do socjalu to wątpie by jego ograniczenie jakoś drastycznie zmieniło sytuację w dobie dzisiejszego indywidualizmu, instagrama, otwartych granic etc.
  • Odpowiedz
slabart12
slabart12 25.05.2026, 17:14:51 via Wykop
  • 0
@LostHoldenCaulfield: Dzielnie walczysz z chochołem, którego sam stworzyłeś... Większość świata nie wpisuje się w dychotomię pt. albo Wenezuela albo wolnorynkowa utopia. W takich np. Chinach czy Skandynawii jest mieszanka kapitalizmu i interwencjonizmu państwowego.
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
20.05.2026, 21:04:29
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 20.05.2026, 23:50:43 via Wykop
  • 2
@TTedbundYY: Pełna zgoda, ale tego wszystkiego nie da się zrobić dopóki na Zachodzie dominuje ideologia liberalna i (ultra)indywidualizm. Liberalizm jest w kryzysie, ale nadal jest na tyle silny, żeby nie dopuścić do takich zmian. Wygląda na to, że to wszystko będzie się musiało zawalić zanim radykalne zmiany staną się możliwe.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
16.05.2026, 10:44:10
  • 9
chyba jeszcze nigdy nie widziałem pary typu ładna laska i niski facet, ale z dobrą mordą. zawsze to facet 185+cm z mordą ogra i ładna dziewczyna. wniosek jest jeden - wzrost > morda
#przegryw #blackpill #takaprawda #zwiazki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 16.05.2026, 12:34:44 via Wykop
  • 0
@Basedcritique: Aż tak to chyba nie. Moim zdaniem 180cm to zawsze będzie dobry wzrost. Ludzie nie mogą przecież rosnąć bez końca.
  • Odpowiedz
slabart12
slabart12 16.05.2026, 12:37:05 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: I jedno i drugie się liczy. Wzrost ma tę przewagę, że jest obiektywny, a morda do pewnego stopnia jednak subiektywna.
  • Odpowiedz
DrPrzegrozofiusz
DrPrzegrozofiusz
16.05.2026, 06:26:50
  • 4
Chłop za stary na młódki bo lvl 37 już niestety niedawno wleciał więc to raczej dylemat dla chłopa 22-30, ale biorąc pod uwagę od którego wieku różowe zaczynają się puszczać, a kiedy istnieje szansa na zostanie samotną matką co na tinderze powie, ze wyrosła z ONS i FWB to pojęcie groomingu czy ściganie chłopaków np. level 25 za ruchniecie legalnej w zwyż nastki powinno być zbanowane ze względu na warunki otoczenia i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 16.05.2026, 09:56:47 via Wykop
  • 0
@kraven2024: Jak się jest znanym aktorem to tak...
  • Odpowiedz
kidi1
kidi1
16.05.2026, 07:48:02
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 16.05.2026, 09:54:55 via Wykop
  • 1
@kidi1: A były smoki w tej bajce?
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
12.05.2026, 16:28:24
  • 0
Alesandro jak jednoczesnie mozess byc inteligentny i wyznawac blackpill a z drigiej strony wierzyc w Jakis cope w postaci ze cos jest po smierci i wiare w boga xd
@_Alessandro_
#blackpill
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 12.05.2026, 19:40:27 via Wykop
  • 0
@Henson_: Rozwiń o co chodzi z tym gnostycyzmem
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
06.05.2026, 09:31:59
  • 1
Pigularze: My jesteśmy oświeceni, kierujemy się tylko czystą nauką!
Też pigularze: Haha normiki patrzcie, dwie baby coś napisały w internecie, jak wy możecie nie ekstrapolować tego na resztę populacji?!

I właśnie dlatego wszyscy mają was za przygłupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam przy tej okazji najbardziej kruchy płatek śniegu @czescmampytanie, który tak się załamał, jak się zorientował, co odwalił
wstanczyk - Pigularze: My jesteśmy oświeceni, kierujemy się tylko czystą nauką!
Też p...

źródło: Screenshot 2026-05-06 at 11-28-50 Profil @wstanczyk Wykop.pl

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 06.05.2026, 13:55:16 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Równie dobrze możesz powiedzieć, że biedacy z faweli są sfrustrowani i ogólnie mają kiepski charakter. No są sfrustrowani, bo mają ciężkie życie
  • Odpowiedz
slabart12
slabart12 06.05.2026, 16:28:04 via Wykop
  • 1
@wstanczyk: To jest moim zdaniem mylenie przyczyny ze skutkiem. Najpierw pogorszyła się sytuacja na tzw. rynku matrymonialnym, a efektem tego jest właśnie rosnącą popularność pigułek, które próbują wyjaśnić chłopom dlaczego tak się dzieje.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.05.2026, 07:53:36
  • 0
✨️ Czy marzysz o romantycznym związku mimo zgorzknienia? Ⓘ
Nie macie tak że przy całym waszym zblackpillowaniu i niechęci do związków to są chwile że marzycie znów o romantycznym związku? Ja #blackpill poznałem już wiele lat temu i z wiekiem tylko bardziej zgorzkniały i sftrustrowany ale np. oglądam co jakiś czas taką parę na youtube i wiem że w internecie ludzie udają ale nie da się podrobić tego jak ta babka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slabart12
slabart12 06.05.2026, 08:07:22 via Wykop
  • 10
@mirko_anonim: W pewnym wieku już się o tym nie marzy, bo to trochę jak science fiction
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

slabart12

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking