Wpis z mikrobloga

@Dkaab: czyli wystarczyło, żeby gość przestał brać sterydy i zaczął wyglądać jak zupełnie normalny człowiek? Przecież on nadal ćwiczy na siłowni, czemu te mięśnie aż tak bardzo spadły?
  • Odpowiedz
@Dkaab: akurat taka jest natura naturala - sam z siłowni przeszedłem na bieganie pozostawiając 2 bloki treningowe (siłowe) w tygodniu. efekt? połowe mniejszy (mimo, że waga z 94 na 88-90, za to ciężar spadł o jakieś 20-30% (wielostawy).

u mnie było to samo, nogi, ręce, korpus antylopy, po prostu organizm adaptuje się pod inny rodzaj wysiłku.

to czy są (byli) naturalami to inna kwestia, samo stosowanie kreatyny nie jest zalecane dla
  • Odpowiedz
@Kreation: To proste, był skupiony na budowaniu masy mięśniowej, teraz jest skupiony na wytrzymałości np w bieganiu maratonach. Większa ilość tkanki mięśniowej angażuje większe zużycie energii, aby dostarczyć krew do włókien i z powrotem. Energia nie bierze się z nikąd, trzeba ją dostarczyć z glikogenu, z tłuszczów, jak to się wyczerpie to organizm zaczyna korzystać z białek. Mogę to potwierdzić wyglądałem jak owca i zacząłem biegać i wyglądam jak owca który
  • Odpowiedz
Jakbyś poświęcił czas na pisanie wysrywów na wykopie, na rzecz kilku pompek to też bez problemu mógłbyś zbudować sylwetkę wielokrotnie lepsza, mógłbyś być jak owcawk, ale z twoją mentalnością będzie to raczej baranwk


@xazas: Kilka pompek to za mało, żeby wyglądać jak Owca. Trzeba dorzucić jeszcze basen 2 razy w tygodniu i pierniczkową latte po treningu.

Mogę to potwierdzić wyglądałem jak owca i zacząłem biegać i wyglądam jak owca który zaczął
ForTheEvulz - >Jakbyś poświęcił czas na pisanie wysrywów na wykopie, na rzecz kilku p...

źródło: comment_8aP1mMhy24MZLha6ZwyDAynGFDbIeHNi

Pobierz
  • Odpowiedz