#sterydy #mikrokoksy jak zbija u Was estro sam master/primo bez IA? Zakładając, że jesteście między 15-18% bf i macie dietę bez niedoborów (w szczególności cynku)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ceo_of_ldar: U mnie prima dość mocno zbijała estro. 350 testa, 600 primy i estro było blisko 0. Jak czytałem na wielu zagranicznych forach to wiele osób musi trzymać stosunek testa do Primy 1:1, bo tak mocno im uwala estro.
Masteron raczej nie zbija, tylko maskuje skutki zbyt wysokiego poziomu estro.
Bf miałem dużo niższy jbc.
Masteron raczej nie zbija, tylko maskuje skutki zbyt wysokiego poziomu estro.
Bf miałem dużo niższy jbc.
Jakiś czas nie ćwiczyłem, mimo to waliłem skromne 250mg susty raz na tydzień (efekty widoczne były mimo, że nie ćwiczyłem). Teraz wjeżdżam na grubo na siłkę, motywację mam level max, będę n-------ł ostro. Dodatkowo mam dużo wolnego czasu więc będzie to czysta przyjemność.
Zwiększyć dawkę?
Od razu mówię, że przebadany jestem pod każdym kątem, wszystko jest zajebiście, był kardiolog, były badania krwi, hormonów itp. wiadomo teść w------y, ale poza tym wszystko spoko.
Zwiększyć dawkę?
Od razu mówię, że przebadany jestem pod każdym kątem, wszystko jest zajebiście, był kardiolog, były badania krwi, hormonów itp. wiadomo teść w------y, ale poza tym wszystko spoko.
- 2
@Piho: teść załóżmy 100zł/10ml 1ml=250mg teścia, zapodajesz se 1ml/tygodniowo, teść będzie ponad skalę, ale to taka mała dawka, nie powinno być żadnych problemów. A jak chcesz zbadać krew to albo bulisz 300zł, albo masz jakiegoś luxmeda czy coś i tam masz za darmo.
- 2
@Piho: no przecież masz sklep boom-pharmacy, sprawdzeni chłopacy
- 8
Siema.
Wrzucam 3 kolejne transformację, osoby zainteresowane szczegółami współpracy zapraszam na priv.
Transformacja nr1 - nienaturalna.
#
Wrzucam 3 kolejne transformację, osoby zainteresowane szczegółami współpracy zapraszam na priv.
Transformacja nr1 - nienaturalna.
#
źródło: 9228EA43-2A58-4A67-B948-2545E2FDDB13
PobierzPodróżował ktoś z testosteronem w bagażu rejestrowanym. Mam jutro lot z berlina i sie zastanawiam czy nie bedzie przypału? #sterydy #podroze #silownia #mikrokoksy
Siemka, szukam kogoś kto pomoże i ogarnie dobry cypio + dodatki, żeby nie był fake 😁😉😏🤔
#mikrokoksy #sterydy #testosteron
#mikrokoksy #sterydy #testosteron
@Przemsssonnn niezła próba panie aspirancie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@davidero69: człowieku, co Ty robisz..
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 1
@Mat33k: mam własną siłownię w domu, nie chodzę po mordowniach dla patologii
@biaukowe: uderz do Anabolixa https://sterydy-anabolix.net
- 0
- 0
@wypok_wypok: to ja
@kujwdupe spk
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Henson_: W połączeniu z tym stajesz się Hulkiem.
źródło: klasyk-szare
Pobierz@Henson_: TO SĄ MOJE STERYDY MARCIN NAJMAN
źródło: 6eb067234a66105c941b0cb63313f11a46693c5792605e1481f962a86a276741
PobierzMyślicie że natural? Fajnie gdyby ktoś uzasadnił swoje zdanie bo chłop ciągle pisze że natural a wiele ludzi go hejtuje
#mirkokoksy #silownia #sterydy
#mirkokoksy #silownia #sterydy
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@123radzio: nadmuchany jak balon
@123radzio: móglby redu zrobić spaślak
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka opinia o Ostarynie?
Staż 2,5 roku, 77kg, 182 cm, BF ~15%, seria ława 3x5 , 95kg, jedynne suplementy to kreatyna, witaminy i czasem białko wpadnie.
Chciałbym nie tyle co wpłynąć na siłę, a na poprawę wyglądu sylwetki, a nie chciałbym się bawić w żadne strzykawy a raczej w miarę "bezpieczny" cykl bez większych problemów zdrowotnych.
Czy ostaryna pomoże mi w tym? Lekkie dawki 10mg
Wiem, że nie ma to żadnego podejścia
Jaka opinia o Ostarynie?
Staż 2,5 roku, 77kg, 182 cm, BF ~15%, seria ława 3x5 , 95kg, jedynne suplementy to kreatyna, witaminy i czasem białko wpadnie.
Chciałbym nie tyle co wpłynąć na siłę, a na poprawę wyglądu sylwetki, a nie chciałbym się bawić w żadne strzykawy a raczej w miarę "bezpieczny" cykl bez większych problemów zdrowotnych.
Czy ostaryna pomoże mi w tym? Lekkie dawki 10mg
Wiem, że nie ma to żadnego podejścia
@mirko_anonim: nie, nie zadziała to tak jak trzeba... Po pierwsze - zwieksz masę, bo przy tym wzroście, to nie wierzę, że już maksymalnie wypełniłeś frame mięsem. Wyniki siłowe też niezbyt imponujące, co tym bardziej wskazuje na zaległości w podstawach.
#sterydy
Czy sterydy trzeba kłuć ? Czy są jakieś sterydy na zrzucenie wagi/tłuszczu zbudowanie masy w tabletkach?
Czy sterydy trzeba kłuć ? Czy są jakieś sterydy na zrzucenie wagi/tłuszczu zbudowanie masy w tabletkach?
Aktualnie masa na 4k kcal, idzie bardzo opornie więc chce dorzucić turę do test i deca, nigdy w życiu nie brałem orali więc jestem ciekaw jakich efektów można się spodziewać. Tylko jest jeden problem ponieważ przyjmuje axotret (izotek) w dawce 40mg dziennie. Sporo poczytałem na ten temat i wiele osób dorzucało orale biorąc izotek, druga część osób mówiła, że wątroba będzie do wyrzucenia.
Ggtp i billirubine mam w połowie normy, ast w
Ggtp i billirubine mam w połowie normy, ast w
@DeszczBanknotow: warto niszczyć wątrobę dla mięśni? Just asking
@DeszczBanknotow: ja to się może nie znam, ale jak masa nie idzie to sie kalorie dokłada a nie orale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PiersiowkaPelnaZiol: Jezeli masz jakies objawy astym - nawet czasem i lekkie, to poczujesz roznice przy cardio. Ja czulem jakbym oddychal trzecim plucem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Prima z boomer labs to lipa? Akurat na nią nie były zamawiane badania
#sterydy
#sterydy
@3k1m te badania co sobie sami je podają to niczego nie dowodzą
@Towarzysz_Pawulon: ja robiłem i była git ale ponad rok temu

























@Kiedys_Mialem_Fejm: wątpliwej jakości te piguły, coś jak od seby na dyskotece