Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Maciejo94: Jeżeli nie masz nic to Decathlon. Przemierz, dopasuj, na kolejny sezon będziesz wiedział czego chcesz, co działa, a co nie. Średnia półka w Decu jest na prawdę ok na początek.
Niemce potrafią czasem mieć dobre oferty:
https://www.bikester.pl (zapisz się na newsletter, dają kilka razy do roku -10%)
https://www.bike-discount.de/en
Niemce potrafią czasem mieć dobre oferty:
https://www.bikester.pl (zapisz się na newsletter, dają kilka razy do roku -10%)
https://www.bike-discount.de/en
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy adapter SPD-SL na SPD ma sens? Sprawdza sie to podczas dluzszych tras, nie luzuje, nie odkreca? Musze kupic druga pare butow na rower szosowy w ktorym mam pedala SPD wlasnie i taniej wyjdzie mnie kupic taki adapter niz je zmieniac. Moze ktos uzywa juz jakis czas i jest w stanie podzielic sie opinia?
#kolarstwo #rowery #butyrowerowe #shimano
#kolarstwo #rowery #butyrowerowe #shimano
- 11
- 11
Szukam roweru spinningowego, moja wiedza konczy sie na tym, ze im ciezsze koło tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wiec prosze o pomoc,w wyborze. Z tego co przegladałem sam to wpadły mi w oko: HERTZ XR-440, HERTZ XR-550. HERTZ XR-660, uzywany Kettler Racer 3 (2019) oraz jakis model Fusion (
Wiec prosze o pomoc,w wyborze. Z tego co przegladałem sam to wpadły mi w oko: HERTZ XR-440, HERTZ XR-550. HERTZ XR-660, uzywany Kettler Racer 3 (2019) oraz jakis model Fusion (
[https://allegro.pl/oferta/rower-spiningowy-stacjonarny-treningowy-9617528777](https://allegro.pl/oferta/rower-spiningowy-stacjonarny-treningowy-9617528777)). Zależy mi, zeby był jakis ekranik z czasem i pulsem minimum, a zarazem żeby nie kosztowal@TurkusowyRisso: Wiesz, nie chodzi mi o to czy dasz radę, bo zawsze można wrzucić lekkie obciążenie i śmigać i na 50 watach.
Chodzi mi bardziej o to, że to jest stosunkowo duży sprzęt, niezbyt wygodny i właśnie raczej nastawiony na 30min n-----------a, niż 2 godziny lekkiego pedałowania przy serialu (co też jest możliwe). Szkoda uwalić parę k na niezbyt ładny mebel :)
Chodzi mi bardziej o to, że to jest stosunkowo duży sprzęt, niezbyt wygodny i właśnie raczej nastawiony na 30min n-----------a, niż 2 godziny lekkiego pedałowania przy serialu (co też jest możliwe). Szkoda uwalić parę k na niezbyt ładny mebel :)
- 0
Jesienią niekoniecznie trzeba zaszywać się z książką pod kocem. Ostatnio odwiedziliśmy okolice Puszczy Rominckiej by lepiej poznać Szlak Połamanych Semaforów czyli dawną trasę kolejową z Botkun do Żytkiejm, która przed wojną biegła dalej do Gusiewa po rosyjskiej stronie. Zostały po niej piękne mosty jak chociażby te w Stańczykach ale również mniej znane a co najmniej tak samo ciekawe i tajemnicze jak w Botkunach czy Kiepojciach. Jeśli spodoba Wam się ta trasa, która
źródło: comment_1603215769YvXEZlsSa3rBqlJtRhzLX0.jpg
Pobierz@DerMirker: singlespeed i lowendowe gówna 6-7 rzędowe mają ten sam gwint. Tylko ośkę musisz dać dłuższą.
@DerMirker: sprawdz, czy producent to przewidzial w specyfikacji. Punkt podparcia konusa zostaje w tym samym.miejscu, pod gwintem, a na 6/7. biegu masz tam już sporą dźwignię, ktora moze ten gwint oderwać. Just sayin.
- 32
Nie dość, że zimno, mokro to wystarczy wjechać do lasu żeby napotkać nieprzejezdne błotne etapy, zwłaszcza takie rozorane przez dziki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj słabiutko, kopyta się szybko zmęczyły i szybko zaczęły palić. Generalnie dzisiaj byłem lekko nakręcony, bo cały tydzień nie jeździłem, rower stał czyściutki i nasmarowany. No i najważniejsze, dzisiaj pierwszy poważny test butów i pedałów z spd. Zakupiłem pedały m520 i buty m089 w
Dzisiaj słabiutko, kopyta się szybko zmęczyły i szybko zaczęły palić. Generalnie dzisiaj byłem lekko nakręcony, bo cały tydzień nie jeździłem, rower stał czyściutki i nasmarowany. No i najważniejsze, dzisiaj pierwszy poważny test butów i pedałów z spd. Zakupiłem pedały m520 i buty m089 w
źródło: comment_1603047224GV5UNbKn3uDBcgvuHhi3ow.jpg
Pobierz- 6
- 5
@guru8: lepiej przez dziki, niż przez Lasy Państwowe.
Klatka z filmu pana Dominika z OnTheBike.
Klatka z filmu pana Dominika z OnTheBike.
źródło: comment_160304927435lZ6I5122mmhzYKXAMYBz.jpg
Pobierz- 3
Hej rowerowe świry! Szukam roweru crossowego do 5 tysięcy złotych. Zastanawiam się nad Giantem Roam 0 Disc z 2021 ale może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym? Chodzi mi o rower, którym głównie będę jeździć po DDR, ewentualnie jakieś utwardzone ścieżki, drogi, las prawie nigdy. Może ktoś ma ROAM 0 i chce się wypowiedzieć jak się nim jeździ?
#rower #rowery #pytanie #rowerowetrojmiasto
#rower #rowery #pytanie #rowerowetrojmiasto
źródło: comment_1603029692ypOm9FGCtn6ZdSy2N054oo.jpg
Pobierz@Kamikadze_z_chin: No to od Roama nie znajdziesz nic lepszego.
@Kamikadze_z_chin:
Jeździłem crossem. Później spróbowałem szosy i górala. Jak szukasz czegoś do rekreacji po kilkadziesiąt kilometrów w zróżnicowanym terenie to cross najlepszy.
Jeździłem crossem. Później spróbowałem szosy i górala. Jak szukasz czegoś do rekreacji po kilkadziesiąt kilometrów w zróżnicowanym terenie to cross najlepszy.
@DerMirker: wypiaskować, zabezpieczyć gwint pastą i ponownie oddać do ocynkowania
W wersji bieda to po prostu wyszlifować papierem ściernym do czystej powierzchni, zabezpieczyć gwint jakoś taśmą od środka, albo nawet nie zabezpieczać i nawalić ocynku w puszcze, ewentualnie jakimś lakierem
W wersji bieda to po prostu wyszlifować papierem ściernym do czystej powierzchni, zabezpieczyć gwint jakoś taśmą od środka, albo nawet nie zabezpieczać i nawalić ocynku w puszcze, ewentualnie jakimś lakierem
@DerMirker: środek typu APP R-Stop, Brunox czy nawet marketowy Derusto+, potem podkład epoksydowy albo nawet ocynk w sprayu. Tylko moja metoda dla jednej nakrętki to fortuna pieniędzy
- 0
- 0
Pany, co z tym robić? Widoczny ubytek lakieru, gumowa osłonka jak bym nie ułożył to się i tak przesuwa.
#rower #rowery #decathlon #triban #wykoptribanclub
#rower #rowery #decathlon #triban #wykoptribanclub
źródło: comment_1602829481pMrQjw6dcKfTsSRBGJFcU9.jpg
Pobierz- 8
@guru8: Zamiast takiej na rowery, kup taką na samochoy, ci debile tego nie sprawdzają #pdk :).
Mam, polecam: https://allegro.pl/oferta/folia-ochronna-gruba-bezbarwna-150x10-cm-hit-6541003721
cc @PurpleHaze: @felixos:
Mam, polecam: https://allegro.pl/oferta/folia-ochronna-gruba-bezbarwna-150x10-cm-hit-6541003721
cc @PurpleHaze: @felixos:
- 12
@guru8: A ten pancerz nie powinien iść drugą stroną? Jakoś tak nienaturalnie wygięty jest.
- 1
Kategoria spodnie zimowe. Które lepsze Decathlon czy BCM Novatex? Czy coś innego w budżecie?
https://www.decathlon.pl/spodnie-zimowe-racer-id_8545579.html
https://sklep.bcmnowatex.com.pl/spodnie-zimowe-z-membrana-bez-wkladki.html
#rower #rowery #szosa #gravel #decathlon
https://www.decathlon.pl/spodnie-zimowe-racer-id_8545579.html
https://sklep.bcmnowatex.com.pl/spodnie-zimowe-z-membrana-bez-wkladki.html
#rower #rowery #szosa #gravel #decathlon
- 1
Po miesiącach zastanawiania się stwierdziłem, że chyba czas kupić trenażer, aby rower nie stał w garażu.
W budżecie około 1000 zł jestem w stanie kupić coś, co będzie sensowne i da frajdę w połączeniu ze Zwift/Rouvy? Tacx Smart Flow? Elite Novo Force 8? Niekoniecznie musi być nówka ze sklepu. Przeszukam sobie olx/grupy/fora szukając oferty, tylko nie wiem czego szukać.
Wiadomo, że potrzebna mi dedykowana opona, mata czy osłona na ramę. A jakie
W budżecie około 1000 zł jestem w stanie kupić coś, co będzie sensowne i da frajdę w połączeniu ze Zwift/Rouvy? Tacx Smart Flow? Elite Novo Force 8? Niekoniecznie musi być nówka ze sklepu. Przeszukam sobie olx/grupy/fora szukając oferty, tylko nie wiem czego szukać.
Wiadomo, że potrzebna mi dedykowana opona, mata czy osłona na ramę. A jakie
@matti05: do trenażera najważniejszy jest wiatrak, i mówię to całkiem nieironicznie
- 3
@matti05: ja Ci powiem, że jak nakupisz wszystkiego osobno, kaseta, opona, mata, czujniki, abonament na zwift wyjdzie Ci pewnie ze 2 stówki mniej, do tego zabawa za każdym razem jak chcesz pojeździć, podłączanie, a to nie ma sygnału a to coś, do tego hałas, który Cię zmęczy szybko, więc może tak być, że dwa razy użyjesz i dasz sobie spokój z trenażerem a i tak wywalisz kasę. Oczywiście Twoja decyzja
Ostatnio pisał do mnie jeden ziomek @why1sthat i pytał się gdzie znajdzie jakiś NAJTAŃSZY kask do roweru, taki z tesco czy coś. Ja nie wiem bo nie jeżdżę na rowerze, więc nie wiem w sumie po co do mnie pisał, ale może wy mu coś poradzicie?
#rowery #kolarstwo #tourdefrance
#rowery #kolarstwo #tourdefrance
@Primo-Levi w lidlu powinny być na wyprzedaży. U mnie były crivit za 19,99, tylko problemy były z rozmiarami, same małe.
Chciałbym się nie ulać przez zimę i chyba zafunduje sobię trenażer.
Mam przełaja Fuji Cross 2.1 LE i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałbym przeznaczyć na to max. 600zl (biedny student here ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale mieszkam w bloku z rodziną i jednocześnie chciałbym, żeby nie wywalili mnie z domu po godzinie z powodu hałasu.
Dodatkowo sprawa opon, trzeba kupować te śmieszne niebieskie-gumowe? Nie
Mam przełaja Fuji Cross 2.1 LE i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałbym przeznaczyć na to max. 600zl (biedny student here ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale mieszkam w bloku z rodziną i jednocześnie chciałbym, żeby nie wywalili mnie z domu po godzinie z powodu hałasu.
Dodatkowo sprawa opon, trzeba kupować te śmieszne niebieskie-gumowe? Nie
- 2
@NoNameNoIdeaNoLife: starzy i sąsiedzi to Cię zabiją jak kupisz zwykłego chomika. Jedyna opcja to uciekać do piwnicy i tam się delektować przyjemnością z jazdy ;)
Chciałbym się nie ulać przez zimę i
@NoNameNoIdeaNoLife: ja tez dlatego w tym roku ulalem sie juz w lato..





























Przychodzę z niestety smutną dla mnie informacją..
22.10 został skradziony mój rower spod szkoły w Kolbuszowej Górnej (okolice Rzeszowa). Może ktoś z was go zobaczy na mieście albo na jakiejś aukcji. Sprawa zgłoszona na policje, ale jak narazie nic nie wiadomo..
Jeszcze raz proszę o udostępnienie dalej, bo nie wiadomo jak daleko dotrze ten rower. Dzięki wielkie!
#kradziez #podkarpacie #
źródło: comment_1603467142xa8rY8KGsAENVUoujswZE4.jpg
Pobierz