Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up9. (Po dłuższej przerwie)

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Tygodni minęło pewnie z 15, ale żyje i czas wrócić do częstszego raportowania żebyście się nie martwili przyjaciele.

W dalszym ciągu jestem w trakcie okresu masowego, w ostatnim czasie zmarnowałem troszkę czasu z tytułu obrażenia się na jedzenie. Kompletnie nie chciało mi się jeść przez co straciłem na jakości i gabarycie. Wróciłem około miesiąc temu i w sumie nie jest już tak źle.

Waga od kilku tygodni cały czas pokazuje 119-120kg, mimo zwiększania kcal i odejmowania aktywności fizycznej nie chce wskoczyć na więcej.

Jakość i trzymanie wody na duży plus po zastąpieniu npp, primobolonem.

Oprócz tego że ja żyję, żyją też moi podopieczni którzy obrali drogę zawodniczą i tak tydzień temu mój „klient” z Norwegii wygrał zawody w kategorii męska sylwetka, pokonując 11 rywali w kategorii, a potem zwycięzców innych kategorii wzrostowych. Za tydzień startuje ponownie, równolegle z klientem z Polski, również kategorią men’s physique, to będę wspierał osobiście w Warszawie.

Sukcesy podopiecznych motywują, więc mam nadzieję zmotywują mnie też do zadbania o inne kwestie i media, jako że od nich uzależnione są również moje zarobki.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/680WW 3x (około 4900kcal)
Trening priorytet 330/B/10T/860WW 2x (około 5350kcal)
Wolne - 300B/85T/220WW 2x (około 3200kcal)

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Białko liczę tylko „pełnowartościowe”.

Saa:
Test
Bold
Primo

Gh (pre)
Insa krótka (pre i post dni średnie i wysokie)
Insa długa (dni wysokie)
IGF LR3 - ostatni tydzień.

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x20min. (nie robię tylko w LEGS 1)
Kroki 10k codziennie.

Pozdrawiam.

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost
PS2. Prowadzę online i jest to moja jedyna praca. :)

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up9. (Po dłuższej przerwie)

Zdecydowałem, że będę re...

źródło: IMG_7886

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto przecież napisał że liczy tylko z głównych źródeł. Czyli filet z kurczaka to tylko białko.
Makaron to tylko węgle itd. Ser bialy to tylko bialko. Robię tak samo, z głównych źródeł mi wychodzi coś kolo 260, ze wszystkich coś kolo 330.
Ma.to sens o ile jesteś konsekwentny i przyjmujesz jedna i ta sama metodologię liczenia no i masz w miarę stałe źródła białka, gdzie rotujesz tylko ilością ich spożycia, bo zastąpienie
  • Odpowiedz
  • 1
@Rolnikt: Libido super, dobrze prowadzony cykl i życie + odpowiednia partnerka i nie da się moim zdaniem na to narzekać. Jaja straciły na objętości pewnie, ale nie pamiętam jak wyglądały 5 lat temu szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Lepsze od pośladków? Barki czy najszersze? Muszę kiedyś spróbować iniekcji w najszersze, ale trochę się cykam xD podziwiam ludzi którzy biją towar w łapy.
  • Odpowiedz
@Lewusx: dlaczego tak mało tluszczu i to na masie? Jaki jest tego sens? Potrzebujesz tyle węgli? Z tego co słyszałem, to tłuszcze są ważne żeby hormony prawidłowo działały w organizmie, no i też żeby niektóre witaminki dobrze się rozpuszczały. Chyba, że anabole załatwiają ten problem i nie musisz się o to martwić?
@Brandon95 poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jaki jest sens kłucia w barki / łapy? Przecież nie ważne gdzie
  • Odpowiedz