#anonimowemirkowyznania
Cześć mireczki.
Jestem z dziewczyną już od ponad 3 lat, mieszkamy razem, lecz ten związek jest mega toksyczny. Kłócimy się prawie codziennie, często o pierdoły, bywa tez fajnie ale częściej jest niestety źle (czasami bardzo źle). Wiem że nie chce żyć w takiej relacji do końca życia ale z drugiej strony jest mi ciężko z myślą o wyprowadzce bo nadal do niej coś czuje i boje się że nie dam
Cześć mireczki.
Jestem z dziewczyną już od ponad 3 lat, mieszkamy razem, lecz ten związek jest mega toksyczny. Kłócimy się prawie codziennie, często o pierdoły, bywa tez fajnie ale częściej jest niestety źle (czasami bardzo źle). Wiem że nie chce żyć w takiej relacji do końca życia ale z drugiej strony jest mi ciężko z myślą o wyprowadzce bo nadal do niej coś czuje i boje się że nie dam




















@YOLOmariolo: Jak masz, to olej sprawę. Jak nie masz, to też żyj swoim życiem. No chyba że... masz 13 lat.