Wpis z mikrobloga

Glapiński : podwyższa stopy procentowe żeby uspokoić rozbuchaną gospodarkę i sprawić by oszczednosci znowu wróciły pod materac.

Tymczasem Polacy : 11mln paczek w jeden dzień. XD

Beka z was utracjusze, wcale nie dziwie sie że wiekszosci z was nie stac nawet na chalupke 80m2, skoro, jak dzieci, dajecie sie zwodzić swiatecznemu marketingowi i rozierdalacie pieniadz na byle gówno. Ja na swieta wydam maksymalnie 150 zlotych - makowiec, rybka, mandarynki, whisky i coca cola. Prezentów nikomu kupował nie bede bo sam też ich nie oczekuje. Nikogo nie zapraszam bo w swiętę chcę mieć troche spokoju, polożeć z kobitą na wyrze i poklepać ją troche po dupie. Przygotowanie swiatecznych potraw rozbije w czasie i do samego sylwestra bede jadl soczyste i swieze salatki, kiedy wy bedziecie wpieprzać podchodzace wodą gyros i jarzynową xDDDD

#bekazpodludzi #polskiedomy #nieruchomosci #finanse #patologiazewsi #nosaczsundajski #inpost #swieta
daeun - Glapiński : podwyższa stopy procentowe żeby uspokoić rozbuchaną gospodarkę i ...

źródło: temp_file2796531522014700775

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@StaryDziad12 dzialka 80 tysiecy, domek holenderski 30 . Do odlozenie w maksymalnie 3 lata jesli oboje z kobitą pracujecie i macie dochody rzedu 4 czy 5 kola.
  • Odpowiedz
domek holenderski 30


@daeun: xDDDDDDDDDDDDDD

Szukałem takiego domku i za 30k to dostaniesz zagrzybiałe wilgotne gówno z lat 90., nowy domek holenderski kosztuje 100k PLN+. No i to sam domek, bo dociągnięcie do niego wody/prądu/odbiór ścieków to dodatkowe 20k PLN w wariancie optymistycznym (media w drodze). Także licz 120k PLN za domek o powierzchni 25 m^2 z tragiczną izolacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego działka
  • Odpowiedz
@daeun: Działka za 80 kPLN to chyba w Piździszewie Dolnym. A teraz podaj cenę uzbrojonej działki położonej do 15 minut jazdy od centrum miasta powyzej 100 tys. mieszkańców.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@old_s siec elektryczna jest wszedzie, 5 kola w lape i masz skrzynke w miesiac, studnia glebinowa drugie piec, ostatnie piec na szambo. Trzeba troszeczke ruszyć glową a nie liczyc ze Urzad Gminy magicznie rozwiaze wszystkie Twoje problemy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PfefferWerfer dzis robilem fuche na miescie i zlecioniodawca chcial mi sprzedac swoj za 15. Ale laleczka, zero grzyba, kompletne wyposazenie i telewizor samsunga 50 cali. Tylko ze zarobiony cham, deweloper.
  • Odpowiedz
dzis robilem fuche na miescie i zlecioniodawca chcial mi sprzedac swoj za 15. Ale laleczka, zero grzyba, kompletne wyposazenie i telewizor samsunga 50 cali. Tylko ze zarobiony cham, deweloper.


@daeun: No to fajnie, daj link do ogłoszenia na olx żebyśmy mogli to zweryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: widziałem kiedyś ogloszenia sprzedaży domów za 350k (gdzieś 3 lata temu), a to były holenderki po liftingu imitujące tradycyjne domy. Nawet dach dwuspadowy miały dorobiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Działki w tamtej okolicy po 60k chodziły, więc patodeweloper bez mydła kogoś zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. nie wiesz kto to daeun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun
Dokładnie tak, stopy dźwigać w opór co by się kredyciarze zesrali i starczyło im tylko na miniratkę i suchy chleb, kto to widzioł tak nie szanować pieniędzy
  • Odpowiedz
150 zlotych - makowiec, rybka, mandarynki, whisky i coca cola


@daeun: Jezus Maria dołóż, chociaż jeszcze z 50 zł na te łychę, na moją odpowiedzialność.... Szanuj się trochę.
  • Odpowiedz