Wpis z mikrobloga

Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na komórki organizmu?

Od zawsze odkąd pamiętam po "ciężkim" tygodniu w szkole, w piąteczek popołudnie musiałem odespać xD gdy inni, wiem, że spali po 6-7h i było z nimi okej. Domyślam, się, że to kwestia genów, jeden raz przeczyta i rozumie, drugi za 20 razem załapie, jeden śpi po 5h i zregenerowany, a drugi po 12h.

Co robię do tej pory:

dieta dopięta, dużo warzyw, mięcha, owoców, węgli, fatu, wszystko w miarę czysto, kalorii sobie nie żałuję, wiec to nie kwestia redukcji

życie w miarę ogarnięte, medytuję, ćwiczę, mam stabilną pracę i różową, nie mam dzieci, chorób, problemów rodzinnych dużo, wiadomo coś tam jest, ale raczej w normie, nie zjada mnie stres i walka o przetrwanie

sen: pokój wywietrzony, ciemny, brak bezdechu

badania: wszystko perfekt, tarczyca idealnie, morfologie ok, zdrowy,

suple: magnez, cynk, omega, wit c, aszwaganda, melissa XDD no prawie wszystko co ma pomóc, nac

Jestem młody lvl przed 25 więc czy to droga life time?

Mam hajs i czas, więc nie będę wbijał na pałe, tylko sie zbadam jeszcze tak jak trzeba, wszystko z głowa.

Sylwetka i miesnie to mily dodatek, bardziej chodzi o jakosc zycia i te regeneracje, wkuriwa mnie to, ze o 18 padam na pysk, a chcialbym cos jeszcze porobic.

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #silownia
#mikrokoksy
#dieta
#kalistenika
#heheszki
#pytanie
#chudnijzwykopem
#kiciochpyta
#cwiczenia
#pokazforme #mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#narkotykizawszespoko
#testosteron
#doping
#dodzo
#falszywynatural
#sterydy
Zimny-jak-lod - Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na k...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@RopuchYtong: dokładnie tak jest,

nie chcę walić dawek i mixow dla roniego colemana, nie te priorytety, nie to zdrowie, nie te cele życiowe

kto wie, ile czasu nam zostało, WEDŁUG MNIE, PODKREŚLAM WEDŁUG MNIE, uważam, że swiat nie idzie w dobra strone, patrzac na polityke, ai, wojny, konflikty itp itd

to niezbyt mnie interesuje, zycie do 90 roku zycia, wole teraz wskoczyc na obroty x2 na tesciu o ile to mozliwe
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: za produkcję testosteronu odpowiadają jądra. Jak zaczniesz #!$%@?ć do organizmu teścia z innych źródeł, jądra stwierdzą, że jest go za dużo i ograniczą produkcję. Przy długotrwałym stosowaniu możesz doprowadzić do zaniku funkcjonowania jąder. Zamiast pytać randomów z internetu, idź do lekarza androloga i niech on ci to łopatologicznie wytłumaczy, zanim zrobisz z siebie kastrata. Terapia testosteronem jest do końca życia.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Panie Kasahara, naczelny szefie na tagu, o ile to jest szybsza regeneracja? Patrzac po klientach to ktos kto spal po 8-10h przy tym samym stylu zycia i tesciu uwija sie np w 7h? albo spi nadal 8h ale jego KOMFORT zycia jest duzo wiekszy?
  • Odpowiedz
@RopuchYtong: wiem, o tym, ze sie blokuje naturalna produkcja, dlatego pytalem czy to life time, mimo wszystko moze sie okazac decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dokladnie to robie i pytam randomow z internetu i sie wybiore np na konstulacje do Kasahary, poslucham co mowi praktyk co mial 1000 klientow

oraz wybiore sie do moze jakiegos lekarza trt, rowniez poslucham co ma do powiedzienia

"Mam hajs i czas,
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: no pytanie jakie masz aktualnie wyniki hormonalne :) od wielu czynników zależy zmiana samopoczucia u jednych jest game changerem u innych znikoma jest różnica. Najpierw to bym pogadał z różową i pomysłał czy kiedykolwiek chcesz mieć rzeczy, bo mało kto daje radę zejsć psychicznie z testa
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: to, ze jeśli chce mieć dzieci, to OP będzie musiał na jakiś czas odstawić bombę. Większość ludzi podczas bomby będzie okresowo bezpłodnych. Jeśli kobieta ciśnie na dziecko i nie udaje się go zrobić to droga do rozejścia jest natychmiastowa. A zejście z towaru to zazwyczaj duża depresja androgenna i problemy dla wielu również psychiczne z libido czy erekcją.

Dlatego jak się wchodzi to na całe życie blast and cruise bo
  • Odpowiedz
@Kasahara:

O kwestii dziecka nie pomyślałem.

A zejście z towaru to zazwyczaj duża depresja androgenna i problemy dla wielu również psychiczne z libido czy erekcją.


Dlatego pewnie w momencie zejścia z bomby można stosować leki w celu podbicia libido albo inne mniej lub bardziej legalne specyfiki…

Dlatego jak się wchodzi to na całe życie blast and cruise bo schodzenie na offa nie jest niczego warte


Bleh
Skutecznie mnie zniechęciłeś
  • Odpowiedz
@Kasahara jaka bombę co ty #!$%@? ?
Gosc się pyta o regeneracje i sen zatem dawki fizjologiczne jako TRT ok. 1000 ng/dl MAX biorąc pod uwagę aromatazę i inne czynniki a ty mu polecasz jak przyglup jakieś bomby
No comments
@Zimny-jak-lod najgorsze zatem co możesz zrobić to wybrać się na "konsultacje" do tego głąba
Jak Ty Twierdzisz, że wyniki masz "perfekt" bo masz je w normie laboratoryjnej, która jest niczym innym jak
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: o czym ty #!$%@? przegrywie ani tu ani nigdzie bomby nie polecam. Do budy. A co najwyżej możesz uklęknąć przede mną jeśli chodzi o wiedzę. Do twojego wysrywu nie będę sie odnosił hatfu
  • Odpowiedz
Widzę tren #!$%@?ł ci ostatnie szare komurki muzgowe bo kognicja na minusie u ciebie

@Kasahara

(...) OP będzie musiał na jakiś czas odstawić bombę.

Większość ludzi podczas bomby będzie okresowo bezpłodnych.
+
@Kasahara

A zejście z towaru to zazwyczaj duża depresja androgenna i problemy dla wielu również psychiczne z libido czy erekcją.


Jak nie umisz w PCT to tak to wygląda
Zejście z towaru ? Mowa o fizjologicznych dawkach a nie suprafizjologicznych
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: nie implikujesz logicznych wniosków. Skoro mowa o bombie i kwestii tego, że sam testosteron jest gamechangerem albo wręcz przeciwnie - niewiele zmienia, to tym bardziej TRT tym bardziej nic nie zmieni, a jak już, to jest mała szansa i tylko przy naprawdę słabej endogennej gospodarce androgenami.
Skoro OP ma wyniki w normie, to wbijanie na TRT, które zupełnie nic nie zmieni, jest czymś graniczącym z głupotą.
  • Odpowiedz