- 0
Nie da rady chyba tak jak na niego patrzę
#latwogang
#latwogang
- 17
- 4
Pisałem to rok temu i wciąż podtrzymuję, że JJ w pełni zasłużenie wygrał w zeszłym roku. To bardzo dobry utwór, choć w tej wersji nieco gorszy.
#eurowizja
#eurowizja
- 47
źródło: temp_file3384068339744571857
Pobierz#iran To żyje ten Notonahuj czy nie zyje? Przestałem już śledzić konflikt przez te z-----e fejki generowane przez ciapaków
Brejku via Wykop
- 11
@adam-pajac: Mogamed Tuszajew zmarzł
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 487
Brejku via Wykop
- 6
Parafianowicz u Zychowicza mówi, że nieważne kto i po co pojechał do Dubaju. Rolą państwa jest zapewnić bezpieczeństwo obywatelowi.
#iran
#iran
#iran wykopowi eskperci, bez wjazdu sil ladowych jaki to ma wiekszy sens?
Brejku via Wykop
- 0
@JanPancerzII: żaden chyba w przypadku Iranu
#iran Głupcy strzelają w bahrajny, kuwejty, arabie zamiast skoncentrować się na rzymie
Brejku via Wykop
- 2
@MokebeElDursi: walą w bazy Amerykańskie w tych państwach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brejku via Wykop
- 5
@misiopysio: miasta
- 8
źródło: 1000020849
Pobierz- 3
Ładne,ładne. Myślę ,że drugie miejsce po Londynie 2012 :)
#mediolan2026
#mediolan2026
@Brejku: Pekin 2008 istnieje
- 4
Cooo,a gdzie geje,całe lgbtq, murzy*i i grubasy ?
#olimpiada
#olimpiada
- 6
Najciekawsze prezentacje bolidów F1.
Ktoś sobie widzę rozkręca kanał o motosporcie,dajcie łapkę w górę :)
#f1
Ktoś sobie widzę rozkręca kanał o motosporcie,dajcie łapkę w górę :)
#f1

- 3
Ale podwoisz cenę tej tabletki ,ok ? Ty to zrobisz
#usa
#usa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brejku via Wykop
- 0
@JanDzbanPL: Niby jak ? Putina wywloką z Kremla ? Moskwa nie leży nad oceanem
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brejku via Wykop
- 8
@kowboj268170: w sumie na spotkaniu świątecznym z Zychowiczem 2 tygodnie temu to przewidział tą sytuację z Wenezuelą,że tak się to skończy.
Osiągnięcia
Rocznica
od 19.03.2026Rocznica Mikroblogger
od 11.12.2020Mikroblogger














Jakie GPU polecalibyście pod i5 12400f? (najlepiej pod 1440p)
Aktualnie RTX 2070 SUPER i zastanawiam się nad upgradem.