[PROSZĘ O DUŻĄ ILOŚĆ PLUSÓW, BY ROZGŁOŚNIĆ SPRAWĘ]
Przychodzę z niestety smutną dla mnie informacją..
22.10 został skradziony mój rower spod szkoły w Kolbuszowej Górnej (okolice Rzeszowa). Może ktoś z was go zobaczy na mieście albo na jakiejś aukcji. Sprawa zgłoszona na policje, ale jak narazie nic nie wiadomo..

Jeszcze raz proszę o udostępnienie dalej, bo nie wiadomo jak daleko dotrze ten rower. Dzięki wielkie!

#kradziez #podkarpacie #
Janusek69 - [PROSZĘ O DUŻĄ ILOŚĆ PLUSÓW, BY ROZGŁOŚNIĆ SPRAWĘ] 
Przychodzę z niestety...

źródło: comment_1603467142xa8rY8KGsAENVUoujswZE4.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaddoxX1911: Maseczki wszędzie i w takim wypadku możesz o identyfikacji zapomnieć ^^ Opie powodzenia w poszukiwaniach, rower dosyć charakterystyczny więc nadzieje są. Przegladaj allegro i olx nawet za pojedynczymi cześciami.
  • Odpowiedz
Jaki wybrać rower (raczej crossowy) do około 1500?
Z tego co widziałem to na tagu pojawiały sie propozycje lazaro xforce v3 oraz integral v3. Są jakieś znaczące różnice pomiędzy nimi? Jaki ewentualnie inny rower polecacie?

#rower #rowery #lazaro
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy adapter SPD-SL na SPD ma sens? Sprawdza sie to podczas dluzszych tras, nie luzuje, nie odkreca? Musze kupic druga pare butow na rower szosowy w ktorym mam pedala SPD wlasnie i taniej wyjdzie mnie kupic taki adapter niz je zmieniac. Moze ktos uzywa juz jakis czas i jest w stanie podzielic sie opinia?

#kolarstwo #rowery #butyrowerowe #shimano
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@juhas99:
Zastanawiałem się czy ktoś czasem nie handluje odpadem.
A kontrola jakości, tak jak cała fabryka jest, jeśli dobrze pamiętam, w Indonezji.
Dlatego tylko Continental i tylko ten made in Germany!
  • Odpowiedz
Szukam roweru spinningowego, moja wiedza konczy sie na tym, ze im ciezsze koło tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wiec prosze o pomoc,w wyborze. Z tego co przegladałem sam to wpadły mi w oko: HERTZ XR-440, HERTZ XR-550. HERTZ XR-660, uzywany Kettler Racer 3 (2019) oraz jakis model Fusion ([https://allegro.pl/oferta/rower-spiningowy-stacjonarny-treningowy-9617528777](https://allegro.pl/oferta/rower-spiningowy-stacjonarny-treningowy-9617528777)). Zależy mi, zeby był jakis ekranik z czasem i pulsem minimum, a zarazem żeby nie kosztowal
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurkusowyRisso: Wiesz, nie chodzi mi o to czy dasz radę, bo zawsze można wrzucić lekkie obciążenie i śmigać i na 50 watach.

Chodzi mi bardziej o to, że to jest stosunkowo duży sprzęt, niezbyt wygodny i właśnie raczej nastawiony na 30min n-----------a, niż 2 godziny lekkiego pedałowania przy serialu (co też jest możliwe). Szkoda uwalić parę k na niezbyt ładny mebel :)
  • Odpowiedz
Jesienią niekoniecznie trzeba zaszywać się z książką pod kocem. Ostatnio odwiedziliśmy okolice Puszczy Rominckiej by lepiej poznać Szlak Połamanych Semaforów czyli dawną trasę kolejową z Botkun do Żytkiejm, która przed wojną biegła dalej do Gusiewa po rosyjskiej stronie. Zostały po niej piękne mosty jak chociażby te w Stańczykach ale również mniej znane a co najmniej tak samo ciekawe i tajemnicze jak w Botkunach czy Kiepojciach. Jeśli spodoba Wam się ta trasa, która
SzaloneWalizki - Jesienią niekoniecznie trzeba zaszywać się z książką pod kocem. Osta...

źródło: comment_1603215769YvXEZlsSa3rBqlJtRhzLX0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Czy istnieją wielobiegowe wolnobiegi nakręcane na gwint, coś jak ogólnodostępne jedobiegowe do single-speeda?

Mam stare koło z ostrego koło z piastą flip-flop Joytech i chętnie założyłbym sobie sześć biegów

#szosa #ostrekolo #rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMirker: sprawdz, czy producent to przewidzial w specyfikacji. Punkt podparcia konusa zostaje w tym samym.miejscu, pod gwintem, a na 6/7. biegu masz tam już sporą dźwignię, ktora moze ten gwint oderwać. Just sayin.
  • Odpowiedz
Nie dość, że zimno, mokro to wystarczy wjechać do lasu żeby napotkać nieprzejezdne błotne etapy, zwłaszcza takie rozorane przez dziki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj słabiutko, kopyta się szybko zmęczyły i szybko zaczęły palić. Generalnie dzisiaj byłem lekko nakręcony, bo cały tydzień nie jeździłem, rower stał czyściutki i nasmarowany. No i najważniejsze, dzisiaj pierwszy poważny test butów i pedałów z spd. Zakupiłem pedały m520 i buty m089 w
guru8 - Nie dość, że zimno, mokro to wystarczy wjechać do lasu żeby napotkać nieprzej...

źródło: comment_1603047224GV5UNbKn3uDBcgvuHhi3ow.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej rowerowe świry! Szukam roweru crossowego do 5 tysięcy złotych. Zastanawiam się nad Giantem Roam 0 Disc z 2021 ale może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym? Chodzi mi o rower, którym głównie będę jeździć po DDR, ewentualnie jakieś utwardzone ścieżki, drogi, las prawie nigdy. Może ktoś ma ROAM 0 i chce się wypowiedzieć jak się nim jeździ?

#rower #rowery #pytanie #rowerowetrojmiasto
K.....n - Hej rowerowe świry! Szukam roweru crossowego do 5 tysięcy złotych. Zastanaw...

źródło: comment_1603029692ypOm9FGCtn6ZdSy2N054oo.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMirker: wypiaskować, zabezpieczyć gwint pastą i ponownie oddać do ocynkowania

W wersji bieda to po prostu wyszlifować papierem ściernym do czystej powierzchni, zabezpieczyć gwint jakoś taśmą od środka, albo nawet nie zabezpieczać i nawalić ocynku w puszcze, ewentualnie jakimś lakierem
  • Odpowiedz
@guru8: ja mam takie zdanie ze z deca to trzeba porównywać sobie różne modele, czasem niby te słabsze i tańsze są lepsze/fajniejsze od droższych.
  • Odpowiedz
Po miesiącach zastanawiania się stwierdziłem, że chyba czas kupić trenażer, aby rower nie stał w garażu.
W budżecie około 1000 zł jestem w stanie kupić coś, co będzie sensowne i da frajdę w połączeniu ze Zwift/Rouvy? Tacx Smart Flow? Elite Novo Force 8? Niekoniecznie musi być nówka ze sklepu. Przeszukam sobie olx/grupy/fora szukając oferty, tylko nie wiem czego szukać.
Wiadomo, że potrzebna mi dedykowana opona, mata czy osłona na ramę. A jakie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matti05: ja Ci powiem, że jak nakupisz wszystkiego osobno, kaseta, opona, mata, czujniki, abonament na zwift wyjdzie Ci pewnie ze 2 stówki mniej, do tego zabawa za każdym razem jak chcesz pojeździć, podłączanie, a to nie ma sygnału a to coś, do tego hałas, który Cię zmęczy szybko, więc może tak być, że dwa razy użyjesz i dasz sobie spokój z trenażerem a i tak wywalisz kasę. Oczywiście Twoja decyzja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym się nie ulać przez zimę i chyba zafunduje sobię trenażer.
Mam przełaja Fuji Cross 2.1 LE i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałbym przeznaczyć na to max. 600zl (biedny student here ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale mieszkam w bloku z rodziną i jednocześnie chciałbym, żeby nie wywalili mnie z domu po godzinie z powodu hałasu.
Dodatkowo sprawa opon, trzeba kupować te śmieszne niebieskie-gumowe? Nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach