konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 315
@AnonimoweMirkoWyznania: Palacze to śmierdzący podludzie. Rzuć go.

Sam się rozstałem z jedną różową tylko przez to, że chowała się przede mną z fajkami jak dziecko przed rodzicami i oszukiwała, że niby nie jara. Potem przeszła do ataku, że "ona nie będzie się dostosowywać pod rozkazy jak jej matka", więc pokazałem jej drzwi. To była bardzo dobra decyzja, bo nie wyobrażam sobie życia z "popielniczką" ((oo))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Anonima: celowo nic, ale szmata zabrała moją książkę i pewnie kilka ubrań. Jak to czytasz dziwko (a wiem, że tak, bo nie masz życia poza wykopem) to mi je oddaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wielki mistrz hiszpańskiego kina, Pedro Almodóvar, powraca w swoim pierwszym anglojęzycznym filmie „Ludzki głos". W główną rolę wcieliła się laureatka Oscara i jedna z najważniejszych współczesnych aktorek, Tilda Swinton. Poniżej prezentujemy polski zwiastun filmu.

ZWIASTUN

Sensacja festiwalu w Wenecji, hołd złożony największej europejskiej aktorce przez ikonę europejskiego kina. „Ludzki głos” to pierwszy wspólny film Pedra Almodóvara i Tildy Swinton, a zarazem pierwszy zrealizowany po angielsku tytuł w dorobku hiszpańskiego reżysera. Ten na wskroś almodovarowski,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirku, okropnie cię potraktowała twoja była dziewczyna i ekipa, ale zobaczysz, że jeszcze ci to na dobre wyjdzie. Wiadomo, musisz przecierpieć stratę i ogromną zmianę w życiu, ale kiedyś w końcu przestanie boleć. A takie sytuacje pokazują, ile warte są znajomości, w tamtym towarzystwie najwyraźniej nie miałeś prawdziwych przyjaciół. No a dziewczyna - jak to się nieraz mówi - śmieci same się wyniosły. Zero klasy w zakończeniu tej znajomości z jej strony,
  • Odpowiedz
**toniemazurski_separatysta**: Mam bana ale twoja historia szczerze uderzyła mnie w serce. No jak na początku Cię zdradziła to było pewne, że zrobi to po raz kolejny - szkoda, że doszło do tego w takich okolicznościach oraz z taką osobą. Jednakże głowa do góry, masz dobrą pracę i powodzenie także trochę poboli i wracaj na rynek oraz działaj. Trzymaj się Miras i pamiętaj, że nie tacy powstrzymali się przed magikiem.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dobrym wyjściem z tej sytuacji było by poznanie nowej osoby


Nie, to nie jest dobry pomysł, jeśli nie przepracowało się dobrze rozstania. Znam takie przypadki, które zaraz zapychają rozstanie kimś nowym i ciągle powielają te same
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Ale np. 'niezgodność charakterów' to taki ogólnik dla rozejmu, który oficjalnie można wpisać. A to, co przyczyniło się do tego, może mieć różne przyczyny jak np te, które wypisał op. Kobieta jest niezadowolona z tego, że jedzie do Grecji, a nie na Malediwy i zaczyna robić jazdy, wjeżdża na psyche faceta, że za mało się stara czy coś podobnego, facet się w-----a, problem narasta i cyk 'niezgodnośc charakterów'
  • Odpowiedz
@Opportunist: sam na sobie tworzysz presję niepotrzebnie. Jak cię dziewczyna kocha i dobrze zarabia to wątpię żeby myślała że cię utrzymuje jak pasożyta xD. W końcu coś znajdziesz, a to że nie masz pracy i utrzymuje cię dziewczyna to moim zdaniem nie jest wstyd. Wstydem mógłby być ktoś komu taka sytuacja by pasowała i nie szukał pracy. Weź to dziewczynie powiedz a nie na wykopie gdzie każdy ma to w
  • Odpowiedz
@Opportunist: mam to w dupie.ale trzeba być niezłym niedorozwojem żeby pracy w mieście wojewodzkim nie znaleźć. Co to nie ma mcdondaldow, KFC, Lidlow, magazynów, biedronek. Wszędzie zarobisz 2500 netto jak przycisniesz. To i do rachunków się dołożysz i kupisz sobie nowy buty....a może zwyczajnie jesteś jednym z tych którzy myślą że nie kończąc żadnych studiów i nie mając umiejętności myślą że są wyjątkowo i takie prace to nie dla ciebie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki opiszę swoją sytuację i bardzo bym prosił o szczere opinie, zaczerpnąłem już opinii rodziny, bliskich jak i terapeuty. Ale im więcej o tym myślę, tym bardziej nie wiem co zrobić.

29 miesięcy temu rzuciła mnie dziewczyna, miałem 23 lata po 4 latach razem. Ona miała 21 lat, od 3 lat mieszkaliśmy razem. Ale ja byłem okropny dla niej. Wpadłem w mocną depresję, miałem różne problem z którymi sobie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli odeszła bo byłeś "równią pochyłą" to może warto spróbować, skoro się dźwignąłeś.
O ile to nie ona wpędzała Cię w nieradzenie i depresję w trakcie związku.

Choć lepszą kobietą byłaby taka, która zgodnie z tekstem

Ale miłość kiedy jedno spada
  • Odpowiedz
Masz myśli o powrocie, a nie pomyślałeś może czy z inną osobą nie byłoby ci lepiej? Jeśli ona odeszła to jest bardzo prawdopodobne, że zrobi to drugi raz. Teraz pniesz się w górę, ale co gdy zaliczył byś potknięcie, jesteś pewien, że zostałaby przy tobie?
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jak długo zajęło wam otrząśnięcie się po rozstaniu? Różowa here, zostałam sama na mieszkaniu :( Na początku myślałam że jakoś się z tym pogodzę, ale z dnia na dzień coraz bardziej mi się uprzykrza i robi coraz gorzej :( Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?

#zwiazki #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: standardowo-zablokować społecznościówki żeby nie zaglądać co u drugiej osoby, schować/wywalić wszystko co może wywołać atak wspomnień, znaleźć coś co pozwoli na pełne zajęcie sobie głowy i zaabsorbowanie myśli. Jakieś hobby, kurs, pracę, film, serial, książkę-coś co oderwie od rzeczywistości i nie pozwoli rozmyślać. Resztę załatwi czas-im dłużej to będzie trwało tym będzie łatwiej aż przejdzie do końca.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję się wygadać. Nie mogę pozbierać głowy po tym jak ona mnie zostawiła, walczę z tym jak mogę chwilami jest lepiej ale dużo częściej jestem w strasznym dole psychicznym, nawet grać mi się odechciało. Nie było między nami większych klutni zabrakło tylko wiecej rozmowy ze sobą, za długo czasu spędzaliśmy razem (praca dom, do tego 9lat ze soba), widziałem że coś się dzieje ale nie zdarzyłem porozmawiać chociaż to
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania 1. Oczywiście 2. Tak. Ale nie p-----l cały czas nowej lasce o swoim starym związku, bo to normalnych ludzi w-----a, a coś mi podpowiada że do tego właśnie zmierzasz Jak nie masz nikogo odpowiedniego, komu możesz się wygadać, a masz dużo do zrzucenia z siebie, to polecam jakąś psychoterapię sobie strzelić.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Co jest nie tak z kobietami? W wieku 20-24 lat byłem z pewną kobietą, nazwijmy ją Iga, początek z Igą był fantastyczny, ale później było coraz gorzej z każdym miesiącem, zaraz wyjaśnię. Zakończyła ten związek równo 3 lata temu, rzuciła mnie dla innego, jakieś dużo starszego gościa. No i w sumie okej, nie układało się tak naprawdę ostatnie 2 lata związku, nie wiem po co to ciągnęliśmy. Kończyła ten
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:

(WŁAŚNIE O TO BYŁY SPINY, ANI JEDEN RAZ JEJ NIE OKŁAMAŁEM, ALE CAŁY CZAS MI WMAWIAŁA, ŻE JĄ OKŁAMUJĘ)


Kobieta jeśli chce odejść to wymyśli sobie do tego pretekst, nic z tym nie zrobisz żebyś zabiegał, starał się czy cudował to jeśli w jej umyśle choć przez chwilę zatli się myśl, że nie jesteś tym którego ona chce to już po wszystkim.
Przerabiałem podobny scenariusz, mnie zarzucano brak szacunku
  • Odpowiedz
Kto zadzwonił na policję, że bije kobietę w swoim mieszkaniu?


@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz, że albo samo dzwoni na policje to odkręcić albo ty dzwonisz... jak się do wie, że coś jej grozi za takie akcje to spadnie z rowerka swojej głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 548
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak zostawił mnie przez moją depresję. Chodzę na terapię, leczę się i robię duże postępy. Ponad miesiąc nie miałam ataku paniki i czułam się naprawdę dobrze. Zaczynałam czuć się szczęśliwa. Układało nam się świetnie, chłopak był szczęśliwy przy mnie jak nigdy. Nagle po kłótni z mamą miałam epizod, za co on się na mnie śmiertelnie obraził. Chciałam tylko porozmawiać z nim o tym jak się czuję, a on
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Siemanko, ostatnio przydarzyła mi się taka rzecz, a mianowicie. Prawie 2 lata temu rzuciłem mnie kobieta po 4 latach. Wtedy miałem najgorszy okres w życiu.. ale nieistotne, zrobiłem z siebie idiotę, żeby wróciła, ale się nie udało.. w sumie przez ostatnie półtora roku rozmawialiśmy raz, napisała w dzień swoich urodzin, nie wiem czemu mniejsza. Od 3 tygodni natomiast zaczęły się odwalać takie rzeczy..
1. Zaczęła mnie obserwować na instagramie
2.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To, że szuka kontaktu, to oczywiste, a kiedy tak się często dzieje, ze człwoiek wraca do tego co kiedyś było mu znajome? Jak mu się dzieje źle i uderza się w sentymenciki. Oczywiście moze też być powód taki, że chce wrócić i generalnie ma nadal jakies uczucia, ale żeby to zweryfikować, trzeba by było się spotkać, ale żeby się spotkać, trzeba mieć luźną głowę i nie mieć samemu uczuć. Inaczej duze prawdopodobieństwo,
  • Odpowiedz