Wpis z mikrobloga

Po co ci influencerzy tak masowo wlatują na bombę? Nic mi do tego, ale według mnie nie ma to sensu bo:
- niszczą sobie zdrowie (tak, nawet jak się regularnie badasz to się niszczysz xD)
- jak odstawią towar to i tak wrócą do punktu wyjścia albo i gorzej przez gorsze zdrowie
- narażają się na jakieś anomalia typu syfy na plecach, karku i głowie jak Boxdel xD
- jak się nie odblokują to fujarka nie będzie im działać (a odblokować się w 100% nie da - z tego co mi wiadomo, ale mogę się mylić bo nigdy nic nie wstrzykiwałem i polegam na tym co gdzieś tam przeczytałem/usłyszałem)

A sama sylwetka nie jest dla nich najważniejsza jak dla np. kulturystów, którzy tym żyją w 100%, tylko jest co najwyżej dodatkiem, a i jeszcze warto dodać, że gość z pic rel (Zony) dostał wpie*dol od Disa, który jest wrakiem po benzo z jakimiś lękami i dziwnymi ruchami XD

Już pomijam to, że sylwetkę, która jest na zdjęciu da się (może nie 1:1 taką samą) osiągnąć naturalnie, ale wiadomo że wymaga to więcej czasu i pracy

#famemma #primemma #sterydy #mirkokoksy #silownia
JuanGuerra - Po co ci influencerzy tak masowo wlatują na bombę? Nic mi do tego, ale w...

źródło: GG3CO1qXwAIRZZU

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@FaZea: ale on nawet bez bomby wyglądał schludnie i ma przeszłość sportową w pływaniu półprofesjonalnie czy tam nawet profesjonalnie, to nie był jakiś pulpet sprzed komputera ani wieszak na ciuchy
  • Odpowiedz
@JuanGuerra: Biorą bo biorą wszyscy dookoła. Sterydy stały się maksymalnie znormalizowane, coraz wiecej osob z internetu się przyznaje. To jest szołbiznes, ty masz być #!$%@? kozakiem tu i teraz a nie pracować na to latami.
  • Odpowiedz
a odblokować się w 100% nie da - z tego co mi wiadomo, ale mogę się mylić bo nigdy nic nie wstrzykiwałem i polegam na tym co gdzieś tam przeczytałem/usłyszałem


@JuanGuerra: no to jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie powielaj takich bzdur.
  • Odpowiedz
@JuanGuerra:

niszczą sobie zdrowie (tak, nawet jak się regularnie badasz to się niszczysz xD) - błąd
- jak odstawią towar to i tak wrócą do punktu wyjścia albo i gorzej przez gorsze zdrowie -blad
- narażają się na jakieś anomalia typu syfy na plecach, karku i głowie jak Boxdel xD - fakt
- jak się nie odblokują to fujarka nie będzie im działać (a odblokować się w 100% nie da
  • Odpowiedz
@JuanGuerra: skutki uboczne lekkiej bomby są tak małe, że aż szkoda nie wchodzić. Nawet płodności się nie traci i ludzie po 10 latach robią dzieci. Oczywiście jak będziesz walił trenbolon non stop to już gorzej ale nawet wtedy niektórzy to mogą tolerować bez żadnych większych problemów.

Jedynym tak naprawdę problemem zakładając że bierzesz samego teścia przed którym ciężko się uchronić i zależy to od szczęścia to szybciej powiększona prostata, gdzie
  • Odpowiedz