@ceo_of_ldar: U mnie prima dość mocno zbijała estro. 350 testa, 600 primy i estro było blisko 0. Jak czytałem na wielu zagranicznych forach to wiele osób musi trzymać stosunek testa do Primy 1:1, bo tak mocno im uwala estro.

Masteron raczej nie zbija, tylko maskuje skutki zbyt wysokiego poziomu estro.

Bf miałem dużo niższy jbc.
  • Odpowiedz
Jakiś czas nie ćwiczyłem, mimo to waliłem skromne 250mg susty raz na tydzień (efekty widoczne były mimo, że nie ćwiczyłem). Teraz wjeżdżam na grubo na siłkę, motywację mam level max, będę n-------ł ostro. Dodatkowo mam dużo wolnego czasu więc będzie to czysta przyjemność.
Zwiększyć dawkę?
Od razu mówię, że przebadany jestem pod każdym kątem, wszystko jest zajebiście, był kardiolog, były badania krwi, hormonów itp. wiadomo teść w------y, ale poza tym wszystko spoko.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Piho: teść załóżmy 100zł/10ml 1ml=250mg teścia, zapodajesz se 1ml/tygodniowo, teść będzie ponad skalę, ale to taka mała dawka, nie powinno być żadnych problemów. A jak chcesz zbadać krew to albo bulisz 300zł, albo masz jakiegoś luxmeda czy coś i tam masz za darmo.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka opinia o Ostarynie?
Staż 2,5 roku, 77kg, 182 cm, BF ~15%, seria ława 3x5 , 95kg, jedynne suplementy to kreatyna, witaminy i czasem białko wpadnie.
Chciałbym nie tyle co wpłynąć na siłę, a na poprawę wyglądu sylwetki, a nie chciałbym się bawić w żadne strzykawy a raczej w miarę "bezpieczny" cykl bez większych problemów zdrowotnych.
Czy ostaryna pomoże mi w tym? Lekkie dawki 10mg
Wiem, że nie ma to żadnego podejścia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie, nie zadziała to tak jak trzeba... Po pierwsze - zwieksz masę, bo przy tym wzroście, to nie wierzę, że już maksymalnie wypełniłeś frame mięsem. Wyniki siłowe też niezbyt imponujące, co tym bardziej wskazuje na zaległości w podstawach.
  • Odpowiedz
Aktualnie masa na 4k kcal, idzie bardzo opornie więc chce dorzucić turę do test i deca, nigdy w życiu nie brałem orali więc jestem ciekaw jakich efektów można się spodziewać. Tylko jest jeden problem ponieważ przyjmuje axotret (izotek) w dawce 40mg dziennie. Sporo poczytałem na ten temat i wiele osób dorzucało orale biorąc izotek, druga część osób mówiła, że wątroba będzie do wyrzucenia.

Ggtp i billirubine mam w połowie normy, ast w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach