Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy laski lecą na sterydy? Mam 23 lata i jestem prawiczek. Chodze na silownie od 2 lat ale dalej wygladam jak chudy szczur a nie wielki chlop. Slyszalem opinie z internetu ze wielki chlop zawsze znajdzie laske a szczur niekoniecznie. Moze to przez to nie ruchalem nigdy. Puchnie mi tez czesto morda i to tez moze zniwelowac problem dzieki dawkom lekow i sterydow. Z koszulka dzik i 50 cm w rece laski sie nie oprą?
#sterydy #mikrokoksy #przegryw #silownia #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy laski lecą na sterydy? Mam 23 lata i jest...

źródło: steroid-drug-abuse

Pobierz

Czy laski sie mnie opra majac 50 cm w bicu i braniu sterydow?

  • Tak 52.5% (62)
  • Nie 47.5% (56)

Oddanych głosów: 118

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
podejrzewam że troll ale odpowiem.

Chodze na silownie od 2 lat ale dalej wygladam jak chudy szczur


może zacznij ćwiczyć a nie tylko przychodzić.

Moze to przez to nie ruchalem nigdy


#!$%@? zasłania ci oczy. Idź do burdelu, zapłać, zrób co trzeba, to może zaczniesz myśleć trzeźwiej.

Puchnie mi tez czesto morda i to tez moze zniwelowac problem dzieki dawkom lekow i sterydow


tego zdania autentycznie nie rozumiem.

z koszulką
gorobei - @mirko_anonim: 
podejrzewam że troll ale odpowiem.
Chodze na silownie od 2 ...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak jesteś skłonny robić niebezpieczne rzeczy dla kobiet to idź na operację plastyczną a nie baw się w cope'y. Mało inwazyjne procedury (wolumetria, przeszczep włosów itp.) pewnie mają mniejszy odsetek komplikacji niż harde sterydy. Chyba, nigdy tego nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz
Kiedyś słyszałem porównanie , że jak faceci uważają że dobra i docieta forma zostanie zauważona u kobiet. Tak jak kobiety malują paznokcie oczy kupują nowe ciuchy itp żebyśmyy to zauważyli. A tymczasem mamy to w dupie - tak jak one Twoja docieta #!$%@? formę :)

Także jak masz dobry mindset i jape to forma doda Ci +1 do atrakcyjności. Ale inaczej to z gówna bata nie ukrecisz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz