Wpis z mikrobloga

Taki wasz obraz naturale. Marnujecie tylko czas i pieniądze. Na teściu różnica po takim czasie to byłaby niebo a ziemia, nawet jakbyście gówno jedli i kiepsko ćwiczyli.
#mirkokoksy #silownia
#mikrokoksy
#dieta
#kalistenika
#chudnijzwykopem
#kiciochpyta
#cwiczenia
#pokazforme #mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#narkotykizawszespoko
#testosteron
#doping
#falszywynatural
#sterydy
4mmc-enjoyer - Taki wasz obraz naturale. Marnujecie tylko czas i pieniądze. Na teściu...

źródło: natural

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer: masz teraz zamiar przekopać cały internet w poszukiwaniu osób, których naturalny progres jest dużo wolniejszy niż standardowy, żeby usprawiedliwić swoje walenie zastrzyków w dupsko?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer jeżeli próbujesz cały świat przekonać o tym, że Twoja decyzja o wejsciu przez Ciebie na bombę była dobra to znaczy że sam masz problem z tym, czy aby na pewno podjąłeś sluszną decyzję.
Zejdź że środków, idź droga Pana i nie grzesz więcej. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Charz: ale co tu usprawiedliwiać tak na prawdę xD przecież nikomu krzywdy nie zrobił, nawet sobie raczej niewielką jeśli już. najpewniej był sfrustrowany przez powolny progres jako natural i wszedł na bombę, wcale mu się nie dziwie, bo bez soku to idzie tak wolno, że większość ludzi sobie odpuszcza temat
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer sam jestem na bombie. Nie mam problemów z mówieniem tego ale też nie przekonuje przy okazji wszystkich ludzi dookoła, że to jest super decyzja.
Bo podjąłem w pełni świadoma decyzję której nie żałuję. W przeciwieństwie do Ciebie, skoro musisz przekonywać wszystkich dookoła, w tym siebie, że bomba to super rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer oczywiście, że nie szkoda.

Ćwiczenie naturalne, bez presji tego że musisz wypić 4-6l wody bo Ci heatokryty #!$%@?, że musisz iść na cardio bo inaczej serducho Ci #!$%@?, że nie możesz pić alkoholu i musisz ograniczać wszystko co niezdrowe żeby nie obciążać swojego organizmu czasem bywa uciążliwe.
W dłuższej perspektywie, o ile chcesz faktycznie nieco dłużej pożyć, bycie na bombie może sprawiać wrażenie że jest się niewolnikiem tego stylu życia.

O ile ktoś tego drylu nie lubi to bomba jest bez sensu. Tymczasem taki natural, jak mu się nie będzie chciało robić cardio to go po prostu nie będzie robił. Jak mu się siłownia znudzi i znajdzie inne zajawki to się przerzuci na nie
  • Odpowiedz
ale co tu usprawiedliwiać tak na prawdę xD przecież nikomu krzywdy nie zrobił


@SbigniewZtonoga: samym braniem nie robi, ale takim pi*rdoleniem już jak najbardziej może. Odpowiedzialna postawa osoby na bombie, to "znam ryzyko z tym związane, mówię o nim otwarcie i świadomie je podejmuję, jeśli chcesz robić to samo, to badaj się regularnie, znajdź kompetentnego mentora, możliwie pewne źródło, spróbuj przynajmniej część progresu zrobić naturalnie, poznaj możliwości własnego organizmu itd",
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: przecież OP ma w dupie to co napisałeś. Dla niego najważniejsze jest to, że szybciej będzie miał efekty nawet przy mniejszym nakładzie pracy.
Wątpię żeby się przejmował swoim zdrowiem jeśli chodzi o długi termin
  • Odpowiedz
  • 0
@MamMalegoSiurka: wszystko zależy od dawki. Ja na pakiecie luxmed mogę sobie i co miesiąc badania krwi robić za darmola i jest wszystko git. Piszesz o obowiązkach a to osoba na bombie może mieć lipną dietę, robić lipne treningi a mimo to widzieć porządne rezultaty. To naturalnie trzeba się bardziej postarać żeby cokolwiek forma ruszyła do przodu.
Ludzie boją się samego teścia, a walą 3 przedtreningówki, 10 supli, białko, gainera i
  • Odpowiedz